21

Re: Girti vairutojai

Vaiva, 17 parašė:
Egidijus, 24 parašė:
Vaiva, 17 parašė:

todel kad nori kitiems irodyti kad as va kietas girtas parvaziuoju nuvaziuoju ir pan.ziauri jus zmones kai geriat ir vaziuojat su masina is vis atsokomybes nerasta........:(


ka tu supranti apie atsakomybe mergaite? :V wink big_smile big_smile big_smile
as jei isgeriu pora alaus vaziuoju daug atsargiau ir ramiau nei visiskai blaivus wink neisivaizduoju ar ipusciau 0,4 ar daugiau, bet atsargumo jausmas padideja pas mane 10 kartu.

manes tu nepazisti ir nepasakok kad atsokomybes pas mane nera:P va va tokie tipo atsarguoliai kaip tu ir nutrenkia zmones

tie kur zmones nutrenkia tikrai nevaziuoja trecia begi isijunge 40-50km/h greiciu wink
lekia kaip nuo by.... nutruke, vaizduoju super vairuotojus ir..... pasekmes visiems gerai zinomos big_smile

22

Re: Girti vairutojai

Gintaras, 24 parašė:
Egidijus, 24 parašė:

as jei isgeriu pora alaus vaziuoju daug atsargiau ir ramiau nei visiskai blaivus wink neisivaizduoju ar ipusciau 0,4 ar daugiau, bet atsargumo jausmas padideja pas mane 10 kartu.

jinai teisingai sako wink kas is tavo atsargumo jeigu tu nepasielgsi tinkamai. As visai apsidziaugciau jeigu tokius kaip tu pradetu sodinti kaip pas britus wink

Be to man labai idomu kaip tu isivaizduoji savo demesio padidejima? smile Deja tau taip tik atrodo - realiai demesingumas l. sumazeja. (tai patvirtina juodoji statistika)

Gintarai ne mazas vaikas esi tai gal nors tu nebesvaik gerai wink
paskyk dabar pries visa lietuva, kad isgeres buteli ar pora alaus nesurizikuotum palengva neskubedamas parvaziuoti su masina namo? wink
tie kur zmones uzmusineja, prisilupa visu pirma iki zemes graibymo ir lekia kaip akis isdege, nepaisydami eismo taisykliu wink
as normaliai isgeres niekad gyvenime uz vairo neseciau. ir ne del to, kad policija mane pagaus, bet todel, kad jauciu jog fiziskai nebepajegsiu normaliai valdyti masinos.
o nuo poros buteliu alaus tikrai nepasigeri stipriai, paprasciausiai tik jauti, kad reakcija truputi suleteja ir todel vaziuoji daug atsargiau wink

23

Re: Girti vairutojai

Egidijus, 24 parašė:
Vaiva, 17 parašė:
Egidijus, 24 parašė:
Vaiva, 17 parašė:

todel kad nori kitiems irodyti kad as va kietas girtas parvaziuoju nuvaziuoju ir pan.ziauri jus zmones kai geriat ir vaziuojat su masina is vis atsokomybes nerasta........:(


ka tu supranti apie atsakomybe mergaite? :V wink big_smile big_smile big_smile
as jei isgeriu pora alaus vaziuoju daug atsargiau ir ramiau nei visiskai blaivus wink neisivaizduoju ar ipusciau 0,4 ar daugiau, bet atsargumo jausmas padideja pas mane 10 kartu.

manes tu nepazisti ir nepasakok kad atsokomybes pas mane nera:P va va tokie tipo atsarguoliai kaip tu ir nutrenkia zmones

tie kur zmones nutrenkia tikrai nevaziuoja trecia begi isijunge 40-50km/h greiciu wink
lekia kaip nuo by.... nutruke, vaizduoju super vairuotojus ir..... pasekmes visiems gerai zinomos big_smile

  Pvz as tai kuo girtesnis tuo leciau vaziuoju,nors suprantu jog vairuoti isgerus yra lb blogai,bet retsykiais tenka:) Ir nebutinai visi laksto girti,as blaivas lakstau labiau nei isgeres nes zinau kaip buna girtam esant,veikia dar protas:)

24

Re: Girti vairutojai

va butent wink as blaivus tapke megstu nuspausti iki dugno big_smile o truputi isgeres bunu ypac atsargus wink

25

Re: Girti vairutojai

Egidijus, 24 parašė:


tie kur zmones nutrenkia tikrai nevaziuoja trecia begi isijunge 40-50km/h greiciu wink
lekia kaip nuo by.... nutruke, vaizduoju super vairuotojus ir..... pasekmes visiems gerai zinomos big_smile

Labai klysti. Ir nereikia man teisintis kaip tu vaziuoji.

Jei alkoholis nebutu problema - uz vairavima isgerus nebaustu. Ivykus neiprastai situacijai (net ir 40-50 km/h greiciu vaziuojant jos tikrai ivyksta) tavo elgsena be tkokiu atveju bus neteisinga.

Cia tas pats, kas "vaziavimas be saugos dirzu gelbsti gyvybe, nes gali iskristi pro langa"

26

Re: Girti vairutojai

girti vairuotojai yra "****", jie nieko nedaro, nevirsija niekada greicio, visada suvaldo masina esant extremaliom salygom, reakcijos laikas toks kad su kinieciu stalo tenisa pavarytu, o jei dar truputi vairuodams ikaltu tai ir world rally visus padarytu.. taip kad lakim ir vairuokim daugiau.. jau ir taip lakimo europos cempionai

27

Re: Girti vairutojai

Gintaras, 24 parašė:
Egidijus, 24 parašė:


tie kur zmones nutrenkia tikrai nevaziuoja trecia begi isijunge 40-50km/h greiciu wink
lekia kaip nuo by.... nutruke, vaizduoju super vairuotojus ir..... pasekmes visiems gerai zinomos big_smile

Labai klysti. Ir nereikia man teisintis kaip tu vaziuoji.

Jei alkoholis nebutu problema - uz vairavima isgerus nebaustu. Ivykus neiprastai situacijai (net ir 40-50 km/h greiciu vaziuojant jos tikrai ivyksta) tavo elgsena be tkokiu atveju bus neteisinga.

Cia tas pats, kas "vaziavimas be saugos dirzu gelbsti gyvybe, nes gali iskristi pro langa"

neturiu as tikslo kvailam daiktui aiskinti savo vairavimo subtilybes wink big_smile
vaziuok tu visiskai blaivas, o as ir toliau vaziuosiu truputi ikales ( gal net nevirsydamas leistinos normos, nes alkotesterio po ranka neturiu pasitikrinimui) big_smile big_smile big_smile nuo likimo nepabegsi wink
prisidirbsiu bedos bus pamoka visam gyvenimui wink bet esu 100% garantuotas, kad greiciau blaivas pateksiu i autoivyki, nei truputi ikales alaus wink big_smile

28

Re: Girti vairutojai

moki pasiteisinti uz daromas klaidas vietoj to, kad elgtumeisi pagal taisykles. Va per tokius "proto bokstus" lietuvoj avaringumas ir yra bene didziausias Europoje

29

Re: Girti vairutojai

Gintaras, 24 parašė:

moki pasiteisinti uz daromas klaidas vietoj to, kad elgtumeisi pagal taisykles. Va per tokius "proto bokstus" lietuvoj avaringumas ir yra bene didziausias Europoje

tikrai ne per mane big_smile big_smile big_smile  per savo gan ilga vairavimo staza nie vieno autoivykio dar nesu apturejes wink big_smile big_smile big_smile
o alaus atsigeres vaziuoju tik gal kelis kartus per metus :V big_smile

30

Re: Girti vairutojai

zinai stazas nieko nesako wink keliu, kuriais tenka vazineti, apkrovimas ir situaciju sudetingumas augina patirti. Pvz. man buti milijoniniuose miestuose Rygoj, Berlyne, paryziu ar pan nera sudetingiau nei tarkime kasdieniskai reikalus tvarkant labiausiai apkrautose vilniaus g-vese wink Nemanau, kad zmogus vazinejantis tiek pat laiko, gal net toki pati atstuma tures patirties bent kiek panasiai kaip zmogus kasdien susiduriantis su intensyviu eismu.

31

Re: Girti vairutojai

kuo ten tas eismas Rygoje ar Berlyne ispudingesnis uz Vilniaus ar Kauno? :V manau tikrai nebutu didelis vargas pasivazineti po Berlyna wink beje Rygoje teko vaziuoti pora kartu tai tikrai labai neisgazdino big_smile big_smile big_smile

32

Re: Girti vairutojai

Manau kaltas ne vaziavimas isgerus, o ne vietoj stovintys pareigunai big_smile dauguma vaikinu taip pat gerai vairuoja isgere kaip ir blaivi. Bet jei nenorit padziaut teisiu, isgere duokit panai kad namo parvairuotu wink Galesit ne tik nesijaudint del ne vietoi pasimaisiusiu mentu, bet ir nusnaust keleivio sedynei wink

33

Re: Girti vairutojai

Ale ir Blah blah čia apie tai, kad vaikinai vairuoja geriau išgėrus wink Jei važiuoji lėtai tai ****, nes nereik staigios reakcijos, jei kas iš niekur pasimaišytų kelyje, bet užtektų tik kokiam "juodam katinui" perbegti kelią ir arba jau pervažiavai jį arba metesis į šoną nesuvaldei auto ir geriausiu atveju užšokai ant bordiuro be pėsčiųjų ar apsilankei svečiuose pas sena draugą griovį wink big_smile

34

Re: Girti vairutojai

Gert ir ivairuot i pruda?:D nu nacert tada:D

35

Re: Girti vairutojai

Erika, 26 parašė:

Gert ir ivairuot i pruda?:D nu nacert tada:D

pirma ta pruda reikia rasti wink big_smile geriau jau i medi ar stulpa wink

36

Re: Girti vairutojai

Kristina, 20 parašė:

Manau kaltas ne vaziavimas isgerus, o ne vietoj stovintys pareigunai big_smile dauguma vaikinu taip pat gerai vairuoja isgere kaip ir blaivi. Bet jei nenorit padziaut teisiu, isgere duokit panai kad namo parvairuotu wink Galesit ne tik nesijaudint del ne vietoi pasimaisiusiu mentu, bet ir nusnaust keleivio sedynei wink


Jo, as tai galiu duoti mergaitei pavairuoti, tik man labiau patiktu, kad ji mane ne namo parveztu, o parsiveztu pas save namo, tada as tikrai jausciausi saugus:)

37

Re: Girti vairutojai

Giedrius, 24 parašė:


Jo, as tai galiu duoti mergaitei pavairuoti, tik man labiau patiktu, kad ji mane ne namo parveztu, o parsiveztu pas save namo, tada as tikrai jausciausi saugus:)

Na jei tavo panyte ta kur avatare salia taves, tai nepatariu isvis duot jai vairuot big_smile
O jeigu rimtai tai nesvarbu i kuriuos namus parves, svarbu kad dar pats iki duru daeitum. Nes is skaudzios patirties kalbant, nuo masinos iki namu duru sunkiausia priliuobusi vaikinuka parsinest :[

38

Re: Girti vairutojai

taj duris iki jo atneskit:D:D:D

39

Re: Girti vairutojai

Nevairuoju isgeres tongue ir netraukia manes visai prisigerus uz vairo sest, o jei jau ir uzeina kazkoks nerealus noras nors ramiai prasivaziuoti, draugai (kaip ir turetu buti), tiesiog atima raktelius smile

40

Re: Girti vairutojai

reik turet sugebejimu vairuot wink