2101

Re: Ką geriate šį vakarą?

ir ko gi stebėtis, juk demokratija - demonų valdžia, jei versti pažodžiui.

2102

Re: Ką geriate šį vakarą?

Agirdi Liudajiedai  eik ciuhintis , sudu neberases. Tau is sita bazara  galva i siena susgaldyti reiketu  Liudajiedai.  Tau ne 100gr  i skrandi  o  100gr vemalu i burna privemti .  Ieskoko išsigimelis kurva.

2103

Re: Ką geriate šį vakarą?

Corona Extra

2104

Re: Ką geriate šį vakarą?

Shameless parašė:

Nu Kaa Ukininkai Gryzoo Namoo Niekoo Neispiseee tongue big_smile big_smile IKALAM Rugines Liudajiedai tongue tongue tongue Ujj Baisuu Draugelis sake sande Bijau Taves big_smile Sakau tai kad AS Pats Bijau Saves big_smile big_smile Aj nahujj tai Ikalem dar po 100g big_smile big_smile  OK Pyzdinkittt Vapsiee nuo too Shameless Begedziaus tongue tongue Thanks

Bet matai Vokietijoje buvo ūkininkų protestai ir visi vokiečiai net ir kitų profesijų palaikė savo tautiečius. O Lietuvoje protestai visi lietuviai pradeda nekęsti ir pavydėti. Iš karto skaičiuoja kiek kuris ukininkas paramos gavo kiek pas kurį naujų mašinų kieme stovi ir panašiai. Čia užtenka pamatyti vaizdelį paskaičius komentarus soc tinkluose. Va tame ir yra skirtumas tarp vokiečio ir lietuvio. Kad vokiečiai vieningi o lietuviai nekenčia vieni kitų. Ir visuomenės susiskaldymas puikiai išryškėja per tokius protestus

2105

Re: Ką geriate šį vakarą?

Gerai grįžtam prie temos. Aš geriu

2106

Re: Ką geriate šį vakarą?

Konstantinas parašė:
Shameless parašė:

Nu Kaa Ukininkai Gryzoo Namoo Niekoo Neispiseee tongue big_smile big_smile IKALAM Rugines Liudajiedai tongue tongue tongue Ujj Baisuu Draugelis sake sande Bijau Taves big_smile Sakau tai kad AS Pats Bijau Saves big_smile big_smile Aj nahujj tai Ikalem dar po 100g big_smile big_smile  OK Pyzdinkittt Vapsiee nuo too Shameless Begedziaus tongue tongue Thanks

Bet matai Vokietijoje buvo ūkininkų protestai ir visi vokiečiai net ir kitų profesijų palaikė savo tautiečius. O Lietuvoje protestai visi lietuviai pradeda nekęsti ir pavydėti. Iš karto skaičiuoja kiek kuris ukininkas paramos gavo kiek pas kurį naujų mašinų kieme stovi ir panašiai. Čia užtenka pamatyti vaizdelį paskaičius komentarus soc tinkluose. Va tame ir yra skirtumas tarp vokiečio ir lietuvio. Kad vokiečiai vieningi o lietuviai nekenčia vieni kitų. Ir visuomenės susiskaldymas puikiai išryškėja per tokius protestus

Kas tiesa - tai tiesa Konstantinai.

2107

Re: Ką geriate šį vakarą?

Konstantinas parašė:

Gerai grįžtam prie temos. Aš geriu

Ką geri? Męs tai Jägermeister ir Rotkäppchen Sekt smile į sveikatą.
Pas muzika neleidžia atsisėsti big_smile

2108

Re: Ką geriate šį vakarą?

Lets sit for a cup of wine...

2109

Re: Ką geriate šį vakarą?

Alegra parašė:
Konstantinas parašė:
Shameless parašė:

Nu Kaa Ukininkai Gryzoo Namoo Niekoo Neispiseee tongue big_smile big_smile IKALAM Rugines Liudajiedai tongue tongue tongue Ujj Baisuu Draugelis sake sande Bijau Taves big_smile Sakau tai kad AS Pats Bijau Saves big_smile big_smile Aj nahujj tai Ikalem dar po 100g big_smile big_smile  OK Pyzdinkittt Vapsiee nuo too Shameless Begedziaus tongue tongue Thanks

Bet matai Vokietijoje buvo ūkininkų protestai ir visi vokiečiai net ir kitų profesijų palaikė savo tautiečius. O Lietuvoje protestai visi lietuviai pradeda nekęsti ir pavydėti. Iš karto skaičiuoja kiek kuris ukininkas paramos gavo kiek pas kurį naujų mašinų kieme stovi ir panašiai. Čia užtenka pamatyti vaizdelį paskaičius komentarus soc tinkluose. Va tame ir yra skirtumas tarp vokiečio ir lietuvio. Kad vokiečiai vieningi o lietuviai nekenčia vieni kitų. Ir visuomenės susiskaldymas puikiai išryškėja per tokius protestus

Kas tiesa - tai tiesa Konstantinai.

O matei vakar kokie protestai buvo kai ūkininkai išpylė daug mėšlo ant Kelio ir viskas sustojo?

2110

Re: Ką geriate šį vakarą?

Alegra parašė:
Konstantinas parašė:

Gerai grįžtam prie temos. Aš geriu

Ką geri? Męs tai Jägermeister ir Rotkäppchen Sekt smile į sveikatą.
Pas muzika neleidžia atsisėsti big_smile

Aš tai Corona Extra ir Desperados

2111

Re: Ką geriate šį vakarą?

Man tai Santanos skaniau už tuos. Matyt jų grūdai (estiški, ar kokius jie naudoja) man skanesni. Neseniai ragavau irgi Estijoje gaminamą Tanker Sauna, kuris yra su beržų lapais. Skonis įdomus, aiškiai jaučiasi beržų lapai. Man patiko. Iš esmės, galėtų daug skirtingo alaus gaminti, pridedant po 1 papildomą augalą prie alaus recepto standarto. Būtų labai įdomu ir naudinga gerti tokią didelę įvairovę. Lidl yra neakoholinis, gaminamas su ryžiais. Skanu, o alkoholinio nėra. Ir taip toliau.

2112

Re: Ką geriate šį vakarą?

Mačiau Konstantinai smile Trečiadienį bus dar gražiau. Jie planuoja užstatyti 70 autobanų. O prancūzų ūkininkai tai dar daugiau visokio brudo pila ant kelių, netgi importuotas daržovės naikinti pradėjo, kad galėtų parduoti savo produkciją

2113

Re: Ką geriate šį vakarą?

Didysis Lietuvos Rabinas parašė:

Man tai Santanos skaniau už tuos. Matyt jų grūdai (estiški, ar kokius jie naudoja) man skanesni. Neseniai ragavau irgi Estijoje gaminamą Tanker Sauna, kuris yra su beržų lapais. Skonis įdomus, aiškiai jaučiasi beržų lapai. Man patiko. Iš esmės, galėtų daug skirtingo alaus gaminti, pridedant po 1 papildomą augalą prie alaus recepto standarto. Būtų labai įdomu ir naudinga gerti tokią didelę įvairovę. Lidl yra neakoholinis, gaminamas su ryžiais. Skanu, o alkoholinio nėra. Ir taip toliau.

Norėčiau paragauti beržų alaus. Gal galima būtų vietoje apynių beržų lapus naudoti gamybai, juk jie irgi kartūs.

2114

Re: Ką geriate šį vakarą?

Alegra,
tuomet ir iš pipirų būtų galima smile
Apyniai turi visokiausių dalykų, iš esmės alus skirtas naikinti vyriškumo potencialui visomis prasmėmis. Senais laikais,, kai vyrai valgė mėsą, gerai miegojo ir nebuvo pakibę internete, alus buvo gerai - truputį juos apramindavo smile
Dabar vyrui geriančiam pastoviai, galima jau diagnozuoti AtA smile

2115

Re: Ką geriate šį vakarą?

Andre parašė:

Alegra,
tuomet ir iš pipirų būtų galima smile
Apyniai turi visokiausių dalykų, iš esmės alus skirtas naikinti vyriškumo potencialui visomis prasmėmis. Senais laikais,, kai vyrai valgė mėsą, gerai miegojo ir nebuvo pakibę internete, alus buvo gerai - truputį juos apramindavo smile
Dabar vyrui geriančiam pastoviai, galima jau diagnozuoti AtA smile

Na, taip, tik alus nenutukina daugiau nei kiti alkoholiniai gėrimai. Išgertame kiekyje esmė. Be to, alus sveikiau. Aš, kažkodėl, noriu tik vasarą alaus. Turbūt asociacija su gira - troškulio malšintoja ir gaivintojai čia kalta smile

2116

Re: Ką geriate šį vakarą?

Alegra parašė:
Andre parašė:

Alegra,
tuomet ir iš pipirų būtų galima smile
Apyniai turi visokiausių dalykų, iš esmės alus skirtas naikinti vyriškumo potencialui visomis prasmėmis. Senais laikais,, kai vyrai valgė mėsą, gerai miegojo ir nebuvo pakibę internete, alus buvo gerai - truputį juos apramindavo smile
Dabar vyrui geriančiam pastoviai, galima jau diagnozuoti AtA smile

Na, taip, tik alus nenutukina daugiau nei kiti alkoholiniai gėrimai. Išgertame kiekyje esmė. Be to, alus sveikiau. Aš, kažkodėl, noriu tik vasarą alaus. Turbūt asociacija su gira - troškulio malšintoja ir gaivintojai čia kalta smile

aluje daug moteriškų hormonų ir tiek smile Todėl moterų jis tikrai netukina daugiau nei kiti alkoholiniai gėrimai. Ir moterims netgi rekomenduojamas dėl vitamino B (aišku, kalba eina apie gyvą nefiltruotą alų).

2117

Re: Ką geriate šį vakarą?

ka ipils ta ir gersime)

2118

Re: Ką geriate šį vakarą?

Pilsim kol Gyvii big_smile tongue tongue

2119

Re: Ką geriate šį vakarą?

Alus "Negra" big_smile

2120

Re: Ką geriate šį vakarą?

arbata