1

Tema: Rudenine depresija

Kvailas savo silpnumo pateisinimas ar liudna realybe?

2

Re: Rudenine depresija

na nezinau kuri is tavuju varijantu pasirinkti bet nuotaika tikrai i blogaja puse linksta rudeni ir viskas del oro bent man

3

Re: Rudenine depresija

Idilija, 24 parašė:

Kvailas savo silpnumo pateisinimas ar liudna realybe?


metu laikas nuo to nepriklauso..bent as taip manau..buvo visiems ir bus,,..galit sakyt man nera buve..bet man **** netikiu tuo ir netikesiu..visiems buvo ir dar bus big_smile tongue

4

Re: Rudenine depresija

Na man irgi, bet as tai vadinu saules sviesos trukumu... Bet juk tai nera depresija...:V

5

Re: Rudenine depresija

depresija zmones susigalvoja- ji neegzistuoja

6

Re: Rudenine depresija

deni nu jei tau to nera buve tai man keista..arba tiesiog nenori daugelis pripazinti big_smile big_smile..o idilija tas  sviesos trukumas dar vadinama depresija tongue big_smile

7

Re: Rudenine depresija

mano manymu daugeliui ta depresija buna tik paciu isgalvota

8

Re: Rudenine depresija

Kęstutis, 18 parašė:

deni nu jei tau to nera buve tai man keista..arba tiesiog nenori daugelis pripazinti big_smile big_smile..o idilija tas  sviesos trukumas dar vadinama depresija tongue big_smile

nu blyn...tada as away depresuotis toliau... :=(

9

Re: Rudenine depresija

is tiesu, o jei nepriklauso nuo oro, tai kodel nesergame depresija vasara?..visgi nuo oro siek tiek priklauso, nes kai maziau saules, maziau vitamino c gauname ir panasiai..ir siaip pagalvojus, kada geresne nuotaika, sauleta vasaros diena ar salta niuria ziemos popiete?..

10

Re: Rudenine depresija

man depresija kamuoja kasdien!!! sad uzknisa lietus lyja kajop ish vedro ...... bet kai saule tai nuotajka grazi !!! big_smile prisgeriu ir vel depresija:D 

11

Re: Rudenine depresija

... nekenciu rudens, visa laime jis shiais metais dar pakenciamas....
.. shiaip ishsikepu pyrageli... pasidarai vakare arbatytes, pasikvieciu drauge... susireguliuojam ka nors tonusui pakelti.... ir depresija dingsta..tereikia gero pashnekovo...

12

Re: Rudenine depresija

as rudeni labai megstu,kai kiti prazysta pavasari,tai as rudeni smile o depresija manau,zmones issigalvoja is neturejimo ka veikti(turiu omenyje rudenine)

13

Re: Rudenine depresija

Manau, turetumem skirti visu pirma toki dalyka, kad slogi nuotaika nera lygu depresijai... Depresija tesiasi savaitemis...menesiais.. tai liga, o  liudesys niuriais vesiais, gal net lietingais vakarais, juk nera depresija.. As asmeniskai tai kiekvienais metais kaipmeska jauciuosi - rudeni beveik uzmiegu ir pavasari gimstu is naujo big_smile

14

Re: Rudenine depresija

alia ka jus besakytumet, bet man metu laikai ar oro salygos nuotaikos negadina... big_smile
Ka jau sneket apie depresija...? big_smile

15

Re: Rudenine depresija

Sigitas, 23 parašė:

alia ka jus besakytumet, bet man metu laikai ar oro salygos nuotaikos negadina... big_smile
Ka jau sneket apie depresija...? big_smile

...PASISEKE GI TAU...  laimingas zmogus esi...:-)

16

Re: Rudenine depresija

o mano nuotaika labai priklauso nuo oro...o rudeni tikrai ima toks liudesys, nes niuru, salta, dienos vis trumpeja, todel rudeni stengiuosi susirasti kuo daugiau naujos veiklos, kad kuo maziau liktu laiko toms blogoms mintims smile

17

Re: Rudenine depresija

Jurgita, 25 parašė:

o mano nuotaika labai priklauso nuo oro...o rudeni tikrai ima toks liudesys, nes niuru, salta, dienos vis trumpeja, todel rudeni stengiuosi susirasti kuo daugiau naujos veiklos, kad kuo maziau liktu laiko toms blogoms mintims smile

sutinku su sia nuomuone:D

18

Re: Rudenine depresija

Evaldas, 22 parašė:

man depresija kamuoja kasdien!!! sad uzknisa lietus lyja kajop ish vedro ...... bet kai saule tai nuotajka grazi !!! big_smile prisgeriu ir vel depresija:D

na jooooooooooo sutinku, depresiją sugalvojo BLAIVŪS ;D