41

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

mm mane ir nervina mano svoris.. bet as nu neprisiverciu pvz nevalgyt ar pan.. nu ok sportuoju lb lb daug...suprantu raumenys... bet vistiek svorio daug reikia numest dar... buna pasiryztu viskas dieta.... nu preina pora val... o as jau kemsu sokoladus ir picas... big_smile
bet is tikro reiktu smarkiai susiimt nes geda jau su sijoniuku vaiskciot... o ka jau kalbet apie buvima prie kokio ezero ar juros..

42

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

na nezinau perziurejus tawo foto neatrodo jog sworio reiktu numesti wink matai o as jau geriau prisiwersiu maziau walgyt negu sportuoti :::014rytais tai dievinu ziuret y veidrody kai dar bunu nepavalgius ir lieknintis atrodo nereik big_smile bet vakare kazkodel atrodau wisiskai kitaip ... :::041 kokia plius 2 kg drasiai ..

43

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Žavinta, 16 parašė:

na nezinau perziurejus tawo foto neatrodo jog sworio reiktu numesti wink matai o as jau geriau prisiwersiu maziau walgyt negu sportuoti :::014rytais tai dievinu ziuret y veidrody kai dar bunu nepavalgius ir lieknintis atrodo nereik big_smile bet vakare kazkodel atrodau wisiskai kitaip ... :::041 kokia plius 2 kg drasiai ..

skaitau ir galvoju,ko gero savo mastymu esi man gimininga siela:)as darau rytais lygiai ta pati,stoviu, vaipausi pries ta veidrodi ir tada esu lb patenkinta savimi,uztat rytais dar ir nelabai ka suvalgau,kad ilgiau taip atrodyciau,na bet jau vakare,tai man geriau prie veidrodzio isvis neiti....sportuoti man taip pat nesinori,o nevalgymo priepuoliai uzklumpa mane daznai,man tikrai nesunku isbuti kazkiek laiko nevalgiusiai,nes veliau,man valgyti ir nebesinori...bet,yra tevai,kurie mano sito susigalvoto metodo netoleruoja ir privercia mane valgyti,net kai as to ir nenoriu.....

44

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

na as tai po truputi metu jau svori...nes soku... tai ir svoris krenta po truputi wink  ir esu tuo patenkinta... tad ir tu pamegink pasportuojt...gal ir tau pavyks... wink

45

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

EGLE tikraiusiai nes mastom tai tikrai panasiai wink Ausra as ana karta kai liekninausi tai duagiau nei puse dienos praleisdawau judedama ...bet y men numeciau tik 2 kg ..as nzn ko man riekia jog numesciau ta svory nes man jis tiesiog nekrenta

46

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

na jeigu taip yra tau/...tai vadinas tau nera ka mest wink

47

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

man yra ka mesti bet jis nekrenta ... ta prasme neesu as stora as esu normali bet lasinukai apauge apsiaunu dzinsiukus ir lasinukai per sonos iskrenta o tai tikrai negrazu yra ka numesti bet jie nekrenta ..wa tas man keisciausia

48

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Egle, 15 parašė:
Žavinta, 16 parašė:

na nezinau perziurejus tawo foto neatrodo jog sworio reiktu numesti wink matai o as jau geriau prisiwersiu maziau walgyt negu sportuoti :::014rytais tai dievinu ziuret y veidrody kai dar bunu nepavalgius ir lieknintis atrodo nereik big_smile bet vakare kazkodel atrodau wisiskai kitaip ... :::041 kokia plius 2 kg drasiai ..

skaitau ir galvoju,ko gero savo mastymu esi man gimininga siela:)as darau rytais lygiai ta pati,stoviu, vaipausi pries ta veidrodi ir tada esu lb patenkinta savimi,uztat rytais dar ir nelabai ka suvalgau,kad ilgiau taip atrodyciau,na bet jau vakare,tai man geriau prie veidrodzio isvis neiti....sportuoti man taip pat nesinori,o nevalgymo priepuoliai uzklumpa mane daznai,man tikrai nesunku isbuti kazkiek laiko nevalgiusiai,nes veliau,man valgyti ir nebesinori...bet,yra tevai,kurie mano sito susigalvoto metodo netoleruoja ir privercia mane valgyti,net kai as to ir nenoriu.....


negaudau as jusu merginos mastymo stoviu ryte ziuriu y veidrody rytais reike lovoj drypsot telika zet ar dar koky velne o ne y veidrody big_smile

49

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

tai telika galima ziureti wakare kai nesijauti grazi o wa ryte kai neprisiwalgius tokia dar nepapilnejus tai tik y widrody ir ziuret big_smile

50

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

na Zavinta su tavo isvaizda tikrai daug kas noretu buti...as tai lasinuku uz tave daugiau turiu ir man tai nekliudo...:)

51

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

ismokink ir mane taip nesinerwuoti del tu nelemtu lasiniu :::305 bet tiesa pasakius man rodos mes ju turim vienodai ..pamatytum mane su maudomu nemanytum jog esu tokia lieknute ...as tiesiog moku rubais paslepti sawo trukumus

52

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

na man mama irgi pasako jog turiu truputi per daug savo turto...bet pas mane seimoje yra su genais kas is to numesi vistiek su laiku griziu prie savo esamo svorio na nebent visiskai pakeisti savo gyvenimo buda...vat tada gal...bet as negaliu susilaikyti be skanumyno...:):):)taigi...esu kokia esu...reikia save myleti ir tiek...:):):):):):):D

53

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

na beto kiek esuzejusi mano svoris pagal ugi yra normalus...taigi zinau kai bus virsyta tada mesiu...:D:D

54

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

nu mano irgi normalus bet man asmeniskai atrodo jog wistiek galima padailinti ... y ALBUMA ydejau sawo foto kuriose matosi mano lasiniai lb pujkiai tik patamsinau foto kad weidas nelb matytusi nes nekaip gawausi as ten big_smile bet paziureti galima tik su slaptazodziu nelb noreciau kad wisi matytu mano lasinius big_smile kam atrodo jog esu liekna tai gales nueiti paziureti pamacius foto nuomone pasikeis big_smile

55

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

na man atrodo kad esi liekna koks slaptazodis?:D:D:D

56

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

issiunciau priwaciai big_smile jejgu ka domins mano lasiniai rasykit big_smile big_smile big_smile

57

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Žavinta, 16 parašė:

issiunciau priwaciai big_smile jejgu ka domins mano lasiniai rasykit big_smile big_smile big_smile

ei, as parasiau, bet negavau atsakymo wink

58

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

na ir pasizziurejau viskas normoje nera juk kaip sakoma drebuciu bet nzn kaip tikroveje pvz man nuotraukose netaip matosi tie lasinukai(drebuciai) nei gyvai...:D:D:D

59

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

gyvai pas mane didesni turbut big_smile nors vaikinas sako jog kaip fotkese taip ir tikroveje esu big_smile na nezinau nezinau bet drebuciu turiu big_smile

60

Re: papildomi kilogramai ;) - or +

Aleksandras, 22 parašė:
Žavinta, 16 parašė:

issiunciau priwaciai big_smile jejgu ka domins mano lasiniai rasykit big_smile big_smile big_smile

ei, as parasiau, bet negavau atsakymo wink



jau issiunciau wink