2241 (redagavo Konstantinas 2024-06-09 13:06)

Re: Ką geriate šį vakarą?

Alegra parašė:

Aš vakar vakare su tuo braškių uogienės virimu pražiopsojau visus gervakarius/gėrimo vakarėlius sad

Na aš jusu Hanoverio vakarėlių neismanau bet  nesunkiai rastum) svarbiausia įsilieti į reikiamas bendruomenės) soc tinklai Tau į pagalbą)

2242

Re: Ką geriate šį vakarą?

Alegra parašė:
Konstantinas parašė:

Aš geriu ir apie tai pranešu mirštančiam forume) tikiuosi mane suindeksuos paieškos sistemų botai ir šis postas liks amžinai) galbūt netgi įeis į istoriją kaip forumų subkultūros dalis) bet aš vis tiek geriu ir Begedis geria ir Laimutė geria ir manau kad girtavimas neatsiejamas nuo forumų egzistavimo) gal tai socializavimosi priemone o gal tiesiog viskas užkniso) kažkodėl tai... čia buvo per daug gilus postas ne visiems suprasti

P.S interneto mistika: postas parasytas 00:13

Žmonija, juk, gėrimą laiko asocialiu reiškiniu  smile , o mes, tavo nuomone, socializuojamės gerdami? Gerai, vadinasi męs geriame kultūringai ir socialiai. Jei padauginsim imsim resocializuotis - patys big_smile

Nea žmonės dalinasi į dvi grupes: vieni linksminasi pramogauja, leidžia sau viską o kiti sėdi namie pavydi ir rašo piktus komentarus) todėl reikia socializuotis su panašiais į save ir nekreipti dėmesio į kitus) kaip sakant go your own way

2243

Re: Ką geriate šį vakarą?

Nustokit jus gert valkatos.

2244

Re: Ką geriate šį vakarą?

Best In The World parašė:

Nustokit jus gert valkatos.

Aš priklausau gatvėms

2245

Re: Ką geriate šį vakarą?

Alegra parašė:

Aš vakar vakare su tuo braškių uogienės virimu pražiopsojau visus gervakarius/gėrimo vakarėlius sad

Dar laukia vyšnių uogienė big_smile

2246

Re: Ką geriate šį vakarą?

vakare stakana kefyro ir miegoti

2247

Re: Ką geriate šį vakarą?

Konstantinas parašė:

vakare stakana kefyro ir miegoti

Baigėsi tinkami gėralai ? wink

2248

Re: Ką geriate šį vakarą?

Na, jei niekas nepilsto... Įsiplilsiu pati ką nors skanaus. Ką geriame mielieji?

2249

Re: Ką geriate šį vakarą?

https://youtu.be/Kw_2aChv7aQ?si=burghbmbJ5bgK21h
:::044

2250

Re: Ką geriate šį vakarą?

Konstantinas parašė:
Shameless parašė:

AS Registruots nuo 2008m Paveizejau anketa big_smile tongue O jus Liudajiedai ?? big_smile

As nuo 2012 ir as nepatinku 4 žmonėms) irgi paveizejau anketą. Įdomu kas tie 4 žmonės?


Pas Mani 2 Maziau tongue big_smile Galit Padaugint ta Neapykanta Nekrioksiuu big_smile big_smile tongue Aciuu ta Proga Isipilkim big_smile tongue

2251

Re: Ką geriate šį vakarą?

Ką geri?

2252

Re: Ką geriate šį vakarą?

Aš nepatinku penkiolikai big_smile
Užtat patinku 892-iems tongue

2253

Re: Ką geriate šį vakarą?

Dejau ant Viskoo tongue tongue Skersaaa Siande tongue Lekiuu Bariukaa Pasizmonet big_smile big_smile

2254

Re: Ką geriate šį vakarą?

Shameless parašė:

Dejau ant Viskoo tongue tongue Skersaaa Siande tongue Lekiuu Bariukaa Pasizmonet big_smile big_smile

o tavo kaime baru yra? jauciu kad ten mustynes kasdien

2255

Re: Ką geriate šį vakarą?

va jeigu Laimute mane pakviestu i prabangu restorana tai su ja mielai isgerciau koki gerima po kelis tukst uz bonke ir pragertume lietuvio metine alga

2256

Re: Ką geriate šį vakarą?

Shameless parašė:

Del ukrainieciuu LIKAU Bedarbis Siande sad sad sad  Fuckk the WORLD kaip sako Mana Mylima Muzikyte ITS TRUE mada fuckaa

)))) слава Украине!

2257

Re: Ką geriate šį vakarą?

Jei rytas pradėtas rožiniu vynu, tai ką gerti vakare?...

2258

Re: Ką geriate šį vakarą?

Andre parašė:

Jei rytas pradėtas rožiniu vynu, tai ką gerti vakare?...

litra baltos

2259

Re: Ką geriate šį vakarą?

tai kad nėra toks jau beviltiškas vakaras smile

2260

Re: Ką geriate šį vakarą?

Konstantinas parašė:

va jeigu Laimute mane pakviestu i prabangu restorana tai su ja mielai isgerciau koki gerima po kelis tukst uz bonke ir pragertume lietuvio metine alga

Mielai , tik manau, kad jeigu butelaitis keletą tūkstančių kainuoti turėtų tai ir restoranas atitinkamai klasifikuotas. Tai reiškia, kad pirmiausia turėsime užbėgti į Boutique atsinaujinti dienos arba vakarinių garderobų wink. Na, nebent, Konstantinas ateis nepriekaištingai apsirėdęs, tuomet nereikės gaišti laiko.
Kada?