21

Re: MERGINOS, kokio automobilio noretumete?

as tai tokio noriu big_smile big_smile http://forumas.ieskok.lt/imgload/1112

22

Re: MERGINOS, kokio automobilio noretumete?

Saulius, 24 parašė:

as tai tokio noriu big_smile big_smile http://forumas.ieskok.lt/imgload/1112

kas nenoretu:)

23

Re: MERGINOS, kokio automobilio noretumete?

Saulius, 24 parašė:

as tai tokio noriu big_smile big_smile http://forumas.ieskok.lt/imgload/1112

Cia panelems klausimas o ne tau..:D

24

Re: MERGINOS, kokio automobilio noretumete?

Ema, 18 parašė:

Tomas, 26
Gera tema..Man visada patinka su sypsena klausyti ar skaityti paneliu isvedziojimus apie masinas..Siaip labai gerbiu panas tas kurios bent siektiek apie tai ismano.. Mano pana tai svaixta apie Alfa Romeo Brera..



patikek man juoka taip pat kelia kai kurie vaikinai,kai suseda ir pradeda bazarinti apie masinas,nors visiskai nieko apie jas neismano: zino markia,kiek traukia ir varoma ant bendzo ar dyzelio,ir jau primeta sustrekus...ne vienas ir uzsivarte kai pradejau daugiau klausinet tongue taip kad ne tik merginos svaiksa apie masinas tongue gal jos ir maziau ismano bet niekada neprimeta kad zino daug tongue
o as siaip db audi TT susizavejus esu,atrodo tai pasakiskai :-D

Ema netikiu..;D

25

Re: MERGINOS, kokio automobilio noretumete?

Retas atvejis, kad vyrukas visiskai nieko neismanytu apie automobilius, bet neduok tu dieve pataisysi snekanti vyra sia tema ir dar jei pataisysi teisingai, tai izeisi vyriska oruma.
pamenu kazkada keliese diskutavo "kai juda cilindras<...>", o man atsovus, kad cilindras niekur nejuda, juda stumoklis ir alkuninis velenas, tai liepe nesikabinet prie zodziu big_smile

26

Re: MERGINOS, kokio automobilio noretumete?

Erika, 21 parašė:

Retas atvejis, kad vyrukas visiskai nieko neismanytu apie automobilius, bet neduok tu dieve pataisysi snekanti vyra sia tema ir dar jei pataisysi teisingai, tai izeisi vyriska oruma.
pamenu kazkada keliese diskutavo "kai juda cilindras<...>", o man atsovus, kad cilindras niekur nejuda, juda stumoklis ir alkuninis velenas, tai liepe nesikabinet prie zodziu big_smile

cilindras juda big_smile gerai,kad ne variklio galva juda ar blokad:D

27

Re: MERGINOS, kokio automobilio noretumete?

o as nenusimanau masinose. savo turiu. zinau kur  tepala kur ausinimo skysty pilti  ir kur benzina pilti ir vsio.. kai mokiausi teisems berods zonojau lodel stabdziu kaladeles cypia..  dabar  teoriskai zinau kaip rata pasikeist ... tai jei jau neduok dieve  nuleis man padanga tai chebryte nesikuklinkit ir  sustoje nesijuokit,  o padekit. Ok?

28

Re: MERGINOS, kokio automobilio noretumete?

o as tai noreciau wolksvagen beetle,audi TT,tik kad butu ne 2006 metu modeliuko,nes ji tokia pati kaip ir audi A6 ar A8 is priekio,tik uzpakaliukas TT,dar visai nieko BMW Z3 arbaZ5 ,niu ir minis,na dar visai nieko infiniti kokiu 2005 ar 2004 metuku:) dievinu tas masinytes...mmmm

29

Re: MERGINOS, kokio automobilio noretumete?

turiu masiniuka..nusipirkau...bet nevazineju nes teisiu neturiu big_smile big_smile
peugeot 306

30

Re: MERGINOS, kokio automobilio noretumete?

esu golfo fane,nezinau kodel,gal kad laikiau teises su golfu5,pati vaziuoju golfu4,tdi,apie masina irgi esu zalia,megstu greiti,bet jei reiketu rata pakeist ar dar ka,tikrai butu problema,o siaip nenoreciau kitos masinos,nors daug kas sako golfai s....,bet man patinka:)

31

Re: MERGINOS, kokio automobilio noretumete?

o as noreciau reno clio 2003m, nes dabartine tikras laivas (renault safrane). ir mano manymu merginom tinka labiau mazesni auto...(bet tik ne golfas, su jais vazineja tik treninguoti plikagalviai)

32

Re: MERGINOS, kokio automobilio noretumete?

o as noreciau reno clio 2003m, nes dabartine tikras laivas (renault safrane). ir mano manymu merginom tinka labiau mazesni auto...(bet tik ne golfas, su jais vazineja tik treninguoti plikagalviai)

33

Re: MERGINOS, kokio automobilio noretumete?

m, mašinose nesigaudau, bet labai norečiau tokios senovines senovines mašinos:>

34

Re: MERGINOS, kokio automobilio noretumete?

aisku kad bmw nuliova:)))

35

Re: MERGINOS, kokio automobilio noretumete?

nus ash kada nors irgi bmw turesiu, kai pakankamai tam subresiu big_smile bus 740 kokiu 1998 metu, bo paskui jau nebesuprasi, ar mashinos ar bulkutes...
a dabar irgi visai nebloga turiu kuri man visai patinka... jei nesiozhiuotu kartais, ishvis neblogai butu...

36

Re: MERGINOS, kokio automobilio noretumete?

kaip is greiti ir isute vat tokios sportiskos ir su njonkem

37

Re: MERGINOS, kokio automobilio noretumete?

Gintė, 13 parašė:

kaip is greiti ir isute vat tokios sportiskos ir su njonkem

tai, kad ten ju gyvas velnias buvo wink big_smile pasirink viena, jei tavo galvele ismano ka nors apie masinas :V big_smile big_smile:D

38

Re: MERGINOS, kokio automobilio noretumete?

noriu geltonos ir be stogo:D

39

Re: MERGINOS, kokio automobilio noretumete?

Edita, 16 parašė:

noriu geltonos ir be stogo:D

nusipirk ziguliuka,nupjauk stoga ir vsio big_smile pigu + svajone isipildys smile (joke)

40

Re: MERGINOS, kokio automobilio noretumete?

xa xa xa:D sportines noriu:P ir turesiu:P