81

Re: Blakstienų tušas

nius teisingai :? o siaube, tada tikrai reikes tas dirbtines pirkti ;D

82

Re: Blakstienų tušas

bet ti normaliai jos ten uzsiriecia? big_smile

83

Re: Blakstienų tušas

Esu skaicius, kad ricinos aliejus lb gerai blakstienoms. Jos pastipreja, patankeja. Tik nezinau kiek tame tiesos...:?  Keleta kartu buvau tuom aliejumi pasitepusi, taciau paskui aptingau. Gal reikes vel bandyt terliotis:D

84

Re: Blakstienų tušas

Vaiva, 19 parašė:

bet ti normaliai jos ten uzsiriecia? big_smile


Nu man tai gerai :::920  Lb dailiai atrodo blakstienos. Tokios, kaip lelytes:D   As siaip iskart po du kartus rieciu, kad efektas butu geresnis:::920

85

Re: Blakstienų tušas

atsargiai kad kasos augt nepradetu... :::818 ber as ir kazkur girdejus, kad sweika... smile

86

Re: Blakstienų tušas

Vaiva, 19 parašė:

atsargiai kad kasos augt nepradetu... :::818 ber as ir kazkur girdejus, kad sweika... smile


Oj,ilgos, tankios blakstienos-gerai, bet kasu gal nereikia...:D Pas kirpeja reikes eit:D Nereik man tu papildomu islaidu:D

87

Re: Blakstienų tušas

o ka gal koki chemini sudetu :::044

88

Re: Blakstienų tušas

Vaiva, 19 parašė:

o ka gal koki chemini sudetu :::044


Arba dredus supintu;D

89

Re: Blakstienų tušas

o jei apie kirpyklas prakalbom... tai gal butu galima blakstienas-weduokles prisiauginti :::008:::010:::044

90

Re: Blakstienų tušas

Vaiva, 19 parašė:

o jei apie kirpyklas prakalbom... tai gal butu galima blakstienas-weduokles prisiauginti :::008:::010:::044


Prisiauginti tai nea, bet uztat prisiklijuot grozio salone kuoksteliais galima. Atrodo labai netgi naturaliai:::920  Tos blakstienos laikosi apie pora savaiciu. Zinoma, su jomis reikia labai atsargiai elgtis, nes gali netycia truputis tu prilipdytu blakstienu nukrist;D  Kainuotu apie 30lt. Jeigu tik akiu kampuciuose blakstienukes klijuosi, tada kainuos apie 15lt :::920

91

Re: Blakstienų tušas

mmm cia tai wisai idomiai smile bet tai kaip tada ryte besirazant akytes patrint... sad

92

Re: Blakstienų tušas

ei koks papuola po ranka toki nusiperku siaip man patinka visokiu spalvu ne vien tik juodas...:) kaskasda neturedama nauose spalvotu putu plauku sruoga nusidaziau big_smile

93

Re: Blakstienų tušas

Vaiva, 19 parašė:

mmm cia tai wisai idomiai smile bet tai kaip tada ryte besirazant akytes patrint... sad


Gali akutes patrinti:::920  Tik labai svelniai:::920

94

Re: Blakstienų tušas

Vaiva, 18 parašė:

ei koks papuola po ranka toki nusiperku siaip man patinka visokiu spalvu ne vien tik juodas...:) kaskasda neturedama nauose spalvotu putu plauku sruoga nusidaziau big_smile


As pati turiu viena violetini. Visai idomus toks, nors, tiesa sakant, pati tokio nepirkciau..:) Ji mamos bendradarbe man atidave, nes nusipirko, pabande ir jai nlb patiko.  Noreciau kokio zalio arba auksinio;)

95

Re: Blakstienų tušas

melynas tusas labai nerealiai atrodo wink

96

Re: Blakstienų tušas

Aušra, 15 parašė:

melynas tusas labai nerealiai atrodo wink


nius nzn kokie tavo plaukuciai, bet pastebejau, kad melynas geriausiai tinka tik sviesiaplaukems smile pvz, man jis netinka, nes mano plaukai siek tiek per tamsus...

97

Re: Blakstienų tušas

num as nesu blondine , bet man jis tinka wink

98

Re: Blakstienų tušas

vaikai, nusipirkau siandien lorealio architekt..>>> tai buvo mano svajone nuo spalio... pagaliau igyvendinau ja :::920 tai pats nuostabiausias, fainiausias, geriausias, graziausias ir kitoks -iausias tusas mano gyvenime (kol neuzmatysiu kito ;D )

99

Re: Blakstienų tušas

Man Avon Superfull tusas patinka. Tas, su guminiais sereliais:::757  Nivea yra kazkoks su guminiais sereliais irgi, tai ir tas man patiko labai:::757

100

Re: Blakstienų tušas

Nijolė, 20 parašė:

vaikai, nusipirkau siandien lorealio architekt..>>> tai buvo mano svajone nuo spalio... pagaliau igyvendinau ja :::920 tai pats nuostabiausias, fainiausias, geriausias, graziausias ir kitoks -iausias tusas mano gyvenime (kol neuzmatysiu kito ;D )


Tai jau dabar blakstienos turbut iki pat dangaus:::920