1

Tema: Myli-Nemyli, Myleti-Nekesti???

vaikinas man sako kad myli, bet vaiksto su kita... ka man daryti?

2

Re: Myli-Nemyli, Myleti-Nekesti???

Nusispjauk ir eik savais keliais... Net nesuprantu kame cia klausimas...? big_smile

3

Re: Myli-Nemyli, Myleti-Nekesti???

sakyk jam kad ji irgi myli, ir pavaiksciot su kitu, bet taip kad jis zinotu ar pamatytu wink)) suveix iskart big_smile big_smile~

4

Re: Myli-Nemyli, Myleti-Nekesti???

bet as ji is tikruju myliu hmm

5

Re: Myli-Nemyli, Myleti-Nekesti???

o kas tau sako isduot ji su kitu:) pavaiskciok, nenumirsi del to, o del meiles kartais juk reikia ir pakovot. Jeigu taip ir sedesi rankas sudejusi ir nieko nedarysi tai ir prarasi wink

taciau jei begsi akis draskyt - taip pat prarasi. Geriausias ginklas - pavydas. Suzadink jo pavyda;) Kad jis taves pavydetu smile)) kitam bachurui, tai iskart parleks. O jei nepavydes, tai tiek jis ir temyli wink

6

Re: Myli-Nemyli, Myleti-Nekesti???

jeigu jis sako kad myli tai gal tu isdrysi jo paklausti ka jis ruosesi daryti?

7

Re: Myli-Nemyli, Myleti-Nekesti???

Pff jei is tikruju jis tave myli... pabandyk juo manipuliuoti paziurek jo reakcija... Jei nenusispjaus ant visko tai... tada galima galvoti kazka ir toliau big_smile Vat aurimo su pavydu siuo atveju man visai nebloga ideja atrodo, tavo metu turetu labai gerai suveikti !

8

Re: Myli-Nemyli, Myleti-Nekesti???

arba tikek jo zodziais, arba veiksmais wink

9

Re: Myli-Nemyli, Myleti-Nekesti???

Nesuk galvos del berniuku-atsiras kitas kuris ir nesakes myles....

10

Re: Myli-Nemyli, Myleti-Nekesti???

ir nieko nesakes paliks ;D

11

Re: Myli-Nemyli, Myleti-Nekesti???

Ai cia man tas bernioks kaip koks politikas skamba ;D Daug sako ir mazai daro ;DDDD

12

Re: Myli-Nemyli, Myleti-Nekesti???

na manau kad jis tik sako kad myli kaikuriesms ta zodi myliu yra istarti labai lengva nors jokios meiles nera taip norima pasiekti kad tu juo susizavetumei ir sutiktum draugauti o sakyk kiek tam drasuoliui metu? metu?

13

Re: Myli-Nemyli, Myleti-Nekesti???

Siaip manau jis meloja
myletu tai jau seniai salia taves butu
neisivaizdoju jeigu as myleciau vaikina ir jis mane, o buciau su kitu

14

Re: Myli-Nemyli, Myleti-Nekesti???

jaunute tu dar smile bus tu bernu smile

15

Re: Myli-Nemyli, Myleti-Nekesti???

as tai visas panas myliu

16

Re: Myli-Nemyli, Myleti-Nekesti???

aciukas visiem uz pagalba, jis man siule draugaut bet as nesutikau ir pabegau su kitu... ;D zinau kad blogai padariau bet big_smile

17

Re: Myli-Nemyli, Myleti-Nekesti???

na tada manau,viskas suprantama,jeigu pabegai su kitu,tada jis nori sukelti tau pavyda,vaiksciodamas su kitom,arba tiesiog nesitiki dar buti su tavim ir taip nori tave uzmirsti...