1

Tema: Koks yra (Tavo) gyvenimo tikslas?

pafilosofuokim, jei kas turi noro

2

Re: Koks yra (Tavo) gyvenimo tikslas?

na sakyciau kad mano gyvenimo tikslas bent kokas ,tj geri tusai,merginos,automobiliai ir linksmybes big_smile

3

Re: Koks yra (Tavo) gyvenimo tikslas?

Nuskambes kvailai, bet mano gyvenimo tikslas-garbingai numirti:) Sutikciau numirti, kad ir db, jei ta mirtis butu garbinga ir isimintina:D

4

Re: Koks yra (Tavo) gyvenimo tikslas?

tai ar už Tėvynę, Linai, mirt norėtum? smile)) ar gyvybę kam nors gelbėdamas? sakyčiau gana originalus gyvenimo tikslas: gyvenu, kad mirčiau garbingai! big_smile

5

Re: Koks yra (Tavo) gyvenimo tikslas?

Tinka ir mirtis uz tevyne, ir mirtis uz mergina, ir uz savo isitikinimus:D As senamadiskas esu:)

6

Re: Koks yra (Tavo) gyvenimo tikslas?

aha.. tik man įdomu, ką tu darai, kad tą tikslą pasiektum... ? big_smile

7

Re: Koks yra (Tavo) gyvenimo tikslas?

Laukiu tinkamos progos:D

8

Re: Koks yra (Tavo) gyvenimo tikslas?

;] varyk kariaut uz tevyne i afganistana ar kur db neramumai yra.. wink
o mano tikslas kintamas.. mokykloj buvo tikslas istot ten kur db studijuoju.. db tikslas pabaigt bakalaura..poto kartu susirast darba kilt karjeros laiptais, gal koki versla prasukt.. nu vnz atsistot su $$$ ant koju ir tada jau ziuret kaip ten seima kurt ir t.t. wink

9

Re: Koks yra (Tavo) gyvenimo tikslas?

Na afganistane uz tevyne kovot neisejs:) Afganistane kovociau uz amerikonus, o tai jau tikrai nera taip garbinga

10

Re: Koks yra (Tavo) gyvenimo tikslas?

nobelio premijos taikos, literaturos beigi beabejo fizikos srityse, konkurso misteris pasaulis nugaletojo titulas, pirma vieta forbes zurnalo turtinguju sarase, 23 vaikai, is ju 13 mergaiciu, na ir pabaigai skrydis i marsa su tu metu mis univerese konkurso dalyvemis siekiant pradeti raudonosios planetos kolonizacija

11

Re: Koks yra (Tavo) gyvenimo tikslas?

Saulius, 22 parašė:

nobelio premijos taikos, literaturos beigi beabejo fizikos srityse, konkurso misteris pasaulis nugaletojo titulas, pirma vieta forbes zurnalo turtinguju sarase, 23 vaikai, is ju 13 mergaiciu, na ir pabaigai skrydis i marsa su tu metu mis univerese konkurso dalyvemis siekiant pradeti raudonosios planetos kolonizacija

va čia tai tikslai ;D

12

Re: Koks yra (Tavo) gyvenimo tikslas?

man pats paskutinis fainiausias jo tikslas...... super

13

Re: Koks yra (Tavo) gyvenimo tikslas?

Kai zmogus turi begale tikslu poto ir pasimeti kuris tas tavo tikslas wink Gereu tureti viena tiksla, kad ir pvz turet gera darba, ir to siekti gerai baigiant mokykla univera ir t.t. negu turet po kiekviena atskira tiksla kad baigt mokykla baigt univera... big_smile zdz. smile Pasimesi tarp tiek tikslu ir nebesusigaudysi koks istikruju yra tavo gyvenimo tikslas.

14

Re: Koks yra (Tavo) gyvenimo tikslas?

susitaupyt shaibu ir ishvazhiuot i Nepala gyvent

15

Re: Koks yra (Tavo) gyvenimo tikslas?

Tikslas? tikslas? turbūt maniškis yra paprastas Gyventi, bet ne egzistuoti wink

16

Re: Koks yra (Tavo) gyvenimo tikslas?

na mano tikslas gyventi smagiai...isbandyti viskas kas imanoma,jei ka blogai padarei nesigaileti...ir daryti viska ko norisi,kad nesakyciau senatveje,vat nepadariau to ano,nors galejau...:)

17

Re: Koks yra (Tavo) gyvenimo tikslas?

... pavydziu visiems kas turi tiksla... ash tokio kaip ir neturiu... na beveik neturiu, jis neesminis....ash turiu daug planu, bet tikslais to nepavadinciau... vienu zodziu, man reikia iki senatves dagyventi... nes shvieciasi , kad bus ne kas....

18

Re: Koks yra (Tavo) gyvenimo tikslas?

pas mane galvoje buvo vienas tikslas.. bet dabar galvoju kad tai tik yra planas kuri siekiu igyvendinti...nes ju turiu daug....
o kaip ir kokio pagrindinio tikslo lyg ir neturiu...gal greiciau tas tikslas bus pasiektas kai igyvendinsiu visus planus kuriuos,, dabar esu suplanaves...

19

Re: Koks yra (Tavo) gyvenimo tikslas?

tikslas paprasatas,buti savimi ir visiems irodyti kad zmonijoje dar yra zmoniu kurie yra savimi

20

Re: Koks yra (Tavo) gyvenimo tikslas?

Vaiva, 17 parašė:

tikslas paprasatas,buti savimi ir visiems irodyti kad zmonijoje dar yra zmoniu kurie yra savimi


jaunatviškas idealizmas... smile