1

Tema: Kaip jauciates?

Kaip jauciates?

2

Re: Kaip jauciates?

Frenkas parašė:

Kaip jauciates?

Soti

3

Re: Kaip jauciates?

atsitusines ir issitaskes

4

Re: Kaip jauciates?

Frenkai, gal žinai kur Irmis dingo? Ar viskas jam ok?

5

Re: Kaip jauciates?

Kaip čia jausiesi... karšta, gaisrai visur, neramu dėl klimato pokyčių.

6

Re: Kaip jauciates?

Fjord parašė:

Kaip čia jausiesi... karšta, gaisrai visur, neramu dėl klimato pokyčių.

pajebat

7

Re: Kaip jauciates?

Fjord parašė:

Kaip čia jausiesi... karšta, gaisrai visur, neramu dėl klimato pokyčių.

jatau, o dar jeigu pasigilinti kokiose vedose apie reinkarnacijas, tai iš viso pekla visų laukia, žiauru, slėpkimės po lapais, Dievai kogero visų išsižada, dar kada smalą jau ne ant kelių pils, o kokiuose Palangos paplūdimiuose, ai nors katik girdėjau Latvijoj kokios toksinės atliekos jau išsibėgo į baltijos jūrą XD, viskas klostosi tik blogyn:DD, o jeigu iš tikro, tai mano katiniukę lauklinę/prijaukintą vakar galimai užpjovė...;(. kaip jūs čia gyvenat? senei ir aš čia bebuvau, bet manes niekas gal per daug ir nepasigedo, kažkas kitas paklodes čia kloti pradėjo...:DD

8

Re: Kaip jauciates?

Vytautas parašė:
Fjord parašė:

Kaip čia jausiesi... karšta, gaisrai visur, neramu dėl klimato pokyčių.

jatau, o dar jeigu pasigilinti kokiose vedose apie reinkarnacijas, tai iš viso pekla visų laukia, žiauru, slėpkimės po lapais, Dievai kogero visų išsižada, dar kada smalą jau ne ant kelių pils, o kokiuose Palangos paplūdimiuose, ai nors katik girdėjau Latvijoj kokios toksinės atliekos jau išsibėgo į baltijos jūrą XD, viskas klostosi tik blogyn:DD, o jeigu iš tikro, tai mano katiniukę lauklinę/prijaukintą vakar galimai užpjovė...;(. kaip jūs čia gyvenat? senei ir aš čia bebuvau, bet manes niekas gal per daug ir nepasigedo, kažkas kitas paklodes čia kloti pradėjo...:DD

Pagaliau atsiradai. Žinoma, kad pasiilgom. smile
Gaila katytės.
Nu, čia vis dar pasitaiko visko.
Darius irgi kolkas nesirodo kažkodėl.

9

Re: Kaip jauciates?

Vytautas parašė:
Fjord parašė:

Kaip čia jausiesi... karšta, gaisrai visur, neramu dėl klimato pokyčių.

jatau, o dar jeigu pasigilinti kokiose vedose apie reinkarnacijas, tai iš viso pekla visų laukia, žiauru, slėpkimės po lapais, Dievai kogero visų išsižada, dar kada smalą jau ne ant kelių pils, o kokiuose Palangos paplūdimiuose, ai nors katik girdėjau Latvijoj kokios toksinės atliekos jau išsibėgo į baltijos jūrą XD, viskas klostosi tik blogyn:DD, o jeigu iš tikro, tai mano katiniukę lauklinę/prijaukintą vakar galimai užpjovė...;(. kaip jūs čia gyvenat? senei ir aš čia bebuvau, bet manes niekas gal per daug ir nepasigedo, kažkas kitas paklodes čia kloti pradėjo...:DD

Manau kad katiniuke ne tik papjove o jau ir suvalgė. Svarbu skaniai pagaminti ir kepti orkaitėje su grietines padažu ir troskintom bulvėm

10

Re: Kaip jauciates?

Nuostabus laikas - esame gyvi, pavalgę, Lietuva graži šalis, internetas veikia, lyja, pilna galimybių naujoms patirtims smile

11

Re: Kaip jauciates?

Shameless parašė:

Nu Laba Langus Nusivalykit,kurie ant Nosytes kaboo tongue big_smile big_smile JAUSITES Geriau tongue tongue big_smile big_smile  Nuu As cia kaip Visad Gylioj Mintyy tongue tongue big_smile Varau golt tongue Pas Mani 3h Nakties rodo big_smile

Nu, tai kur tave du mėnesius velnias nešiojo smile ?

12

Re: Kaip jauciates?

Shameless parašė:
Fjord parašė:

Frenkai, gal žinai kur Irmis dingo? Ar viskas jam ok?


As Gyvss Johahana Babaj tongue tongue smile Uzteks Lyst Mana Subineee tongue tongue big_smile

Neriesk nosies. Džiaukis, kad dar bent kas pasidomi tokiu apsisnarglėjusiu chronia. Padėkoti už rūpestį turėtum, paršeli.

13

Re: Kaip jauciates?

Laimutė parašė:
Shameless parašė:
Fjord parašė:

Frenkai, gal žinai kur Irmis dingo? Ar viskas jam ok?


As Gyvss Johahana Babaj tongue tongue smile Uzteks Lyst Mana Subineee tongue tongue big_smile

Neriesk nosies. Džiaukis, kad dar bent kas pasidomi tokiu apsisnarglėjusiu chronia. Padėkoti už rūpestį turėtum, paršeli.

Varyk Laimute big_smile

14

Re: Kaip jauciates?

jauciuosi pavarges susales bet patenkintas savimi ir gyvenimu

15

Re: Kaip jauciates?

Shameless parašė:

Po Prakeiktos Operacijos Jauciuos Gyvasssss tongue tongue big_smile

Ar apsičiupinėjai, a viskas vietose? Nenupjovė ten ko per daug? big_smile

16

Re: Kaip jauciates?

Shameless parašė:

Ispjove o Nenupjove jei Atvirai bet Niponial kaip Visad tongue tongue big_smile

Ponial ponial... Vienam čia irgi darė operaciją tai po to apšlubo ant trečios kojos big_smile