1

Tema: ieskok

jum geriausia ieskok.lt?

2

Re: ieskok

nu neblogas,neblogas...na bet zinoma,visalaik atsiranda geresniu:)

3

Re: ieskok

sakai? ash ir tajp sakaw :::731

4

Re: ieskok

man geriausia daug fainu zmogeliu su kuriais galima pabendrauti...jau pripratau prie jo...;)

5

Re: ieskok

TaIp..BeT iR pER KItUs SajTuKuS iMaNoMa pAbEnDRaUt PwZ pER OnE.Lt :::960

6

Re: ieskok

Laura, aisku, kad galima. jei nenori naudotis ieskok, tai nesinaudok ir nereklamuok cia kitu, negi one mazai zmoniu? o jei labai jau mazai, tai verta susimastyt ar one tikrai geresnis uz ieskok...
man tai ieskok daug labiau patinka ir one visai nesinaudoju... ten vyksta apsoliucios nesamones...

7

Re: ieskok

CIa JaU pER ZiAuRei(jOkE) :::529 AsH cE nIeKO iR NerEklAmUOju..:::d20

8

Re: ieskok

Man tai tiek ca tiek ten smagu ot!:) o siaip ieskok man visad patiko cia zmones paprastesni ;] ir saitas greitai veikia wink

9

Re: ieskok

nu tema tai pritrenkianti big_smile jei nepatiktu nesilankytumem...

10

Re: ieskok

Mmm..uz ka tos geltonos korteles? Nu man ieskok irgi labai patinka:::a48

11

Re: ieskok

uz ka?? uz raides big_smile viena didzioji, kita mazoji ;D va uz ta muset. o siaip tai gali paskaityt uz ka big_smile

12

Re: ieskok

Gerai,bet dabar esmei ne korteles o ieskok.lt :::744

13

Re: ieskok

ieskok.lt super taip? :::d04

14

Re: ieskok

ieskok.gera tuo kad cia yra daug zmoniu kurie mielai bendrauja ir susipazista su kitais...dar kad nestrigineja ir nepakimpa kaip kituose puslapuose...siaip tai man nepatinka forumai asmeniski kur yra zmoniu arba as nemoku kitu paziureti arba nera galima..ir del nuotrauku vertinimo taip pat noretusi zinoti kaip kiti balsuoja smile (arba as nemoku paziureti arba nera cia tokio sutverimo)

15

Re: ieskok

pritariu..:D

16

Re: ieskok

Vaiva, 17 parašė:

ieskok.gera tuo kad cia yra daug zmoniu kurie mielai bendrauja ir susipazista su kitais...dar kad nestrigineja ir nepakimpa kaip kituose puslapuose...siaip tai man nepatinka forumai asmeniski kur yra zmoniu arba as nemoku kitu paziureti arba nera galima..ir del nuotrauku vertinimo taip pat noretusi zinoti kaip kiti balsuoja smile (arba as nemoku paziureti arba nera cia tokio sutverimo)

Iskok, kaip ir visur, savi pliusai, savi minusai wink

17

Re: ieskok

Jo.. :::700