41

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

Kas nustate ,kad vaikinas turi buti aukstas? man patinka aukstos panos, bet nesiskaito, kad as tik aukstom bendrauju.....tiesiog labiau aukstos patinka.....jaucesi ,kad po ranka turi DAMA

42

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

Julija, 19 parašė:
Saulius, 24 parašė:

niu niu ir kuo as blogas nors nesu didelio ugio big_smile

Na, bet juk tau niekas cia ir nesake, kad esi kazkuo blogas:D



bets susidarai ispudi kat geriausi auksti vaikinai big_smile

43

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

Julija, 19 parašė:
Marius, 15 parašė:

oj kiek ce nuomoniu...:D nu bet gerai...blemba reik augt big_smile bet ne kaip sekas big_smile

Nieko, dar uzaugsi. Bachuriukai daznai pradeda velokai augti:D Ai, jei rukai, tai geriau nerukyk, tai irgi stabdo augima. Cia rimtai:)

nu as tai tikrai nerukau smile ir negeriu. zinau kad kenkia...todel ir susilaikai. bet man tokie ir nepatinka big_smile

44

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

na visu pirma i zemus uz mane vajkinus neziuriu... draugajs galime buti.. taciau nepatiktu kj rejkia pabuciuoti as tuiru pritupti ar lenktis :DD na o jeigu nori uzsideti batukus ant auksto kulniuko.. per daug auksta atrodyciau.. smile ir tj biski ish kitu puses juokinga.... ejciau kjp kokia zirafa :DDD

45

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

Ei, gi ne ugyje esme! Kaip Gintare sako, "taciau nepatiktu kj rejkia pabuciuoti as tuiru pritupti ar lenktis.."... Boze moj, tai ant bordiuro pastatyk vaikinuka ir nereiks lenktis! Ot problema..

46

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

pritariu Karolinai. Gintare truputi...:)

47

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

atsineshk taburete galu gale jei per aukshta esi wink

48

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

nu as tai ne labai noreciau

49

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

nu jo ir taburete nesiosies visada? big_smile o kaip vaikinai istveria kai mergina per zema ? big_smile

50

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

kodel bernai gali susitaikyt su maza mergina o jau jos tai su mazu baxuru negali??:D

51

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

aha butent man irgi toks klausimas iskylo big_smile

52

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

na man labiau patiktu  aukstesnis uz mane vaikinas

53

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

nju jei bachuriukas kokiajs pora cm zhemesnis tj nieko tokio smile ash batu sju kablajs kadangi neneshioju tj geriausia kad butu mazhdaug mano ugio... big_smile nju sakau pora cm ten ar ten tj neproblema ;]

54

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

Toma, 14 parašė:

nju jei bachuriukas kokiajs pora cm zhemesnis tj nieko tokio smile ash batu sju kablajs kadangi neneshioju tj geriausia kad butu mazhdaug mano ugio... big_smile nju sakau pora cm ten ar ten tj neproblema ;]

nu va...pora comu tai gerai del tiek tai nei mergina nei berns neturetu jaudintis..taigi nlb matos...;)

55

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

nu as tai irgi zemas ir man tai nelabai jauku..

56

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

Giedrius, 16 parašė:

nu as tai irgi zemas ir man tai nelabai jauku..

klausyk gal tu nesi mates zemo waikino? mazdaug 165cm big_smile tu taj normalus patikek

57

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

nu gal, bet..

58

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

Giedrius, 16 parašė:

nu gal, bet..

ko cia "parinies big_smile jej reik merginu sakyk

59

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

giedrius reik nerukyt ir pakabet ant skersinio big_smile:D cia simtu procento yrodyta:D visa vasara pakabesi tai ir issitempsi porai cm. arba baseina reikejo lankyt mazam:D tie tai isvis nesveiki isauga:D

60

Re: ar blogai zemas vaikinas? :)

niu niu as ne su aukatas ir nezadu kabeti ant skersinio man ir taip gana ugio big_smile o kam maza tegu kabinasi