141 (redagavo Šypsnis 2012-08-19 22:20)

Re: vaikinai "nebeduoda"

gal tiesiog kita patratina ir taves jau nebenori smile

142

Re: vaikinai "nebeduoda"

Inga, 21 parašė:

Atejo tokie laikai, kad vaikinai nebeduoda...:(  nesuprantu ar tik man tokie pasitako ar cia jau mada??? as metus pragyvenau su vienu vaikinuku ir jis kai supykdavo, tai kai merga, NEDUODAVO!!! kur tiesybe??? gerai, su juo issiskyriau ir dabar esu susizadejus, bet jis vis teisinasi, kas pavarges ir t.t..... masciau, kad tai del manes, mano isvaizdos ir charakterio,bet dabar lankau sporto sale, soliaruma ir visais kitais budais stengiuosi gerai atrodyti, nesu pusrycius ir net vakariene i lova, bet vistiek nieko negaunu. ka darau blogai ar ko nedarau??? tiesa, mano drauge jau 2,5metu draugauja su vaikinu, bet ir is jo ji dar NE KARTO NEGAVO!!!! jau nebe tie laikai,kad nekaltibe saugotume,rutu darzelis zeniai nuvytes:(   smile

na ca jo, variantas neblogas big_smile tai vyrai bobeja, nieko nepadarysi jau big_smile mazai liko tikru vyru, na bet gal rasi tu toki ir maziau lepink antra puse savo, nes kaip sako prie geru dalyku greit priprantama big_smile

143

Re: vaikinai "nebeduoda"

As ir nenoriu savo zmonos ir ka?

144

Re: vaikinai "nebeduoda"

Inga, 21 parašė:

Atejo tokie laikai, kad vaikinai nebeduoda...:(  nesuprantu ar tik man tokie pasitako ar cia jau mada??? as metus pragyvenau su vienu vaikinuku ir jis kai supykdavo, tai kai merga, NEDUODAVO!!! kur tiesybe??? gerai, su juo issiskyriau ir dabar esu susizadejus, bet jis vis teisinasi, kas pavarges ir t.t..... masciau, kad tai del manes, mano isvaizdos ir charakterio,bet dabar lankau sporto sale, soliaruma ir visais kitais budais stengiuosi gerai atrodyti, nesu pusrycius ir net vakariene i lova, bet vistiek nieko negaunu. ka darau blogai ar ko nedarau??? tiesa, mano drauge jau 2,5metu draugauja su vaikinu, bet ir is jo ji dar NE KARTO NEGAVO!!!! jau nebe tie laikai,kad nekaltibe saugotume,rutu darzelis zeniai nuvytes:(   smile

):):) pas daktara veskite savo vaikinus !! Arba meiluzius įsigyti laikas !!  Parašyk dar po metu kitu ar neishsiskyriai dar su juo smile) butų idomu pažiūrėti kiek kantri esi ? wink

145

Re: vaikinai "nebeduoda"

Arturas parašė:

As ir nenoriu savo zmonos ir ka?

elas bandis ir nenori smile)normalu

146

Re: vaikinai "nebeduoda"

Tai kaip isisprende sis klausimas tai Ingai po 6m.?
Ziurint i tai, kad ji jau Milane tai itariu susirado ten koki itala ir tokiu problemu nekyla jai net cia neuzsuka.

147

Re: vaikinai "nebeduoda"

Keistoka tema, o dar skundžiasi gi kiek merginų, kad čia visi to ir tenori big_smile

148

Re: vaikinai "nebeduoda"

Esmeralda parašė:

Draugė  ištekėjo  ir  buvo   trečia  žmona.Skyrėsi  jis  ,kad  pirmos  dvi  buvo   neištikimos.Po  kurio  laiko  draugė  pasakoja  jam  per  3 mėn  kartą  reikia ,dabar  aš  suprantu,jo  pirmasias   žmonas.Jei  taip  toliau  tai  ir  iš  manęs  to  susilauks.
Ir  iš  kitos  pažystamos  teko  girdėti,kad  su  sugyventiniu  iš  pradžių  buvo  gerai  ,o  dabar  kaip  su  broliu  gyvena.  Ir  išeiti  iš  jos  niekur  nenori.
Galvojau ,kad  būna  vyrų  šaltų  ,kaip  ir  moterų,bet  kai  dabar  rašo  ,kad  gėjams  reikia  moterų  gyventi  kartu,kad  nuslėpti  savo  seksualinę  orentaciją,tai  ką  gali  žinoti.  Nes  abi  moterys  ir  gražios  ,ir  rupestingos ,taip  ir  nesupratau  ko   joms  trūksta.
Nebereikalo  rašo  ,kad  reikia  surasti  antrą  pusę.
Tai tu ta kur neduoda su tokia pana kuriai galvoje viskas bet tik ne seksas supirsk ir gyvens jie abudu laimyngi  O is tokios pasijamk ta kuriam tik tas galvoje
Čia  teisingiausia  Aivaro  mintis.:::213

Jei vyra nesugeba patenkinti dabartine moteris ir jis vengia sekso su ja, tai nereiskia kad jis gejus. Kad pacios sekso beveik niekada nenorit kol neisgeriat, tai jusu problemos.

149

Re: vaikinai "nebeduoda"

OLA parašė:

Tai kaip isisprende sis klausimas tai Ingai po 6m.?
Ziurint i tai, kad ji jau Milane tai itariu susirado ten koki itala ir tokiu problemu nekyla jai net cia neuzsuka.

Are you jealous?:D

150

Re: vaikinai "nebeduoda"

Paskaičius moterų raudas, susidaro nuomonė, jog vyrai ir moterys keičiasi vietomis. Įdomu, koks po dešimt metų seksas bus ir kaip atrodys moterys? Nejaugi nakčiai moterys gaudys vyrus?

151

Re: vaikinai "nebeduoda"

Kitoks parašė:

Paskaičius moterų raudas, susidaro nuomonė, jog vyrai ir moterys keičiasi vietomis. Įdomu, koks po dešimt metų seksas bus ir kaip atrodys moterys? Nejaugi nakčiai moterys gaudys vyrus?

pasipils pareiskimai su isprievartavimais ir pan...

152

Re: vaikinai "nebeduoda"

jooo, vaikinai "nebeduoda" normalaus demesio, pinigu, meiles , geliu  , dovanu big_smile

153

Re: vaikinai "nebeduoda"

Erikutea parašė:

jooo, vaikinai "nebeduoda" normalaus demesio, pinigu, meiles , geliu  , dovanu big_smile

kokias paslaugas ir uz kokia kokybe teikiat tiek ir gaunat...:)

154

Re: vaikinai "nebeduoda"

tinsanis parašė:
Erikutea parašė:

jooo, vaikinai "nebeduoda" normalaus demesio, pinigu, meiles , geliu  , dovanu big_smile

kokias paslaugas ir uz kokia kokybe teikiat tiek ir gaunat...:)

Arba , kaip šauksit taip ir atsilieps wink

155

Re: vaikinai "nebeduoda"

komentuojant į temos autorės mintis, manyčiau, kad tie kurie gaudavo kada norėdavo, iššvaistė savo "norus" ir tiek big_smile kai nuolat valgai tą patį, tai nusibosta ir prarandi apetitą smile bet čia tik teorija.

156

Re: vaikinai "nebeduoda"

tinsanis parašė:
Erikutea parašė:

jooo, vaikinai "nebeduoda" normalaus demesio, pinigu, meiles , geliu  , dovanu big_smile

kokias paslaugas ir uz kokia kokybe teikiat tiek ir gaunat...:)

Kur cia paspausti "like" prie tavo komentaro?:D

157

Re: vaikinai "nebeduoda"

Erikutea parašė:

jooo, vaikinai "nebeduoda" normalaus demesio, pinigu, meiles , geliu  , dovanu big_smile


kita syki kada gausi is islaikytojo pinigu, nusipirk geresnius plauku dazus.

158

Re: vaikinai "nebeduoda"

nesvarbus parašė:
Erikutea parašė:

jooo, vaikinai "nebeduoda" normalaus demesio, pinigu, meiles , geliu  , dovanu big_smile


kita syki kada gausi is islaikytojo pinigu, nusipirk geresnius plauku dazus.

Kitą kartą kai Mamytė duos porą litų taupyk. Į kirpyklą ir tau juk reiktų...:)

159

Re: vaikinai "nebeduoda"

nesvarbus parašė:
Erikutea parašė:

jooo, vaikinai "nebeduoda" normalaus demesio, pinigu, meiles , geliu  , dovanu big_smile


kita syki kada gausi is islaikytojo pinigu, nusipirk geresnius plauku dazus.

visu pirma man plauku dazu nereikia, nes mano plauku spalva naturali  tongue  o tu neturi jumoro jausmo ir pagarbos kitiems big_smile

160 (redagavo Erikutea 2013-09-12 08:56)

Re: vaikinai "nebeduoda"

tinsanis parašė:
Erikutea parašė:

jooo, vaikinai "nebeduoda" normalaus demesio, pinigu, meiles , geliu  , dovanu big_smile

kokias paslaugas ir uz kokia kokybe teikiat tiek ir gaunat...:)


nebutina komentuoti manes, bet ziuriu vis nenusedi vietoj big_smile