1

Tema: Motorola v3 ar panasonic vs3

Koki rinktis? big_smile esu pasimetus

2

Re: Motorola v3 ar panasonic vs3

as asmeniskai turiu motorola V3, labai nesiskundziu, nors daug kas sako, kad tai tik geras dizainas, o apie kita nieko negaliu pasakyt smile

3

Re: Motorola v3 ar panasonic vs3

   abu telefonai is esmes labai panasus Motorola vs. Panasonic. Cia jau daugiau lemia pacios skonis. Tavo vietoje rinkciausi Razr (t.y. motorola), o jei tarp analogisku - itin placiu ir stilingu - naujaji Benq-Siemens

4

Re: Motorola v3 ar panasonic vs3

Agne, 18 parašė:

as asmeniskai turiu motorola V3, labai nesiskundziu, nors daug kas sako, kad tai tik geras dizainas, o apie kita nieko negaliu pasakyt smile

sako v3 meniu kvailas...

5

Re: Motorola v3 ar panasonic vs3

o tai tu net nebandei? normalus tas meniu beje

6

Re: Motorola v3 ar panasonic vs3

nebandziau, esu kazkada ciupinejus, bet jis tada manes nedomino big_smile o dabar niekas neturi is pazystamu hmm turi tik panasonica. tas panasonikas geras siaip tik jis biski brangesnis big_smile bet kazko motorola v3 traukia mane big_smile
iki rytojaus turiu apsisprest big_smile beje, ta motorola oranzines spalvos big_smile

7

Re: Motorola v3 ar panasonic vs3

siaip siulyciau nueiti i salonus ir apciupineti. o tau tas benq siemens nepatinka? smile Juk jis naujas, nenunesiotas modelis smile

8

Re: Motorola v3 ar panasonic vs3

as turiu pasirinkti is tu dvieju modeliu, nes tik juos naujus gaunu pigiai tongue

9

Re: Motorola v3 ar panasonic vs3

a... tada V3 smile mano nuomone jo dizainas - estetiskesnis smile

10

Re: Motorola v3 ar panasonic vs3

aisku rinkis panasonik vs3 ,  motorola v3 stilingesne bet panasonikas techniskai geresnis , arba jei rinktumeis motorola v3x tas tai geras zaislas      . palygink www.mobiles.lt   ir nuspresi

11

Re: Motorola v3 ar panasonic vs3

na bet siaip tai ir v3 uztektu mielas daiktas

12

Re: Motorola v3 ar panasonic vs3

v3 geriau big_smile

http://www.mobiles.lt/palyginimas/panasonic/vs3/motorola/v3x

13

Re: Motorola v3 ar panasonic vs3

Alina, zinok norma tas meniu, viskas simple smile nors pas mane juoda, oranzine kiek zinau pigesne, tik nevarinu kuo skirias, niekad nesidomejau smile

14

Re: Motorola v3 ar panasonic vs3

Man oranzine graziau tongue