81

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Ka ten gaminti pili dektyne kur reikia ir nereikia, prisvilo nesigavo nebeda, svarbiause pries pateikiant degesius gerai prigirdyt o tada jau jam bus viskas skanu. Jai isiblaivius isrinktajam kils itarimu del valgio visada gali suvaidinti nustebusia, isizeidusia ir apkaltinti ji alkoholizmu.:::010

82

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Va tokios damos ir nuodija tauta !

83

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

kai kas viska supranta pazodziui... big_smile

84

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Еда на ночь у телевизора?
Настоящим мужчинам это можно и необходимо! big_smile

85

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Antanas Patamsis parašė:
Sandra, 22 parašė:

as taip pat moku gaminti,kaip ir mano vyras,kuris mane taip pat buna palepina kokiu skanestu:) Tai visai nesunku,tik reikia noro tureti ir kantrybes...

Turiu ir noro, ir kantrybes, bet kai suskaiciuoju kiek sugadintu produktu reiks ismesti, kol ismoksiu... ir kepu kiausiniene arba einu i kavine smile

Maisto negalima išmesti, jeigu ir nesigavo turi suvalgyti tai kas gavosi, nebent sudegini iki anglies smile

86

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Raselė parašė:
Antanas Patamsis parašė:
Sandra, 22 parašė:

as taip pat moku gaminti,kaip ir mano vyras,kuris mane taip pat buna palepina kokiu skanestu:) Tai visai nesunku,tik reikia noro tureti ir kantrybes...

Turiu ir noro, ir kantrybes, bet kai suskaiciuoju kiek sugadintu produktu reiks ismesti, kol ismoksiu... ir kepu kiausiniene arba einu i kavine smile

Maisto negalima išmesti, jeigu ir nesigavo turi suvalgyti tai kas gavosi, nebent sudegini iki anglies smile

jeigu pazadi suvalgyt mano mokslo vaisius, galiu mokytis toliau. Pasirasyk tiktai toki rasta kaip ligoninej pries operacija, kad nekelsi man pretenziju uz galimas pasekmes smile

87

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

Antanas Patamsis parašė:
Raselė parašė:
Antanas Patamsis parašė:

Turiu ir noro, ir kantrybes, bet kai suskaiciuoju kiek sugadintu produktu reiks ismesti, kol ismoksiu... ir kepu kiausiniene arba einu i kavine smile

Maisto negalima išmesti, jeigu ir nesigavo turi suvalgyti tai kas gavosi, nebent sudegini iki anglies smile

jeigu pazadi suvalgyt mano mokslo vaisius, galiu mokytis toliau. Pasirasyk tiktai toki rasta kaip ligoninej pries operacija, kad nekelsi man pretenziju uz galimas pasekmes smile

Tokios nesąmonės pažadėt negaliu, bet mielai pasirašyčiau sutartį dėl kulinarijos pamokų, kur per mėnesį pradėtum gamint kaip super kokas big_smile

88

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

aš moku gamint jei gaunasi.. moterį palepinčiau

89

Re: kaip ismokti skaniai gaminti?

jei tau geles dovana, tai maistas i lova uz pinigus matyt Arturai.. nusisneki..