1

Tema: Girti vairutojai

Kodel isgere vaikinai puola vairuoti,nejaucia ribu kur ir kaip vaziuoja?Gal jie taip pasirodyti nori

2

Re: Girti vairutojai

neee... panos girtos nevazhineja.... neeee...

3

Re: Girti vairutojai

big_smile jo...geras pastebejimas...vaikinai big_smile kas cia per nuostata ? vaikinai laksto, vaikinai i mergas ziuri, vaikinam tik seksas galvoj...o panos ?! ar jos ne zmones?

4

Re: Girti vairutojai

Na manau apie merginas maziau sneka nes jos stengesi to isvengti smile

5

Re: Girti vairutojai

Todėl, kad alkoholis taip paveikia.
Todėl, kad tuo metu jie nori pasivažinėt.
Todėl, kad...
daugybę priežasčių galima sugalvot. Nepatingėk pagalvot.

6

Re: Girti vairutojai

niu niu arba merginos garsei tuo nesigiria big_smile seip kam teko vaziuoti isgerus ir ar buvo kokiu liudnu ar linksmu pasekmiu big_smile seip man ne karta teke big_smile pirma kart sedau uz vairo isgeres tai vos i pruda neisokau big_smile tokia buvo mano vairavimo pirmi igudzei big_smile

7

Re: Girti vairutojai

Augūna, 16 parašė:

Todėl, kad alkoholis taip paveikia.
Todėl, kad tuo metu jie nori pasivažinėt.
Todėl, kad...
daugybę priežasčių galima sugalvot. Nepatingėk pagalvot.


aukogolis veikia visaip big_smile o jai jo trukumas aisku reik vaziuoti iki artimiausio kabako big_smile juk eiti sunkei gaunasi big_smile  o isgerus tai ir prisivazineji ir masinos negaila buna big_smile jop vyrai ir moteris daugiau nei laso big_smile juokauju jau geriau nusisaut tada big_smile

8

Re: Girti vairutojai

todel,kad vaikinai yra vaikinai! ju niekas nesupras:)

9

Re: Girti vairutojai

Aurelija, 18 parašė:

Kodel isgere vaikinai puola vairuoti,nejaucia ribu kur ir kaip vaziuoja?Gal jie taip pasirodyti nori

sitas dalykas labai aiskiai parodo ju subrendimo laipsni big_smile

10

Re: Girti vairutojai

Tautvydas, 20 parašė:
Aurelija, 18 parašė:

Kodel isgere vaikinai puola vairuoti,nejaucia ribu kur ir kaip vaziuoja?Gal jie taip pasirodyti nori

sitas dalykas labai aiskiai parodo ju subrendimo laipsni big_smile

merginu irgi shiaip tongue

11

Re: Girti vairutojai

Aurelija, 18 parašė:

Kodel isgere vaikinai puola vairuoti,nejaucia ribu kur ir kaip vaziuoja?Gal jie taip pasirodyti nori

todel, kad tie kurie taip elgiasi, neturi smegenu galvoj ne laso

12

Re: Girti vairutojai

Erika, 21 parašė:
Aurelija, 18 parašė:

Kodel isgere vaikinai puola vairuoti,nejaucia ribu kur ir kaip vaziuoja?Gal jie taip pasirodyti nori

todel, kad tie kurie taip elgiasi, neturi smegenu galvoj ne laso

kiti ir isgere moka protingai vairuoti wink

13

Re: Girti vairutojai

Egidijus, 24 parašė:


kiti ir isgere moka protingai vairuoti wink

protingai vaziuot ir vaziuot isgerus yra antonimai wink

14

Re: Girti vairutojai

Gintaras, 24 parašė:
Egidijus, 24 parašė:


kiti ir isgere moka protingai vairuoti wink

protingai vaziuot ir vaziuot isgerus yra antonimai wink


ne velnio! wink neprisigeres, bet truputi isgeres tikrai gali protingai vaziuodamas pasiekti namus smile nebent kitas, dar girtesnis ivaziuos i tave big_smile

15

Re: Girti vairutojai

Egidijus, 24 parašė:


ne velnio! wink neprisigeres, bet truputi isgeres tikrai gali protingai vaziuodamas pasiekti namus smile nebent kitas, dar girtesnis ivaziuos i tave big_smile

Kalbame apie daugiau nei 0,4 promiles. Orientacija sutrinka ir tikrai ne be reikalo draudziama sest isgerus. Pats savo isgerimo laipsnio niekad nenustatysi. Tavo poziurio zmones po to ir partrenkia visokius pesciuosius.. ir padaro daugiau eismo ivykiu. Isgerimas negarantuoja kad tu ka nors nutrenksi, bet suprastina tavo reakcija ir neiprastoje situacijoje tu nesureaguoji tinkamai.

16

Re: Girti vairutojai

todel kad nori kitiems irodyti kad as va kietas girtas parvaziuoju nuvaziuoju ir pan.ziauri jus zmones kai geriat ir vaziuojat su masina is vis atsokomybes nerasta........:(

17

Re: Girti vairutojai

Vaiva, 17 parašė:

todel kad nori kitiems irodyti kad as va kietas girtas parvaziuoju nuvaziuoju ir pan.ziauri jus zmones kai geriat ir vaziuojat su masina is vis atsokomybes nerasta........:(


ka tu supranti apie atsakomybe mergaite? :V wink big_smile big_smile big_smile
as jei isgeriu pora alaus vaziuoju daug atsargiau ir ramiau nei visiskai blaivus wink neisivaizduoju ar ipusciau 0,4 ar daugiau, bet atsargumo jausmas padideja pas mane 10 kartu.

18

Re: Girti vairutojai

Egidijus, 24 parašė:
Vaiva, 17 parašė:

todel kad nori kitiems irodyti kad as va kietas girtas parvaziuoju nuvaziuoju ir pan.ziauri jus zmones kai geriat ir vaziuojat su masina is vis atsokomybes nerasta........:(


ka tu supranti apie atsakomybe mergaite? :V wink big_smile big_smile big_smile
as jei isgeriu pora alaus vaziuoju daug atsargiau ir ramiau nei visiskai blaivus wink neisivaizduoju ar ipusciau 0,4 ar daugiau, bet atsargumo jausmas padideja pas mane 10 kartu.

manes tu nepazisti ir nepasakok kad atsokomybes pas mane nera:P va va tokie tipo atsarguoliai kaip tu ir nutrenkia zmones

19

Re: Girti vairutojai

Egidijus, 24 parašė:

as jei isgeriu pora alaus vaziuoju daug atsargiau ir ramiau nei visiskai blaivus wink neisivaizduoju ar ipusciau 0,4 ar daugiau, bet atsargumo jausmas padideja pas mane 10 kartu.

jinai teisingai sako wink kas is tavo atsargumo jeigu tu nepasielgsi tinkamai. As visai apsidziaugciau jeigu tokius kaip tu pradetu sodinti kaip pas britus wink

Be to man labai idomu kaip tu isivaizduoji savo demesio padidejima? smile Deja tau taip tik atrodo - realiai demesingumas l. sumazeja. (tai patvirtina juodoji statistika)

20

Re: Girti vairutojai

Gintaras, 24 parašė:
Egidijus, 24 parašė:

as jei isgeriu pora alaus vaziuoju daug atsargiau ir ramiau nei visiskai blaivus wink neisivaizduoju ar ipusciau 0,4 ar daugiau, bet atsargumo jausmas padideja pas mane 10 kartu.

jinai teisingai sako wink kas is tavo atsargumo jeigu tu nepasielgsi tinkamai. As visai apsidziaugciau jeigu tokius kaip tu pradetu sodinti kaip pas britus wink

aciu kad man pritari...ir as sutinku tegul tokius sodin,o ne nekalus zmones uzmusineja