361

Re: Ką valgote šį vakarą?

Konstantinas parašė:
Romas parašė:

Prie 5 metus  kitokie pokalbiai čia vyko be pykčio pazeminimu su geru humoru tik issibarste palaipsniui tie pasnekovai prisimeni Breina?

Oj čia buvo belekiek pykčiu

Tai gal dar anksčiau, prieš mano prisijungimą čia. Ola buvo puolama kažkodėl. Nors normali ir graži moteris yra ir drąsiai sako tiesą į akis. Gaila, kad retai užeina čia.
Gytis buvo įdomus, Patamsis irgi... ai daug buvo. Malonu prisiminti.

362

Re: Ką valgote šį vakarą?

Po Laimutes prisipazinimo, as pasuoju smile is raganu saraso big_smile blyn, kaip romantiska smile

363

Re: Ką valgote šį vakarą?

Romas parašė:

O tu Laimute neprisimeni kuri moteris irgi mazdaug  tuo metu ikele sita nuoroda ir parase -taip isivaizduoju Ieskoku susitikima?  Ne tu?
https://www.youtube.com/watch?v=tDkrtsxlyD8

Ne, ne aš. Aš nepamenu šito posto su nuoroda. Gal manęs dar nebuvo čia tada.

364

Re: Ką valgote šį vakarą?

kas gali būti skainiau už tik ką surinktus grybus ir išvirtus... na, paskui dar pakepti....
mmmm smile net liko pusryčiams ir pietums smile

o pykčio čia dabar beveik nelikę. kaip ir kalbančiųjų smile
anksčiau čia vyko aistringo pokalbiai. pritariu Konstantinui - juose buvo labai stipraus negatyvo.

365

Re: Ką valgote šį vakarą?

Andre parašė:

kas gali būti skainiau už tik ką surinktus grybus ir išvirtus... na, paskui dar pakepti....
mmmm smile net liko pusryčiams ir pietums smile

o pykčio čia dabar beveik nelikę. kaip ir kalbančiųjų smile
anksčiau čia vyko aistringo pokalbiai. pritariu Konstantinui - juose buvo labai stipraus negatyvo.

Skanu smile
Būdavo visko, tas tiesa, bet kiekvienam savitas įspūdis. Vieni kibmba į atlapus, o kiti tyliai išsliūkina, kad dar daugiau negautų. Pas mane geri įspūdžiai turi didesnį svorį.

366

Re: Ką valgote šį vakarą?

kažkada vyruose labiausiai vertinau protą.
paskui praregėjau - jei vyras kupinas nuoskaudų, pykčio, jei jo širdis sudiržusi - protas, tokiu atveju, didžiausias minusas....

367

Re: Ką valgote šį vakarą?

Andre parašė:

kažkada vyruose labiausiai vertinau protą.
paskui praregėjau - jei vyras kupinas nuoskaudų, pykčio, jei jo širdis sudiržusi - protas, tokiu atveju, didžiausias minusas....

Mano patirties atžvilgiu tai yra vyrai manipuliatyviai protingi. Va tokių nemėgstu. Jie naudoja savo protą visur kur tik sau naudos mato. Tie kiti, kurie protingi, su širdimi ir sąmoju, tokie tiesiog nuginkluoja. O treti, naivūs kaip vaikai, nepiktybiniai ir romūs...juos norisi globoti, bet mylėti sunku. Bent jau man. O paskutinieji, tikri piktybiniai idijotai, na, jie iš pradžių siutina. Po to supranti, kad jie kitaip negali ir tas siutas pavirsta į gailestį. Ant tokio pykti būtų tolygu gulinčio spardymui.

368

Re: Ką valgote šį vakarą?

O pagal ką jus matuojate vyro protą? Šiaip protas niekaip nesusijęs su asmeninemis savybėmis.

369

Re: Ką valgote šį vakarą?

Konstantinas parašė:

O pagal ką jus matuojate vyro protą? Šiaip protas niekaip nesusijęs su asmeninemis savybėmis.

Kalba juk ir eina apie protą.

370

Re: Ką valgote šį vakarą?

Kodėl protas nesusijęs su asmeninėmis savybėmis?

371

Re: Ką valgote šį vakarą?

Pavyzdžiui mano paminėtas manipuliatyvusis turi nemažai neigiamų savybių. Gali būti gobšūs, apgavikas ir pan.
Naivoko proto vyras gali būti geraširdis, dosnus, patiklus ir panašiai.

372 (redagavo Andre 2023-08-07 14:22)

Re: Ką valgote šį vakarą?

Konstantinas parašė:

O pagal ką jus matuojate vyro protą? Šiaip protas niekaip nesusijęs su asmeninemis savybėmis.

tai apie tai ir eina kalba, kad vyro proto naudingumas priklauso nuo jo asmeninių savybių smile

jau nuvalkiotas pvz. su peiliu - tai geras ar blogas daiktas? priklauso nuo to, kas jį naudoja - vienas žmogus juo žudys, kankins, ir pan. o kitas sukurs nuostabių dalykų ar apgins nuo užpuoliko....

tas pats ir su vyro protu - vienas sukurs strategijas kaip naikinti pasaulį, pažeminti kitus, įrodyti, kad gyvenimas niekam tikęs, o kitas... smile

373

Re: Ką valgote šį vakarą?

Andre parašė:
Konstantinas parašė:

O pagal ką jus matuojate vyro protą? Šiaip protas niekaip nesusijęs su asmeninemis savybėmis.

tai apie tai ir eina kalba, kad vyro proto naudingumas priklauso nuo jo asmeninių savybių smile

jau nuvalkiotas pvz. su peiliu - tai geras ar blogas daiktas? priklauso nuo to, kas jį naudoja - vienas žmogus juo žudys, kankins, ir pan. o kitas sukurs nuostabių dalykų ar apgins nuo užpuoliko....

tas pats ir su vyro protu - vienas sukurs strategijas kaip naikinti pasaulį, pažeminti kitus, įrodyti, kad gyvenimas niekam tikęs, o kitas... smile

Teisinga ir tiksli įžvalga smile

374

Re: Ką valgote šį vakarą?

Konstantinas parašė:
Romas parašė:

Labai lengva ragana atskirt tarp moteru tereikia tris kart uzspjaut ant uodegos

Norėčiau būti Raganos vyras

Konstantinai, pasinaudojai proga - atsiveria Liūtų vartai, paprašei ir gausi žmoną raganą smile

375

Re: Ką valgote šį vakarą?

Andre parašė:
Konstantinas parašė:
Romas parašė:

Labai lengva ragana atskirt tarp moteru tereikia tris kart uzspjaut ant uodegos

Norėčiau būti Raganos vyras

Konstantinai, pasinaudojai proga - atsiveria Liūtų vartai, paprašei ir gausi žmoną raganą smile

Labai puiku aš nieko prieš) gyvensime ilgai ir niekada nesibarsime

376

Re: Ką valgote šį vakarą?

Šiandien nestsispyriau ir suvalgiau klasišką plombyrą. Iškart mašinoj, nedavežiau iki namų smile

377

Re: Ką valgote šį vakarą?

gal įvairumo dėlei šįvakar ir nevalgyti, ir negerti wink

378

Re: Ką valgote šį vakarą?

Laimutė parašė:

Šiandien nestsispyriau ir suvalgiau klasišką plombyrą. Iškart mašinoj, nedavežiau iki namų smile

Aš irgi mėgstu mašinoje valgyti) ir gerti irgi

379

Re: Ką valgote šį vakarą?

vien tik grybai valdo mus!

380

Re: Ką valgote šį vakarą?

Lietuviško kisieliaus radau parduotuvėj. Iš jo išviriau saldžią sriubą su makaronais ir džiovintais vaisiais. Abrikosai, slyvos, mango, obuoliai, avietės, datulės ir papaja. Truputį grietinėlės ir pirmyn. Skonis beveik kaip vaikystėje. smile