101

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

is tikro paziurek kiek tau metu

102

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

gal dar per jauna esi??

103

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

prašau nevaryt ant 12-mečiu. ;]
į tave nežiūri rimtaj?
tu manai, kad 12-metis į tave žiurės rimtai? big_smile
Nieku gyvu.. ;]
Jie dar nesubrende.. ;D
Bernai visalaik atsilieka 3 metajs ;D
Mamų išmintis xD
Beto jeigu bx žiūri į tas lervas [aš tjp vadinu tokius žmones big_smile] taj nieko tokio. ;]
Jie dar subres ir pamatys tave.. ;]
Tikriausej. xD

104

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

nu gal pradziai teniruojes big_smile

105

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Dovile, teisingai sakai. matai gera ta mamu ismintis big_smile

106

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Dovydas, 17 parašė:

..............tik 1................... issimiegok................................

ciak as nesveikas tai tu

107

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

sventas viespatie su viespateliais ;DD o kodel visos mielos merginos uzimtos visos likusios tupos?? big_smile o kodel normalus bernai pasirodo visada buna gejai??? o kodel graziausios panos lezbietes??? todel kad cia yra ismislai musu smile Rasi tu ta berniuka,ir beje nebega kraujas is ausu kad jo neturi ir nemirsti reiskias negyvibiskai svarbus dalykas gali ir pakentet smile

108

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Dovile, 12 parašė:

prašau nevaryt ant 12-mečiu. ;]
į tave nežiūri rimtaj?
tu manai, kad 12-metis į tave žiurės rimtai? big_smile
Nieku gyvu.. ;]
Jie dar nesubrende.. ;D
Bernai visalaik atsilieka 3 metajs ;D
Mamų išmintis xD
Beto jeigu bx žiūri į tas lervas [aš tjp vadinu tokius žmones big_smile] taj nieko tokio. ;]
Jie dar subres ir pamatys tave.. ;]
Tikriausej. xD

Nesnekek nesamoniu nebutinai.tiek ir panos tiek ir bernai subresta panasiai tik mergu procentas didesnis del to taip ir atrodo tongue
Nes pvz kai pamenu tai mano klasei panos budavo tokios tupos,kad net nuobodu sneket budavo,labiausiai uzknisdavo tas ju zvengimas is nieko atrodo negirdejusios berno kalbant.

109

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

:DDD

110

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Tautvydas, 17 parašė:
Dovile, 12 parašė:

prašau nevaryt ant 12-mečiu. ;]
į tave nežiūri rimtaj?
tu manai, kad 12-metis į tave žiurės rimtai? big_smile
Nieku gyvu.. ;]
Jie dar nesubrende.. ;D
Bernai visalaik atsilieka 3 metajs ;D
Mamų išmintis xD
Beto jeigu bx žiūri į tas lervas [aš tjp vadinu tokius žmones big_smile] taj nieko tokio. ;]
Jie dar subres ir pamatys tave.. ;]
Tikriausej. xD

Nesnekek nesamoniu nebutinai.tiek ir panos tiek ir bernai subresta panasiai tik mergu procentas didesnis del to taip ir atrodo tongue
Nes pvz kai pamenu tai mano klasei panos budavo tokios tupos,kad net nuobodu sneket budavo,labiausiai uzknisdavo tas ju zvengimas is nieko atrodo negirdejusios berno kalbant.

na visai nenesamones jei mergina gime su normalia galva ir bernas (ta prasme kad tokie patys svekatai  protas ir t.t.) tai mergina greiciau proiskai subresta  bet nevisos jos tokios, kas del rimtos meiles 12 metu tai  Barbara, patariu  neskubet ziuret i santykius rimtai maciau kaip atrodai,   tau dar 13  bet atrodai  simpatiska   jei buciau arciau tavo metu  tai bandyciau kabint  bet apie rimtus santykius nei nebutu minties  nes tais metais as nezinojau  ka reiskia tikra mele ir kaip ji atrodo , tad neskubek spesi dar ir prisikentet ir pasidziaugt  ir rast ta vieninteli.

111

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

o kuom tu esi gersene uz savo klaisokes??

112

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

seip kiekvienam savas skonis,, ateis laikas ir tu susirasi ta drauga...

113

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

rasi tu ta waikina;) pasizhejaw formas, turi po poros meteliu patys kabinsis, prie tawes. bet mano patrimas, tau toks;) neskubek suaugti;) pabuk waiku kol gali, tai tik i nauda:)

114

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

o tu jau cia tipo super pergina? grazuole, fainuol, linksmuole? gal numik kokia 9 metelius ir gal ateisi i :? proteli

115

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Tautvydas, 21 parašė:
Dovydas, 17 parašė:

..............tik 1................... issimiegok................................

ciak as nesveikas tai tu

ABU JUS NENORMALUS :d :d wink JUOKAUJU

116

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

am... kodel tu nori su klasiokem konkuruoti?
tipo ,,jei visos turi tai ir man reikia?\
beje, aukstumu pauksciai niekam nepatinka.... buk kregzdute....
per lietu gal koki pasigriebsi...

117

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Šiaip tai per jau na esi vaikinams dar big_smile tavo draugės juos gal ir turi,bet gi jie visi vaikai dar big_smile

118

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Barborytia, 12 parašė:

blem nebegaliu... visos mano klasiokes kurios... na... tokios trenktos turi vaikinus... o as... as esu tikrai geresne... nors nenoriu girtis... bet manau kad i mane niekas neziuri.. gal kas kokiu patarimu..?

mergaite galva issiplauk...
vien tik toks saves isaukstinimas daug ka apie tave pasako... pasikelusiu fifu irgi niekas nemegsta...

119

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Indrute, 16 parašė:

Šiaip tai per jau na esi vaikinams dar big_smile tavo draugės juos gal ir turi,bet gi jie visi vaikai dar big_smile

as jau nieko nesistebiu, keista kaip dar sita 13 pacanke neisidejus nuotrauku kur vos vos matosi pridengtas kunas....auga k..... karta

120

Re: kodel slikstynes turi vaikinus o as nea... :(?

Na, ko gi dabar taip dievagotis? Juk tai visai nieko - žavinga. Daugiau dervos vyriškiams reikštis. big_smile~