41

Re: Apie Geltonas korteles

Edvardas, 24 parašė:
Arunas, 20 parašė:

nu tos geltonos korteles tai *#$#$^%^ kokia nesamone. NIEKINU JUS GELTONOS KORTELES ir tapsnoju va

Žiū tave kažkas globoja.. vis nuima, kad galėtų naują užkabint big_smile jau senai turėjai iš forumo išlėkt..

stengsiuos ramiau reikstis smile

42

Re: Apie Geltonas korteles

o man toks klausymas kilo kiek metu tiems moderatoriams?

43

Re: Apie Geltonas korteles

Saulius, 24 parašė:
Arunas, 20 parašė:

nu tos geltonos korteles tai *#$#$^%^ kokia nesamone. NIEKINU JUS GELTONOS KORTELES ir tapsnoju va


pazinciu turi big_smile gera uznugari isigyjes ieskoke big_smile

taigi vat siais laikais be uznugario nei zingsnio.... big_smile

44

Re: Apie Geltonas korteles

as tai net nezinojau kad yra tema apie mineda o kita tema (beprasme) njorejau sukurt kad isitikinciua ar veikia ;(

45

Re: Apie Geltonas korteles

nereik žaist mergyt wink arba įsitikinus, kad pasisekė sukurt, galėjai paprašyt, kad ją ištrintų ir būtum švari graži smile kaip galėjai nežinot, kad yra tokia tema? nepasižiūrėjai forumo kataloge, oplia - turi už tingumą big_smile

46

Re: Apie Geltonas korteles

as turi dvi korteles ir nevisai man jos patinka bet ka padarysi...

47

Re: Apie Geltonas korteles

na manau tikrai gerai tos korteles tik nevisada tie kas duoda tas korteles lieka saliski smile as vis dar pykstu uz kortele , kuria gavau

48

Re: Apie Geltonas korteles

butu mano valia, tai as dar griezciau tas korteles deliociau:D bet seip tai vargsai moderatoriai.. siuksliu forume per akis, o is kur laiko rast jom ismezt?.. ir seip nesuprantu kokio velnio rakint temas, kurios yra pasikartojancios ar beprasmes, jei jose buna vos kelios zinutes ir visos be rysio?.. trint ir viskas - kam kaupt siukslyna? (cia aisku ne apie korteles, bet irgi viena is priemoniu daryti tvarka:D )

49

Re: Apie Geltonas korteles

o kas ta siukslina daro jei ne mes patys smile

50

Re: Apie Geltonas korteles

Alesia, 21 parašė:

o kas ta siukslina daro jei ne mes patys smile


kai kurie bent jau stengiasi nesiukslinti:D o kiti siukslina ir dar tuo megaujasi..=)

51

Re: Apie Geltonas korteles

Auste, 19 parašė:

butu mano valia, tai as dar griezciau tas korteles deliociau:D bet seip tai vargsai moderatoriai.. siuksliu forume per akis, o is kur laiko rast jom ismezt?.. ir seip nesuprantu kokio velnio rakint temas, kurios yra pasikartojancios ar beprasmes, jei jose buna vos kelios zinutes ir visos be rysio?.. trint ir viskas - kam kaupt siukslyna? (cia aisku ne apie korteles, bet irgi viena is priemoniu daryti tvarka:D )

>>>>>>>>
na tai geras uzsiemimas kai nemiegi big_smile ir laiko atrandi big_smile ir zn kad tu ilgai nemiegi daznai matau tave eteryje tamsta tongue

52

Re: Apie Geltonas korteles

Linas, 19 parašė:
Auste, 19 parašė:

butu mano valia, tai as dar griezciau tas korteles deliociau:D bet seip tai vargsai moderatoriai.. siuksliu forume per akis, o is kur laiko rast jom ismezt?.. ir seip nesuprantu kokio velnio rakint temas, kurios yra pasikartojancios ar beprasmes, jei jose buna vos kelios zinutes ir visos be rysio?.. trint ir viskas - kam kaupt siukslyna? (cia aisku ne apie korteles, bet irgi viena is priemoniu daryti tvarka:D )

>>>>>>>>
na tai geras uzsiemimas kai nemiegi big_smile ir laiko atrandi big_smile ir zn kad tu ilgai nemiegi daznai matau tave eteryje tamsta tongue

vat man irgi forumas butu labai geras uzsiemimas, kai nemiegu, nes buna pratupiu iki ryto:D bet beda, kad kiti tuo metu miega ir ner su kuo diskutuoti..;D o ir seip cia zmones labiau linke savo nuomone pareiksti nei veltis i diskusijas:D o gaila:D

53

Re: Apie Geltonas korteles

Auste, 19 parašė:
Linas, 19 parašė:
Auste, 19 parašė:

butu mano valia, tai as dar griezciau tas korteles deliociau:D bet seip tai vargsai moderatoriai.. siuksliu forume per akis, o is kur laiko rast jom ismezt?.. ir seip nesuprantu kokio velnio rakint temas, kurios yra pasikartojancios ar beprasmes, jei jose buna vos kelios zinutes ir visos be rysio?.. trint ir viskas - kam kaupt siukslyna? (cia aisku ne apie korteles, bet irgi viena is priemoniu daryti tvarka:D )

>>>>>>>>
na tai geras uzsiemimas kai nemiegi big_smile ir laiko atrandi big_smile ir zn kad tu ilgai nemiegi daznai matau tave eteryje tamsta tongue

vat man irgi forumas butu labai geras uzsiemimas, kai nemiegu, nes buna pratupiu iki ryto:D bet beda, kad kiti tuo metu miega ir ner su kuo diskutuoti..;D o ir seip cia zmones labiau linke savo nuomone pareiksti nei veltis i diskusijas:D o gaila:D

ne visi tamsta.. wink na as tai db einu miegoti nes vakar per savo vargus tik 5 i lova ilipau.. :V

> smagaus vakarelio wink :::b18

54

Re: Apie Geltonas korteles

Neziniuke, 19 parašė:

na manau tikrai gerai tos korteles tik nevisada tie kas duoda tas korteles lieka saliski smile as vis dar pykstu uz kortele , kuria gavau


o už ką gavai?

55

Re: Apie Geltonas korteles

Linas, 19 parašė:
Auste, 19 parašė:
Linas, 19 parašė:
Auste, 19 parašė:

butu mano valia, tai as dar griezciau tas korteles deliociau:D bet seip tai vargsai moderatoriai.. siuksliu forume per akis, o is kur laiko rast jom ismezt?.. ir seip nesuprantu kokio velnio rakint temas, kurios yra pasikartojancios ar beprasmes, jei jose buna vos kelios zinutes ir visos be rysio?.. trint ir viskas - kam kaupt siukslyna? (cia aisku ne apie korteles, bet irgi viena is priemoniu daryti tvarka:D )

>>>>>>>>
na tai geras uzsiemimas kai nemiegi big_smile ir laiko atrandi big_smile ir zn kad tu ilgai nemiegi daznai matau tave eteryje tamsta tongue

vat man irgi forumas butu labai geras uzsiemimas, kai nemiegu, nes buna pratupiu iki ryto:D bet beda, kad kiti tuo metu miega ir ner su kuo diskutuoti..;D o ir seip cia zmones labiau linke savo nuomone pareiksti nei veltis i diskusijas:D o gaila:D

ne visi tamsta.. wink na as tai db einu miegoti nes vakar per savo vargus tik 5 i lova ilipau.. :V

> smagaus vakarelio wink :::b18


sakau, kad sunkus tas moderatoriu darbas;D naktim vargsai nemiega;D nors as ir ne moderatore budama sugebejau snd puse 7 atsigult:D
p.s. saldaus miego;)

56

Re: Apie Geltonas korteles

Na žiūriu beraščių pilna čia smile JUMS geltona kortelė smile

Geltona kortelė - įspėjimas. <...> moralės normaų <...> galtona kortelė.

Pirma ištaisykite klaidas smile tada korteles skirstykite

57

Re: Apie Geltonas korteles

Tautvydas, 21 parašė:

Na žiūriu beraščių pilna čia smile JUMS geltona kortelė smile

Geltona kortelė - įspėjimas. <...> moralės normaų <...> galtona kortelė.

Pirma ištaisykite klaidas smile tada korteles skirstykite

Bet jei ištaisysim klaidas ir skirim geltoną, niekas nesupras už ką..

58

Re: Apie Geltonas korteles

Tai tiesiog ištaisykite, bus pagarba wink

59

Re: Apie Geltonas korteles

Tautvydas, 21 parašė:

Tai tiesiog ištaisykite, bus pagarba wink

Ir nedėt kortos? :? Ką aš žinau, man tai šiek tiek nepriimtinas toks variantas.. Maždaug begioja vaikuciai, šiukšlina kaip tik moka, o iš paskos laksto moderatoriai su kibiriuku i renka kur tie prikakoja.. Nelabai gražu manau..

60

Re: Apie Geltonas korteles

as dar nei vienos negavau, bet siaip manau jog gerai jei taip padare nors tvarka bus...