1 (redagavo Marius 2021-02-01 19:25)

Tema: kodel

Sveiki kodel taip sudetinga siais laikais susirasti mergina man 23m ir niekada neturejau jokios merginos jokiu santykiu galima sakyti esu visiskai zalias santykiose nei viena mergina nera parodziusi man jokio demesio per visus mano metus nei viena i mane neziuredavo niekada gali buti kad nera lemta tureti antros puses man jeigu sitaip yra nes nei viena mergina i mane niekada neziuredavo...

2

Re: kodel

stipriai itariu, kad esi nematomas...nu, kaip tas "nevidimka" is multiko. big_smile

3 (redagavo Marius 2021-02-01 19:57)

Re: kodel

Laimute parašė:

stipriai itariu, kad esi nematomas...nu, kaip tas "nevidimka" is multiko. big_smile

labiau jauciuosi nematomas kaip koks vaiduoklis

4

Re: kodel

Marius parašė:
Laimute parašė:

stipriai itariu, kad esi nematomas...nu, kaip tas "nevidimka" is multiko. big_smile

labiau jauciuosi nematomas kaip koks vaiduoklis

...o gal taves isviso net nera (?) . Ar gi tau neatsibosta cia pastoviai dejuoti ir skustis?

5

Re: kodel

todel

6

Re: kodel

nes tavo vardas marius

7

Re: kodel

Lemta/nelemta yra tik pasiteisinimai, viskas didžiąja dalimi vis tiek priklauso nuo tavęs. Mažiau koncentruokis, kas į tave žiūrėjo ar nežiūrėjo ir pradėk dirbti su savimi. Susirask hobių, plėsk akiratį, pradėk sportuot, jei nori. Bendraudamas atsisakyk tokių pasiskundimų, kad niekas į tave nežiūri, nes ir toliau nežiūrės.

8

Re: kodel

...todel

9

Re: kodel

Marius parašė:

Sveiki kodel taip sudetinga siais laikais susirasti mergina man 23m ir niekada neturejau jokios merginos jokiu santykiu galima sakyti esu visiskai zalias santykiose nei viena mergina nera parodziusi man jokio demesio per visus mano metus nei viena i mane neziuredavo niekada gali buti kad nera lemta tureti antros puses man jeigu sitaip yra nes nei viena mergina i mane niekada neziuredavo...

I tave paziurejo tikrai nemazai tu nerpestebejai jei esi "aklas".
nezinau kodel bet manau klausimas ne tame ,tikiuosi kad tave ras normali mergina ne kokia barakuda ir tavo gyvenimas bus normalus