21

Re: Strazdanos

Manau
bus geriau jeigu nieko ne darysi
nes paskiau bus dar blogiau

22

Re: Strazdanos

Esu girdėjusi kad strazdanas naikina agurkų kaukė smile Draugė išbandė, sakė kad veikia bet ne idealiai smile

23

Re: Strazdanos

o as strazdanu neturiu, taciau man lb grazu. mano mama turi ir as jai pavydziu. juk tai taip grazu!! mergos, nenaikinkit ju!!!

24

Re: Strazdanos

turiu strazdanu:)
nepatinka.

25

Re: Strazdanos

as turiu strazdanu ir kazkap jos man netrukdo

26

Re: Strazdanos

o man pwz visai grazu...saulytes nubuciuotas veidukas...

27

Re: Strazdanos

Siaip strazdanas efektyviai saule panaikina, kai pasidegini smile))) big_smile~

bet nenaikinkit ju merginos susimildamos ! Jos juk tokios mielos ir kerincios !! Tai viena is zmogaus savybiu kuri atsiranda neprasyta ir yra laaabai zavi !!! Neprievartaukit savo graziuju veideliu:) Juk visa tai puosia... big_smile~

28

Re: Strazdanos

auris,19 gerbiu tave uz tokius zodzius smile

29

Re: Strazdanos

Simona, 17 parašė:

auris,19 gerbiu tave uz tokius zodzius smile

em.. tik sakau ka manau ir jauciu:)))) nieko ypatingo... wink

30

Re: Strazdanos

smile

31

Re: Strazdanos

pas mane ju yra, bet as nepergyvenu big_smile .. tegul sau gyvena .. L:DD

32

Re: Strazdanos

Agne, 18 parašė:

pas mane ju yra, bet as nepergyvenu big_smile .. tegul sau gyvena .. L:DD

saunuole...:)
man tai netgi grazu strazdaneles...:)

33

Re: Strazdanos

smile matyt kiekvienam savo big_smile jei ne kreivos kojos, tai bent jau strazdanos ant nosytes big_smile:D:D Mes juk merginos - kitaip nemokam big_smile:D:D

34

Re: Strazdanos

as ir siek tiek esu strazdanota, vasara tai ypatinagi isryskeja, bet tai cia nieko tokio, man grazu..

STRAZDANOS MADINGA!!!

35

Re: Strazdanos

o tiem zmonem kurie ju ne turi ka jem reikia daryti :?

36

Re: Strazdanos

man tai grazu strazdanos smile gal todel, kad pati neturiu, nzn. chia gal kaip panos visada tiesiaplaukes nori garbanotu plauku, o garbanotos - tiesiu wink

37

Re: Strazdanos

na geraj..... strazdanu netjuriu dawg ir nenjoriu tjureti...... kaj maza buwaw tjurejaw dawgiau strazdanu ir sakiaw kad kajp paaugsiu isioperuosiu kad ju nebutju....:DDDDdb tj tajp nebedarysiu...beto dawguma zmoniu bewejk wisiems strazdanos isryskeja wasara bet man kajp nekejsta jos pasimato tjik ziema:D:D:D:D:p:p

38

Re: Strazdanos

ir besuprantu ko cia parintis kai ant veido pamatai strasdanele...juk nice...

39

Re: Strazdanos

Erika, 21 parašė:

man tai grazu strazdanos smile gal todel, kad pati neturiu, nzn. chia gal kaip panos visada tiesiaplaukes nori garbanotu plauku, o garbanotos - tiesiu wink

del plauku, tai pritariu .. pati esu garbane ir vos ne kiekviena diena tiesinu plaukus ...

40

Re: Strazdanos

nu va, as pati sau nesugebu ishsitiesint. dazniausiai vargstu puse dienos, o po to isejus panos juokias kad chia "jau tiesus" plaukai smile kirpykloj kai istiesina, tai laiko iki pirmo plovimo smile