1

Tema: Pirmas kartas......

Jusu pirmasis kartas..kokio amziaus?ar labai baisu ir t.t.?is anksto atsiprasau jei tokia tema buvo..:)

2

Re: Pirmas kartas......

18 metu. kas gali buti baisu, jei su mylimu zmogum. jei atsitiktinai su svetimu, tada sutinku gali buti baisu.

3

Re: Pirmas kartas......

pirmas ar trecias koks skirtumas nereikia taip wisko sureiksminti:D

4

Re: Pirmas kartas......

12

5

Re: Pirmas kartas......

man tai 5 metai buvo su basliuku pasiremiau  stovejo ir  atsitiko big_smile:D:D:D

6

Re: Pirmas kartas......

as ne apie toki baisuma.Na ar labai jaudinies, kaip ten kas ten. na gi pirmas kartas visdelto..

7

Re: Pirmas kartas......

Roberati tai anskti vyru tapai big_smile

8

Re: Pirmas kartas......

Na daug jau tokiu temu buvo:) Na, man kaip bernui tikrai nebuvo baisu, o del amziaus tai man ir mano panelei tada po 16 buvo:)

9

Re: Pirmas kartas......

as cia naujoke big_smile o visas temas perzvelkt kazkaip labai jau daug..:) na na.. o vaikinam negali but baisu? smile ne is vieno esu girdejus kad labai pries tai jaudinas, bijo nuvilt ir pan..

10

Re: Pirmas kartas......

Na jaudulys, tai aisku yra:) BUna zmones bijo apsikvailint, ar dar ko nors, na bet jei tai su mylimu zmogum, tai manau, viskas pakankamai neblogai gaunas:) O, kad naujoke, tai nepasiteisinimas, desineje puseje yra paieska, parasiau "pirmas kartas" 4-5 temas rado:D

11

Re: Pirmas kartas......

big_smile big_smile big_smile na va, net nemaciau:) dab zinosiu smile dekuju smile

12

Re: Pirmas kartas......

Visada prasom:)

13

Re: Pirmas kartas......

aj  Giedre  nekreipk demesio vakar biski big_smile geriau big_smile:D:D

14

Re: Pirmas kartas......

Giedrė, 19 parašė:

as ne apie toki baisuma.Na ar labai jaudinies, kaip ten kas ten. na gi pirmas kartas visdelto..

aisku jaudinausi, ir dar kaip, taip smarkiai susijaudinau, kad net atsitiko TAI big_smile

15

Re: Pirmas kartas......

buna buna big_smile

16

Re: Pirmas kartas......

as tai nebijojau... nusispjoviau i tuos visus kitu pasakojimus apie ivairiausias stichines nelaimes pirmo karto metu ir patikek viskas buvo ne taip jau baisu smile

17

Re: Pirmas kartas......

hmmm vaikina turejau nuo 15m o pirmas kartas buvo beveik 17m...nu nzn man baisu nemubo,vaikina mylejau tai nebuvo viskas seip..

18 (redagavo Simona, 16 2011-08-28 03:30)

Re: Pirmas kartas......

suejus 16metu, baisu nebuvo, nes nesuvokiau ka darau ir su kuo smile

19

Re: Pirmas kartas......

20, buvo baisu.

20

Re: Pirmas kartas......

dar nebuvo smile)))