41

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

kadangi nerukau, net drausti nereikia tongue smile

42

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Martynas, 23 parašė:

kadangi nerukau, net drausti nereikia tongue smile


o as kalbu tik apie rukancius, ne apie visus tongue tongue smile

43

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

nerodyk liezuvio, smile

44

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

nu nezinau as pati nerukau bet man tai netrugdo jei vaikinas ruko wink

45

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

jeivaikinas labai tave myli,jam pakanka pasakyt "zinai,kad buciuotis su rukanciu tas pats kas laizyti pelenyne?tu man labai brangus,bet nam tikrai nemalonu,atleisk.."garantuota sekme!is savo patirties sakau!!!:)

46

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

as taj savo vaikinui pasakyciau arba meti arba as tave metu... (mane pykina nuo cigareciu smarves) ...:D):!;p;D

47

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

as taj savo vaikinui pasakyciau arba meti arba as tave metu... (mane pykina nuo cigareciu smarves) ...:D):!;p;D

48

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

na jei zmogus patiks tai su visais trukumais ir pliusais smile

49

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

teks, jei jis man lb patiks

50

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

noredama jam padeti da kaip tik tik viska komplikuosi su savo pastangom,realiai nores ir rukys nors ir pasakysi "arba as arba cigarieta" cia kaip tik tik geranoriskai labai atsargiai galima kaska uzsiminti bet labai atsargiai...priesingu atveju konfliktas nuo kurio naaisku kam bus geriau...kaip tik santykiams peilis...

51

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Margarita, 17 parašė:

jeivaikinas labai tave myli,jam pakanka pasakyt "zinai,kad buciuotis su rukanciu tas pats kas laizyti pelenyne?tu man labai brangus,bet nam tikrai nemalonu,atleisk.."garantuota sekme!is savo patirties sakau!!!:)

tai tau paims ir pasakys nenori nesibuciuosim;)po tokio atsakymo padeti uzglaistyti teks tau;)

52

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

koks skirtumas tegu ruko tik ne prie manes,nes as dustu kai ruko:)

53

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

del mane sjis galetu rukyt, jei tik man nesmirdetu, prisiziuretu ir viska snormaliai butu, bet jei ne, tai reiktu kazka jau rimtai galvot:)

54

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Tu gali papriestarauti,kad ruko...bet atpratinti tai vargu ar kas gausis.As manau jau geriau jai ruko ir nenori mesti,tai tegul sau...bet svarbiausia,kad nesleptu to...jau geriau tegul ruko prie mano akiu negu uz ju..

55

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Meda, 18 parašė:

Tu gali papriestarauti,kad ruko...bet atpratinti tai vargu ar kas gausis.As manau jau geriau jai ruko ir nenori mesti,tai tegul sau...bet svarbiausia,kad nesleptu to...jau geriau tegul ruko prie mano akiu negu uz ju..

as irgi taip manau, todel ir nesaukiu ant jo jei ir suruko. bet db jo gyvenime buvo biski tokiu negeru dalyku (o prie to prisidejo ir rukymas) tai db man sake, kad stengsis kuo maziau rukyt... smile

56

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

jei jis kazko nenores- nepriwersi, tuo labiau kad waikinai kaip tik labai nekencia spaudimo, ir jeigu wis zysi kad nerukytu- tai nieko nepades. paprasciausiai teks su tuo susitaikyt. o jeigu tawe tai labai trikdo- daryk kaip as su sawo buwusiuoju dariau- sakau- rukyk, bet po rukymo prie manes walanda nesiartink. ir abiems bus ramu, isspresit beda. sekmes smile

57

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

ne

58

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

aciu dievui tokios dilemos neturiu pagrindo kelt... :::812

59

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

na as tikrai nebandyciau keisti...jei zmogus nori tegul ruko...na aisku nesvieka ir visa kita,bet keisti zmogaus isvis negalima koki pamilai,tai prasau mylek ir toliau...rukimas tikrai netrugdo...;)

60

Re: ar leistumete savo vaikinui rukyti?

Vytaute, 17 parašė:

jei jis kazko nenores- nepriwersi, tuo labiau kad waikinai kaip tik labai nekencia spaudimo, ir jeigu wis zysi kad nerukytu- tai nieko nepades. paprasciausiai teks su tuo susitaikyt. o jeigu tawe tai labai trikdo- daryk kaip as su sawo buwusiuoju dariau- sakau- rukyk, bet po rukymo prie manes walanda nesiartink. ir abiems bus ramu, isspresit beda. sekmes smile

tai tada as jo beveik nebematyciau ;D