1

Tema: kas su manimi ne taip?

Sveiki tikriausiai labai stebesites man sueis jau 20 metu uz menesio su kapeikom ir dar nesu turejas paneles ir net jos buciaves bandziau ne viena ir ne kelis kartus kabint bet vis nesiseke jau depresija ima kaip matau kai kiti tokio pat amziaus eina kartu su pora apsikabine laimingi tai kaip panele susirast? kas su manimi ne taip kad jos nenori bendrauti?

2

Re: kas su manimi ne taip?

Nu ir zioplas..

3

Re: kas su manimi ne taip?

gal pernelyg išrankus?

4

Re: kas su manimi ne taip?

Sulamita parašė:

gal pernelyg išrankus?

na lyg ir ne

5

Re: kas su manimi ne taip?

O man pasirode, kad pernelyg uzsiparines del savo "bedos" - nesibuciavimo...
Pradesi dometis panelem, o ne kaip chia tau greiciau pasibuciuot, ir viskas pasikeis smile

6

Re: kas su manimi ne taip?

Kad kitus matai, apsikabinę, tai jie jau laimingi? Nu gal ir laimingi, tik nežinia ar ilgam. Tu gali čia rasti ne vieną merginą/vaikiną, kurie išsiskyrę, ir paklausti jų asmeniškai, kiek laiko jie buvo laimingi. smile

7

Re: kas su manimi ne taip?

Kęstai, manau jei pora eina vis dar apsikabinę net ir po kelių metų buvimo kartu tai tikriausiai jie laimingi. Žinoma, būna pykčių tarp visų, bet jei vis dar kyla noras prisiglausti - meilės yra.
Dainiau, suprantu, kad tikriausiai jaučiatės vienišas, bet esate dar labai jaunas. Nemanau, kad kažkas su jumis yra blogai, bet tikrai turėtumėte pakeisti mąstymą apie merginas. Galbūt labiau matote fizinę išvaizdą ir per daug spaudžiate bendravimą link fizinio kontakto ir nebendraujate su mergina kaip su žmogumi, kuris turi protą ir jausmus. Pabandykite tiesiog bendrauti su panelėmis kaip su draugėmis iš kurių nieko nenorite ir sutikus tinkamą viskas įvyks savaime smile

8

Re: kas su manimi ne taip?

Dainiau, su laiku viskas pasikeis. Tau dar tik 20, nesuk galvos dėl tokių dalykų. Man jau beveik 30, o situacija ta pati - ir net nesuku galvos dėl tokių nesąmonių. Irgi bandžiau porą kart, nepavyko. Maždaug būnant 22-23 supratau, kad nieko nebus - net nebežiūrėjau į tas mergas. Dabar jau išvis net nebeapsimoka į tokias nesąmones veltis. O jei kokia ir bando užkalbint, iškart pasakau, kad atšoktu ir tiek. Nu bet patarimas pradžiai būtų toks - kaip Elle parašė, nesidomėk fiziniais dalykais, o domėkis pačia mergina. Visa kita ateis su laiku. Neskubėk, nes liksi nieko nepešęs. smile

9

Re: kas su manimi ne taip?

VortexWind parašė:

Dainiau, su laiku viskas pasikeis. Tau dar tik 20, nesuk galvos dėl tokių dalykų. Man jau beveik 30, o situacija ta pati - ir net nesuku galvos dėl tokių nesąmonių. Irgi bandžiau porą kart, nepavyko. Maždaug būnant 22-23 supratau, kad nieko nebus - net nebežiūrėjau į tas mergas. Dabar jau išvis net nebeapsimoka į tokias nesąmones veltis. O jei kokia ir bando užkalbint, iškart pasakau, kad atšoktu ir tiek. Nu bet patarimas pradžiai būtų toks - kaip Elle parašė, nesidomėk fiziniais dalykais, o domėkis pačia mergina. Visa kita ateis su laiku. Neskubėk, nes liksi nieko nepešęs. smile

visai ne blogas patarimas zmogaus, kuris pats jau "kryziu ant merginu padejo" wink manau, jog be reikalo nesileidi i pazintis, tuo labiau, kad pacios uzkalbina. Ka prarastum ?

10

Re: kas su manimi ne taip?

Laimute,prarasčiau ganėtinai daug - laiką, pomėgius, hobius. Įgaučiau tokius aspektus kaip papildomi rūpesčiai, išlaidos ir pan. Aš tiesiog nemanau, kad verta visus tuos dalykus iškeisti į kažkokią merginą. Užkalbinimai reti (per "valentynkę") ir tik dėl to, kad nepasiėmiau automobilio (kvaila klaida).. Aš ankščiau norėjau pažinčių, bet dėl kažkokių neigiamų savybių (neišvaizdumas, bendravimo stoka ar pan) pačios merginos neprisileisdavo, buvau neįdomus.. per kažkiek laiko pripratau, na ir tiesiog dabar jau man nebereikia tų merginų.. Grubiai tariant, tapau misoginistu (tikriausiai). Beje, vienaip ar kitaip, aš jau per senas tokioms nesąmonėms smile ne man tokie dalykai.. Na ir pabaigai šiek tiek istorijos - "vyrai turi 'medžioti' moteris, o ne atvirkščiai". Keista mergina, jei negali palaukti, kol bus užkalbinta. Jeigu praeidamas vyrukas neužkalbina jos, vadinasi ji jam neįdomi ir bandyti jį užkalbinti yra bergždžias reikalas. Rezultatas bus lygus nuliui smile Tą ne kartą pastebėjau eidamas ir matydamas tokias situacijas (nekalbu apie save)..

11

Re: kas su manimi ne taip?

VortexWind, is mano bokstelio ziurint, kiek apmaudu, antra vertus...jei esi ir vienas budamas laimingas, vadinasi viskas ok. svarbu, kad laime butu tikra, o ne isivaizdujama. "medziojant" gal ir teikiama pirmenybe vyrui, bet tai, mano akyse, pasenes stereotipas. jei einama i viesus susiburimus su tikslu susipazinti, tada ir lukesciai kiti. jei susipazinimas nevaidina svarbiausios roles, galima leistis i visus neutralius pokalbius. kartais is to iseina kazkas nuostabaus. smile kalbu is savo patirties.

12

Re: kas su manimi ne taip?

Laimute parašė:

... jei susipazinimas nevaidina svarbiausios roles...

Hmm, kokia ta rolė vadinama "Svarbiausia"? Aš pats negyvenu pagal jokius stereotipus, bet ir nemėgstu kai jų kiti nesilaiko big_smile  žinau, žinau, skamba kvailokai, beveik kaip su taisyklėmis - aš nesilaikau, o kiti privalo (žinoma ironija, palyginimas). Ir dar klausimukas, kas apmaudu? Jei dėl to, jog pomėgiai ir hobiai yra didesnės vertybės nei mergina, tai bent iš mano pusės skambėtų gan keistokai - draugai, kolegos ir pažįstami... nu gan daug jų gyvena maždaug kaip aš, su tokiomis nuostatomis.. vienam jų jau beveik 50 metų.. įsivaizduok, kaip jis tiek išgyveno be kitų žmonių.. Su jo amžiumi palyginus, tai aš dar tik "mokausi" būt vienas.. Na ir pabaigai - jei gerai pagalvojus, tai tikriausiai vienatvės pasirinkimo sprendimui didžiausią įtaką daro pasirinkimas.. moterys turi iš ko pasirinkti, jas 'kabina' daug bernų.. OK.. Bet pvz jei remtumėmės mano principais, aš nemėgstu būti "pasirenkamas"... Tokiu atveju užleisčiau savo vietą ir tiesiog nueičiau, kam vargti?.. smile

13

Re: kas su manimi ne taip?

...apmaudu, kad pas Tave isigalejo tokia absoliucija, juk leisti sau pamilti mergina, sukurti seima ir tureti puikius draugus, kolegas, idomius hobius...juk tai vienas kitam netrukdo. netgi atvirksciai. praturtina ir papildo viena kita. jei Tu mokaisi buti vienas, vadinasi, sirdies gilumoje to nenori. toks ispudis, kad primygtinai bandai save sutaikyti su vienatves likimu. nepyk, bet man panasu, jog sugalvojai begale savu principu ir priezasciu savo pasirinkimo pateisinimui. jei klystu, tada sorry smile ka Tu ,galu gale, be pasirinktum, svarbu, jog negalvotum, kad esi nevertas buti laimingas ir padaryti kita zmogu laimingu.

14

Re: kas su manimi ne taip?

Jo... turbut sitaip atrodo kompleksai del kazkokiu "trukumu", nepasitikejimas savimi ir moterimis, uzmaskuotas po skambiu misoginisto zodziu, isdidziai kalbant apie samoniniga vienatves pasirinkima, pagrindziant kazkokio 50mecio, sitai istverusi, pavyzdziu smile
Sunku patiket, kad taip taisyklingai deliojami zodziai su tokiu nekokiu brandos prasme turiniu smile
Ir tada pamatau sitos temos pavadinima:
Vortex, kas su tavim ne taip? smile

15

Re: kas su manimi ne taip?

Elle, autorius ir tema su manimi nesusiję, tiesiog mes su Laimute nuklydome į pievas šiek tiek, GPS'as sugedo big_smile Trūkumų turime visi, tobulų nebūna. Nematau prasmės tiesiog gaišti laiką kompleksuojant. Kompleksuodamas trūkumų juk nepašalinsiu smile misoginistas iš tiesų skambus žodis, turintis stiprią reikšmę smile Laimute, žodis 'mokaisi' buvo skirtas amžiaus palyginimui smile aš jau maždaug nuo 14m gyvenau daugiausiai vienas, daug 'dadėjo studijos kitame mieste. Tiek laiko pragyvenau vienas, tiesiog nebeliko ko mokytis šioje sferoje smile nu ir pripratau, nematau pagrindo keisti - įpročius pakeisti labai sunku (taip pat galioja rūkantiems ir geriantiems). Na o dėl prigalvotų principų tai beveik pataikei - aš dažnai matydavau kitų žmonių (mieste, sode, kur tik eidavau) keliamas situacijas, ginčus ir t.t. Tada ir atsirado toks sąrašiukas mintyse - kodėl verta? Kodėl neverta?.. nu ir atspėk, kuris pirmauja - verta ar neverta (turėti merginą, žmoną, šeimą ir t.t.)? smile

16

Re: kas su manimi ne taip?

Greičiausiai su tavimi nėra nieko "ne taip". Tiesiog pasaulis pasikeitė, merginoms vaikinai tapo nebereikalingi (vaikinams merginos irgi). Apskritai žmonės tampa vis bukesni, jiems vis mažiau ir mažiau ko nors reikia. Elementarūs, gana paprastai padaromi dalykai jiems tapo "per sudėtingi". Pavyzdžiui, registracija pažinčių svetainėje merginoms jau yra pernelyg sudėtingas darbas, kad jos jį atliktų. Netiki? Atkreipk dėmesį, kiek merginų čia užsiregistruoja. Tai va. Šiauliuose (apie 100000 gyventojų) šiais metais neužsiregistravo nė viena mergina (tikrindamas ėmiau itin platų amžiaus intervalą- nuo 16 iki 34 metų). Kodėl? Registracija juk paprasta, nieko nekainuoja. Gali nenurodyti tikrojo vardo, neįsidėti nuotraukos. Nepatinkančius žmones gali tiesiog užblokuoti. Daugybė visokiausių galimybių ir jokių prievolių. Tai kodėl neatsirado nė viena nauja mergina?

17

Re: kas su manimi ne taip?

skaitydama Irmanto ir VortexWind komentarus kai ka prisiminiau. pries pora savaiciu ziurejau doku. apie dirbtine inteligencija. daug buvo pateikiama pavyzdziu ir tyrimu. atmintyje uzsiliko , kaip vienas vyras issinuomavo uzprogramuota lele, kad turetu atostogu pakleive. vaziavo su kemperiu po sali. po keliu dienu perjunge jis ja i savarankisko mastymo modusa, bazuojanti jo, jai keliamus klausimus, jo pasakojima apie save ir savo gyvenima ir t.t...bendravo abu visai normaliai ir laisvai. rezultatas buvo stulbinantis. vyras pradejo lele netgi gerbti. jautesi drovus ir beveik isimylejes ir netgi atsigulti prie jos naktimis nedriso, nors ji buvo ir tam skirta, ne tik pokalbiams. ko gero, tai nera jau tokia tolima ateitis. man tai nejauku apie tai pagalvojus.

18

Re: kas su manimi ne taip?

Irmantai, čia ne aš klausiau, kas su manimi ne taip smile su manimi viskas taip, kaip turi būti smile bet vat už 'reiklumą' tai skiriu 10 balų smile Žinoma, sakinys apie žmones, kad tampa bukesni ir jiems vis mažiau kažko reikia - nuskambėjo kaip iš verslininko lūpų big_smile dėl pačio reiklumo sutinku, žmonės darosi mažiau reiklesni. Bet aš tai žiūriu iš gerosios pusės. Žmogus įrodo, jog sugeba pats išlikti, savarankiškai priimti tinkamus sprendimus, gyventi ir t.t. Seniau žmonės jei nesituokdavo, tai bent jau gyvendavo 'susimetę'. Kodėl? Nes vienas žmogus faktiškai negalėjo išsilaikyti - buto nuoma, komunalai, kiti mokesčiai ir t.t. Tiesiog eitum į minusą. Na ir pridėkime socialinius patogumus "poroje". Bet tie laikai (ačiū mūsų valdžiai) praėjo. Dabar, žmogus, turintis nuosavą butą, automobilį, darbą, gali nesunkiai išsilaikyti pats. Tad kam dar reikalingas kitas asmuo jam 'ant smegenų'? Tiesiog neapsimoka.. Taip sutaupysi laiko, pinigų, nervų ir t.t. Poroje gyvenant vistiek būna tų nesklandumų.. kam jų reikia?.. gyveni vienas ir nėra problemų.. Kai minėjau, jog nenorėjau imti automobilio ir prie manęs ėmė 'kabinėtis' kažkokia neaiški mergina - aš niekada nemėgau žmonių, kurie negali išlikti savarankiškais, jiems būtinai reikia kito žmogaus, kad padėtų ar būtų šalia.. Kam tokia mergina reikalinga..? Čia tik kaip pavyzdys, visaip juk būna smile Laimute, lėlės? Nu tokios 'ateities' pamatyti nenorėčiau.. kažkaip... keistai čia man atrodo... na bet nesveikumui ribų nėra, o technologijos ir toliau tobulėja. Nenustebčiau, jei tai kažkada bus ateitis.. tik keistoka..

19

Re: kas su manimi ne taip?

...nu as irgi galiu viena...ale nenoriu ir gana:::042 keliones, koncertai, restoranai...viskas juk smagiau dviese. pasidalinti ispudziais, dziaugsmu...abra pasiguosti, jei kas nesigavo taip, kaip norejosi. esu ir as viena gyvenusi, zinoma, kad tai turi daug privalumu, bet ir trukumu. man reikia zomogaus salia ne todel, kad as viena nepragyvenciau, bet tam, kad turteciau dvasiskai. mokausi maziau burbet :::037. juokas juokais, bet jei nebuciau tokio sutikusi, kuris 100% tinka, ir toliau buciau viena. Kekvienam savo. as tik dar karta noriu pabrezti, kad be meiles gyvenimas nera toks grazus ir pilnavertis. galima butu sakyti, kad myleti galima ir nebunant pastoviai kartu...myleti galima draugus, gimines (parasiau ir nupurte...brrr..myleti gimines :::a57)..gimtine...dar koki velnia...galima. galima myleti bet ka, nes meile neturi lyties, bet tai neatstos partnerio kuriuo pasikliauji, myli besalygiskai ir darai ji laimingu.

20

Re: kas su manimi ne taip?

Padaryti laimingu juk gali ir giminės narį, o giminės nariai darys tave laimingą (skamba keistokai, pripažįstu). Bet.. atminkime, jog tai giminės, jais visada pasikliauji besąlygiškai, kaip ir jie tavim.. Aš pvz pasitikiu savo giminėmis, bet kažkokia mergina... ja PILNAI niekada nepasitikėsiu, nes ji bet kokiu atveju būtų 'atėjūnė', '"outsider'ė", kažkas svetimo, kuom niekad nepasitikėčiau kaip kad kažkuo savu - tarkim mama, broliu, pusbroliu ar dar kažkuom smile Kalbant apie 'keliones, koncertus ir restoranus' - keliauju retai, restoranuose nesilankau, o koncertų niekad nemėgau. Man nelabai patinka vieši renginiai.. Ten būna per daug žmonių, vyksta visokios nesąmonės ir t.t. (restoranai, klubai, kavinės ir t.t.). Pvz klubai - nebuvęs, bet esmę žinau - alkoholis, muzika, šokiai, pažintys, muštynės ir t.t. Tiesiog laiko gaišimas ir galimų problemų 'atsiradimas'.. Kelionės - tik su automobiliu, kitų transporto priemonių nepripažįstu.. aš daugiau 'namisėdos' tipo.. vargu ar reikia merginos tik tam kad išvest šunį dviese ar nuvažiuoti prie jūros tarkim, tą puikiai galiu ir vienas smile