1

Tema: Sexas gerai ar blogai?

Manyciau kad merginos ir vaikinai pernelyg anksti uzsiema meiles zaidimais, ka jus manote?

2

Re: Sexas gerai ar blogai?

gal ir per anksti tas jaunimas ...

3

Re: Sexas gerai ar blogai?

Darius, 19 parašė:

gal ir per anksti tas jaunimas ...

is praktikos patebejimas ar pats seip is susilaikanciu puses?

4

Re: Sexas gerai ar blogai?

retorinis klausimas wink kas tas yra per anksti ir kas butu per velai? :V

5

Re: Sexas gerai ar blogai?

geriau,zinoma,kai viskas vyksta laiku.bet negi kas gali nustatyti,kada tas-nei per anksti,nei per velai?

6

Re: Sexas gerai ar blogai?

cia nera ko diskutuoti... vistiek nieko nepakeisi kad ir sakysi kad dar per anksti... smile

7

Re: Sexas gerai ar blogai?

Kas kada nori, tas tada uzsiimineja:)

8

Re: Sexas gerai ar blogai?

Per velai nemanau kad buna smile Bet kai panos(arba vaikinai) nuo 13 - 14 aktyvu lytini gyvenima pradeda, tai jau cia nemanau kad itin gerai.. smile

9

Re: Sexas gerai ar blogai?

Kiekvieno asmeninis reikalas...

10

Re: Sexas gerai ar blogai?

Manau, kad nereik per ilgai laukt :? nu taigi cia vienas is gyvenimo malonumu :-]

11

Re: Sexas gerai ar blogai?

Karolina, 18 parašė:

Per velai nemanau kad buna smile Bet kai panos(arba vaikinai) nuo 13 - 14 aktyvu lytini gyvenima pradeda, tai jau cia nemanau kad itin gerai.. smile

as pritariu karolei ansti tai 13 14 metu ,

12

Re: Sexas gerai ar blogai?

O aš manau, kad reikia sutikti tą vienintelį wink O tai po to gailėsies... Čia merginoms... O vaikinams tai nežinau... Vaikinai neturi nekaltybės :S

13

Re: Sexas gerai ar blogai?

bet ir tai nemanau kad cia riba... juk ir jaunesni pasimyli ir nieko... aisq kai norima tik pasirodyti ... tai jau blogai...

14

Re: Sexas gerai ar blogai?

Aiste, 16 parašė:

O aš manau, kad reikia sutikti tą vienintelį wink O tai po to gailėsies... Čia merginoms... O vaikinams tai nežinau... Vaikinai neturi nekaltybės :S


Kol sutiksi ta vieninteli gali viskas uzrudyt ir apkerpet;D  arba taip jo ir nesutiksi ...;)

15

Re: Sexas gerai ar blogai?

Vaida, 18 parašė:
Aiste, 16 parašė:

O aš manau, kad reikia sutikti tą vienintelį wink O tai po to gailėsies... Čia merginoms... O vaikinams tai nežinau... Vaikinai neturi nekaltybės :S


Kol sutiksi ta vieninteli gali viskas uzrudyt ir apkerpet;D  arba taip jo ir nesutiksi ...;)

va cia tai mintis big_smile~

16

Re: Sexas gerai ar blogai?

Nebus, matau, su jumis kalbos big_smile Kai nė esmės nesuprantat... Na, tikriausiai ne jums žinoti dvasinius mokymus...

17

Re: Sexas gerai ar blogai?

Jo, jauciuosi neapsisvietus as dvasiskai..ypac kai gudi naktis uz lango ne dvasingumas man galvoj big_smile
Tai Aistut nebijai, kad taip nutiks? :?

18

Re: Sexas gerai ar blogai?

na bet skubet juk ner kur... noresi ir bus su kuo big_smile as tik 17 pabaigoj uzsinorejau big_smile

19

Re: Sexas gerai ar blogai?

Nieko aš nebijau... Nes žinau, kad sutiksiu tą vienintelį wink Jei ne šiame gyvenime, tai kitame. Bet sutiksiu. Ne dėl malonumų gyvenu, o dėl to kad mokausi. Ir turiu išmokti šio gyvenimo pamoką, kurią pati sau pasiskyriau prieš ateidama į šį pasaulį.

20

Re: Sexas gerai ar blogai?

Aiste, 16 parašė:

Nieko aš nebijau... Nes žinau, kad sutiksiu tą vienintelį wink Jei ne šiame gyvenime, tai kitame. Bet sutiksiu. Ne dėl malonumų gyvenu, o dėl to kad mokausi. Ir turiu išmokti šio gyvenimo pamoką, kurią pati sau pasiskyriau prieš ateidama į šį pasaulį.

vajej big_smile cia jau per ziauriai smile