1

Tema: filmas ar knyga??? "Ziedu valdovas"

"Ziedu valdovo" trilogija
matet ir filma, ir skaitet knyga??????????
kas labiau patiko knyga...filmas......?
ar tai vienas kita papildo........ pvz. gal skaitant knyga geriau dirba vaizduote...

2

Re: filmas ar knyga??? "Ziedu valdovas"

o kam tos knygos jai filmai yra :?

3

Re: filmas ar knyga??? "Ziedu valdovas"

Saulius, 24 parašė:

o kam tos knygos jai filmai yra :?


pagal knyga ir filmas sukurtas wink
tai va kam reikalingos

4

Re: filmas ar knyga??? "Ziedu valdovas"

na knygos tai neskaiciau net nezinojau kad yra as tik filmas visa ziurejau......dazniausiai knygos yra idomesnes nes filmai nemoka perteikti visko......

5

Re: filmas ar knyga??? "Ziedu valdovas"

filmas filmas filmas=) vienintelis atvejis mano gyvenime kai filmas man buvo idomesnis uz knyga=) knygose viskas taaaaip siaubingai istempta.. autorius lb megejas aprasyti pvz viena gamtos vaizda per visa puslapi arba eilem per visa puslapi koki ss.. uzknisa skaityt=) o filmai jega=)

6

Re: filmas ar knyga??? "Ziedu valdovas"

As uz filma... su goblino vertimu big_smile

7

Re: filmas ar knyga??? "Ziedu valdovas"

Andrius, 20 parašė:

As uz filma... su goblino vertimu big_smile

visiems patiko, o aš negirdėjau:(

8

Re: filmas ar knyga??? "Ziedu valdovas"

O as manyciau kad tai tik pinigu plovimas.;D

9

Re: filmas ar knyga??? "Ziedu valdovas"

nei tas nei tas, big_smile

10

Re: filmas ar knyga??? "Ziedu valdovas"

Andrius, 20 parašė:

As uz filma... su goblino vertimu big_smile

as irgi big_smile

11

Re: filmas ar knyga??? "Ziedu valdovas"

man tai knyga nes jau fime buvo veiksmas iskraipytas siektiek, ir tokiu giliu emociju nesukele kaip knyga...

12

Re: filmas ar knyga??? "Ziedu valdovas"

nemaciau nei filmo, neskaiciau nei knygos, bet zinau is mazos patirties, kad visada VISADA VI-SA-DA knyga buna daug geresne nei filmai wink

13

Re: filmas ar knyga??? "Ziedu valdovas"

Auste, 18 parašė:

filmas filmas filmas=) vienintelis atvejis mano gyvenime kai filmas man buvo idomesnis uz knyga=) knygose viskas taaaaip siaubingai istempta.. autorius lb megejas aprasyti pvz viena gamtos vaizda per visa puslapi arba eilem per visa puslapi koki ss.. uzknisa skaityt=) o filmai jega=)

na tu cia ir pasakei.Cia yra vienintele negincyjama knyga,filmas nevertas netgi "maziausio jos pirshciuko".Arba neskaitei arba tave taip knyga neuzveze ir nesededavai naktim skaitydama,o pamiegojus vos valanda i univera varydavai ir ten skaitydavai.Na pas mane bent taip budavo-visishkai pasineri i gerb.Tolkieno pasauli."Ziedu valdovas" yra biblija su savo zalia saule smile

14

Re: filmas ar knyga??? "Ziedu valdovas"

Nemačiau nei filmo,nei skaisčiau knygos,bet knyga beveik visada yra tikrai daug geriau.Tuo ir pati esu įsitikinusi:)

15

Re: filmas ar knyga??? "Ziedu valdovas"

Vienas iš retų atvejų, kai filmas prilygsta knygai!!!! Iš tiesų Žiedų valdovo tiek knygos tiek filmai yra aukščiausios kokybės meno kūriniai, sukurti genijaus - J.R.R. Tolkieno dėka... Daugiau apie Žiedų valdovą, skaityki mano blogg'e ten aš labai įdomiai parašęs esu. smile http://taiptaiptaip.blogspot.com/2009/1 … karda.html