121

Re: metal & rock

Aivaras, 22 parašė:
Rasa, 22 parašė:


dar geriau buna kai vyxta zaidimas"Paksikandziokim del nieko".
big_smile~

jop. cia taip pat neblogai pasakyta smile

122

Re: metal & rock

Andrius, 18 parašė:

nu tada kazka maisai tu cia.. nes ta grupe groja metala ir yra geriausia lietuviu metalo grupe D


http://www.google.lt/search?hl=lt&q=xxes&btnG=Paie%C5%A1ka&meta=cr%3DcountryLT
http://www.google.lt/search?hl=lt&q=xess&meta=cr%3DcountryLT
visagale google zino viska, jei kazko google nezino, tai 99.(9)% tikimybe, kad tas kazkas net neegzistuoja smile
va ir dar nu tai kad xess "geriausia lietuviu metalo grupe" smile na del su stilistos abejoniu kyla, del titulo irgi smile man ko tais saples ar ossastorium geriau klausosi ;]]


123

Re: metal & rock

man labiau Mandragora ar Dissimulation. dar pusiau rimtai - Soul Brothers ir visai nerimtai SBS

124

Re: metal & rock

tai yra gerai ::D::DDDD

125

Re: metal & rock

dievinu kornus systemus ir seip rokas bei metalas valdo

126

Re: metal & rock

him, him ir dar karta him:D
nemanau kad rokas ir metalas valdo, po kol kas pasauli valdo popsas ir bumcikai (kiek pastebejau), bet kad valdo mane - tai cia jau daugiau tiesos...

127

Re: metal & rock

jo HIM lb cool Ipac man patinka daina " in joy and sorrow"

128

Re: metal & rock

viskas gerai ka klauso kiekvienas.. emm.. man tai vat rokas mm.. metalas smile patinka smile

129

Re: metal & rock

Simute..O kokios tau grupes patinka? smile

130

Re: metal & rock

butu gerai su jumim susipazinti nes pas mane mieste tokiu zmoniu mazai:D

131

Re: metal & rock

o tai is kur tu esi? smile

132

Re: metal & rock

Andrius, 18 parašė:

Simute..O kokios tau grupes patinka? smile

siaip him, system, metalica smile kazkas tokio ir patinka smile

133

Re: metal & rock

Him tai jo gera... :)BET MAN MEGSTAMIAUSIA GRUPE CHILDREN OF BODOM wink

134

Re: metal & rock

o kas is jusu zino grupe "Dream Theater" ?

135

Re: metal & rock

as zinau,,,o ka?

136

Re: metal & rock

"Dream Theater" zinau sia grupe..labai tenai krutas bugnininkas...

137

Re: metal & rock

Renata, 16 parašė:

metalas tai nelb, bet rokas tai ziaurei patinka

blem,vaikai,ar jus zinot kas yra metalas?tai apie ka jus cia kalbate yra popsa.Cannibal corpse,Nile-va kur yra metalas normalus,o ne kazkokie Kornai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

138

Re: metal & rock

Raminta, 16 parašė:

Nu ka.. pradedu vardint: Altoriu seseliai, antigone, angis, xess, D.A.R. , Pessimus, obtest, endarkenment, soulbrothers, dissimulation, velines, bora, beprasmybe, grol, mandragora, katedra, linfeng, diktatura ir dar daug kitu.. ;D

tai jeigu jau Angis paminejai,tai ko Karmos nepaminejai?! smile   ir tarkim senos Liunuosnos  smile

139

Re: metal & rock

Andrius, 18 parašė:

nu tada kazka maisai tu cia.. nes ta grupe groja metala ir yra geriausia lietuviu metalo grupe D


darai reklama xess ams smile   sakai geriausia grupe Lietuvoje?!galbut geriausiai Ramshtainais apsimetancia grupe jie yrao ne geriausia Lietuvos grupe!!!!!Beska greitai turbut jau gitara i sona pades,nes nereikes-kompai jega!!!!!**** smile

140

Re: metal & rock

nu zhodzhiu,zhiuriu kad buvo tema rock metal,o gavosi rock.negi ce nesedi tie kurie zhino ir metal muzika,o ne vien nuvalkiota rokeli ar grupesx kurios kazhkada grojo metala

Žinutės: nuo 121 iki 140 iš 220

Puslapiai Ankstesnis 1 5 6 7 8 9 10 11 Sekantis

Norėdami rašyti atsakymą turite prisijungti arba registruotis