361

Re: Mano svajoniu masina:)

fui.. slykstus slenksciai ir bamperis

362

Re: Mano svajoniu masina:)

Gintaras, 24 пишет:

Justas, 17 пишет:

Nu seip ji buvo, bet tik kaip prototipas, nevaziuojant, o 2006 isleista jau normaliai, gaila kad tik 1 yra sad

tu cia apie Veirona ? smile Jis is prototipo islipo pries kokius 4ruis metus bet i masine gamyba neleido nes del blogos aerodinamikos is naujo visa perdare. Be to lyg ir gerokai daugiau nei vienas pagamintas smile O tai kas tada cia? ->[fl]1330[/fl]

Xmmm, http://www.supercars.de/site.special.0.3.html nu cia raso kad tik siais metais islindo is to prototipinio modelio, ar as cia ne taip supratau??? O del gaminimo, tia jo smile 50 per metus smile

363

Re: Mano svajoniu masina:)

Justas, 17 пишет:


Xmmm, http://www.supercars.de/site.special.0.3.html nu cia raso kad tik siais metais islindo is to prototipinio modelio, ar as cia ne taip supratau??? O del gaminimo, tia jo smile 50 per metus smile


o tu ne vienu saltiniu tikek ;]

364

Re: Mano svajoniu masina:)

Nu tai duok koki saltiny kur dar butu galima paskaitinet. Kaip praeini pro daug saltiniu, tai po to isvis viskas susimala... smile

365

Re: Mano svajoniu masina:)

Justas, 17 пишет:

Nu tai duok koki saltiny kur dar butu galima paskaitinet. Kaip praeini pro daug saltiniu, tai po to isvis viskas susimala... smile


tai kad tu nieko neskaitei del to ir nieko nezinai. Google tau pades atrasti visa informacija (aisku ji bus ne lietuviskai)

366

Re: Mano svajoniu masina:)

Nu tia jei as nieko nesusigaudau, tai padek man susigaudyt, apsviesk jei tu daug skaitai, is tavo postu matau kad tu tik protingai patart gali pakolkas, o pac pakalbet protingai ar gali???

367

Re: Mano svajoniu masina:)

nepyk, bet tu kazkokis atlepausis biski jei nesugebi internete atrasti info apie tave dominancius dalykus wink

Development continued throughout 2001 and the EB 16/4 Veyron was promoted to "advanced concept" status. In late 2001, Bugatti announced that the car, officially called the Bugatti Veyron 16.4, would go into production in 2003. However, the car experienced significant problems during development. Achieving the required high-speed stability was difficult - one prototype was destroyed in a crash and another spun out during a public demonstration at the Monterey Historics event in Mazda Raceway at Laguna Seca. Production of the Veyron was delayed pending resolution of these and other issues.

va cia dar apie esmnius pakeitimus

Neumann was replaced as Bugatti president by Thomas Bscher in December of 2003, and substantial modifications were made to the Veyron under the guidance of former VW engineer, Bugatti Engineering head Wolfgang Schreiber.

368

Re: Mano svajoniu masina:)

dundukai, as svajoju apie audi a4 arba 4 guoli, nes tik tuos kol kas iperku big_smile

369

Re: Mano svajoniu masina:)

aciu. smile ir as ne atlepausis tik seip pritingintis tongue

370

Re: Mano svajoniu masina:)

1967 FORD MUSTANG FASTBACK GT 500  ELEANOR

371

Re: Mano svajoniu masina:)

Ka manote apie ACURA kiek skaiciau geri atsiliepimai apieja galvoju pirkt ?

372

Re: Mano svajoniu masina:)

Robertas, 19 пишет:

Ka manote apie ACURA kiek skaiciau geri atsiliepimai apieja galvoju pirkt ?


Acura = Amerikine Honda. Apie ka tu skaitei?

373

Re: Mano svajoniu masina:)

Vat kodel acura prilyginama hondai? vienas amerikieciu forumas ten specialiai acurai buvo, ivardinti du estetiniai trukumai, o siaip atrodo gera masina is isvaizdos ir technika. Ar nesuklysiu ja pasirinkdamas?

374

Re: Mano svajoniu masina:)

blyn kiekvienas auto minusu ir pliusu turi, ziurint ko tu nori is auto... jei nori visisko kibiro, bet maksimalios traukos, maksimalaus stabilumo posukiuos, siek tiek ekonomiskumo, ir neturi is ispindejimo kur deti pinigu, acura puikiai tiks nardyt tarp kitu

375

Re: Mano svajoniu masina:)

Na pinigais as tikrai neapsepes, tik noreciau tureti masina kuri man patiktu aisku patiktu realiai mastant. Tu pirktum masina kuri tau nepatiktu ir visada ilipus i ja sakytum (**** as ja pirkau). Turint kantrybes pinigus susitaupisi bet leisdamas kibirams kurie greit subyra. O is masinos noreciau stabilumo, gero ag ir turio santikio.

Vilius ka pats vairuoji?

376

Re: Mano svajoniu masina:)

Robertas, 19 пишет:

Vat kodel acura prilyginama hondai? vienas amerikieciu forumas ten specialiai acurai buvo, ivardinti du estetiniai trukumai, o siaip atrodo gera masina is isvaizdos ir technika. Ar nesuklysiu ja pasirinkdamas?

zinai kodel prilyginama? nes tai yra ta pati hondos korporacija. kaip lexusas priklauso toyotai, infiniti - nissanui, taip ir acura - hondai. Honda integra - acura integra/rsx, ir t.t.

377

Re: Mano svajoniu masina:)

Ok thanks uz paaiskinima

378

Re: Mano svajoniu masina:)

pasakyciau, bet gal susilaikysiu

379

Re: Mano svajoniu masina:)

tj gal ir pasakyk

380

Re: Mano svajoniu masina:)

Ir ka tu pasakytum zebk tiesiai sviesiai