1

Tema: le parkour

jei kas nors zinote kas tai yra papaisykit cia,padiskutuosim ;]
butu idomu suzinot traceariu mintis wink

2

Re: le parkour

geras dalykas! pasytreniravau su draugais vilniuj viena karta o poto greit isvariau i uk. o sitam miesteli nerandu vietu treniruotis sad

3

Re: le parkour

jo,daugiausia ir man kyla problemu del treniravimosi vietos...bet kai jau nuvaziuoju kur nors tai stengiuosi susirast wink

4

Re: le parkour

o kas tai yra? :?

5

Re: le parkour

tai sportas, kuris priklauso nuo kliūčių įveikimo visa laika bėgiojant, be sustojimo. tai lyg siuolaikiniai samurajai ;]

6

Re: le parkour

tipo kur begi per stadijona ir sokineji per kvadratines kliutis, lenteles big_smile ar kazkas sudetingiau? :]

7

Re: le parkour

sudetingiau:) eini i video.google.com ir jieskai: russian climbing ten bus video 8min ir kaskiek sek.. tai vadinama parkour ir free running

8

Re: le parkour

nejuokauk ;D cia lengvoji atletika ;]
cia zymiai sudetingiau.ta prasme tai sokinejimas per masinas,begiojimas stogais,sokinejimas nuo visokiu kliuciu ir per visokias kliutis,tai galima atlikti paprasciausiai gatveje,gamtoje ar bet kur kitur,tik reikia surasti tinkama vieta.tai taip pat pavojingas,bet ekstremalus sportas
gaila,lietuvoje nedaug kas siuo sportu uzsiema ir nera jis taip isplites

9

Re: le parkour

mm... hmm... Esu mates panasu filma regis wink Kur hebryte ten ner per dangoraizius karstesi wink

10

Re: le parkour

nu jo ir as maciau sita filma ;]

11

Re: le parkour

Dovydas, 15 parašė:

nu jo ir as maciau sita filma ;]


Saunus filmas big_smile~ o kodel Lietuvoje sitas sportas nepaplites? smile Gal tiesiog tu nepazysti tu zmoniu tuo uzsiiminejanciu? Ar bandei ieskot klubo per google ar kokia nors NVO saita? :?

12

Re: le parkour

ta prasme as pazystu zmoniu kas uzsimineja,taciau jie is kitu miestu.
ir seip nera paplites,dauguma net nezino ka tai reiskia,kitiem perdaug ekstremalus ir t.t.

13

Re: le parkour

hmmm... nzn siaip bandtyk naudotis placiuoju internetu ir gal rasi bendraminciu wink kurk pats sia kultura, esu tikras kad tau pavyks smile

14

Re: le parkour

gerai gerai,dekui uz patarima ;]]

15

Re: le parkour

jo zmogau, visada prasom gi wink cia ner sunku jami fantos gi buteli suburi jaunuoliu keleta ir pradedi daryt tai ka reik ;D ir sukursi visa banda per kelias savaites greit pamatysi wink Tik varyk nebijok ! smile

16

Re: le parkour

ner taip paprasta,mazai kas nori tokiu dalyku uzsieminet,o ir treniruotem reikia rasti geros vietos...

17

Re: le parkour

na vat tik nebent del vietos klausimas. Na o del norinciu tai tikrai nores daug kas tereik gerai prasinmest su reklama ;D

18

Re: le parkour

ten kur as gyvenu esu klausinejes kad niekas nenori uzsiimti ;]

19

Re: le parkour

Nu, Dovydai, kaime gyveni big_smile Kur tu galetum tuose Mazeikiuose pasokinet big_smile ? ant maximos ?

20

Re: le parkour

zinau kad kaime ;] tai tame ir yra reikalas,kad mazeikiuose nera kur sokinet,todel vaziuoju i kitus kaimus ar miestus ;]