601

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

RICHARD FLANAGAN 'GULDO zuvu knyga'. Keista truputi

602

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

skaitau knyga "mergina su 9 perukais" man patinka wink

603

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Argumentation  The Study of Effective Reasoning 2nd edition

604

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

A. Kiedis - "Randai" (RHCP lyderio biografija)

605 (redagavo Kristina, 17 2009-12-30 22:59)

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Baltoji drobule  , nors visai jos kolkas dar nesuprantu  nei kiek .

606

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

tris knygas pradejas ir visu nesugebu uzbaigti skaityti hmm  tai : Idijotas , grupines savizudybes magija  ir  dar kazkokia big_smile

607

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Kay Pollak  "att vealja gleadja" - stalo knyga, net labai rekomenduaciau , knyga padedanti ygauti gyvenime sparnus.

608

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Sveiki aš skaitau autoriaus Kijosaki knygą "Verslo mokykla" - tai knyga apie tinklinį marketinga, kaip žmogus iš nieko, gali pasiekti labai daug, netgi tapti milijonieriumi. Įdomus mąstymas. Rekomenduoju paskaityti ką nors šio autoriaus.

609

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

visatos angelai

610

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

keleta knygu skaitau :::817  "Be seimos" ir  "moteris smelynuose":::833

611

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

"Bambi" smile

612

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Simona, 27 parašė:

labai megstu skaityti,tad baigiant skaityti viena knyga,is karto imuosi kitos.Siuo metu skaitau Paulo Coelho "Veronika ryztasi mirti".

Jei patinka Coelho knygos, siulau perskaityti ir "Vienuolika minučių" bei "Demonas ir panelė Prym" wink Šias knygas skaitydavau po darbo prieš miegą, tai net sunku būdavo save prisiverti padėti knygą į šalį ir eiti miegoti smile

613

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Mergina su devyniais perukais :::528

614

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Sutinku, kad Demonas ir panele Prym ir Vienuolika minuciu geriausios jo parasytos knygos. Neskaiciau tik "Bridos", taciau nei viena man nepaliko tokio ispudzio kaip pastarosios :::833

615

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Ovke, 25 parašė:

Mergina su devyniais perukais :::528

O kokia nuomonė apie "Mergina su devyniais perukais"? smile skaičiau truputį apie ją, tad norėčiau dar išgirsti nuomonę iš šalies... kaip rašymo stilius? pats kūrinys? wink
Skaitau dabar Ritos Latvėnaitės-Kairienės "Šauksmas",  po to jau pasiruošus esu skaityti     Haruki Murakami "Pernakt" smile o paskui dar nenusprendžiau? gal verta "Mergina su devyniais perukais"? smile

616

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

ANONIMAS ir IMOGEN EDWARDS-JONES, " Viesbutis Babilonas" Knyga isties geresne nei serialas smile

617

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Enstående savo biografinis pasakojimas apie gyvenima su autismu, autorius  Gunilla Brattberg MD

618

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Jean Paul-SARTRE  "Siena".Taip pat noreciau paskaityti ir "Sleikstulys"- turetu but gera ;D

619

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Pradėsiu skaityt:  J. Picoult -Devyniolika minučių.

620

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

tikrai verta