21

Re: kai buvusysis nori grizti

o as turiu pazistamus...kurie grizo vienas pas kita ir dabar labai laimingai gyvena...bet cia tikriausiai...nevisiem taip sekas

22

Re: kai buvusysis nori grizti

nu cia as manau, Evelina, nuo zmoniu priklauso... vieni atleidzia ar siaip pasiilgsta ar dar kas nors..
o as negaliu taip pvz..
nors su geriausia draauge susitaikiau jau 2 kartus..  o pykau kiekviena karta mazdaug po 1 metus ar ilgiau :::909
>> nzn, bet siaip su kitais as taip nedarau. jei verkiau, tai viskas... man mano asaros brangios... esu pernelyg ISDIDI

23

Re: kai buvusysis nori grizti

meile ir isdidumes kartu nevaiksto. Jei mylim-atleidziam nors ir prisiminimai lieka. Isdidumas gerai taciau kartais ji i stalciu reikia deti. Kartais gali buna kad atleidus 30 laimingu metu praleidi

24

Re: kai buvusysis nori grizti

aisku jei nemusa,  su kitom nevaiksto ir negrista kiekviena vakara girtas. Tokiu lygiu ne isdidumas bet bedu atsikratymas.

25

Re: kai buvusysis nori grizti

Gabija, as uz nieka ir nepykstu :::a03
>> bet jei siaip pasako tau NE.. o po kiek laiko grizta meiles prisiekinedamas, as jau atgal nebesidairau :::a03

26

Re: kai buvusysis nori grizti

buna situaciju kad galima neteisingai suprasti . Po to kiekvienas ziuri ar nori prisiimti ar ne. Ne visi jie blogi tie vaikinai po to ziuri verta ar ne prisiimti is naujo