1

Tema: Senas kinas - geras kinas

Panevėžyje vyko lietuviško kino dienos. ten parodė daug, senovinių lietuvių filmų... Su senais aktoriais. Jie mane tikrai sužavėjo. Daug prasmingesni negu tie naujieji kino filmai. Tad man būtų labai įdomu, gal kas savo kompiuteriuose turite senų laikų kino juostų? Tuomet parašykite, kaip jus galėčiau susirasti ir gal galėtumėte man atsiusti? Pvz per skype? Nes tikrai labai domiuosi senoviniu kinu, tad gal atsiras tokių pat žmonių? :>

2

Re: Senas kinas - geras kinas

http://cinemaxx.ru/2008/01/13/ja-legenda-2007
Gal kas ismes nuorodas panasias i sita su tais filmais kuriu tau teikia  pasizeciau ir as :=D

3

Re: Senas kinas - geras kinas

neturiu filmu savo kompiuteryje, todel pasidalinti negaliu, bet... man taip pat patinka seni fimai, senos dainos, senos knygos - jie kazkokie nuosirdesni. o pvz filmuose aktoriai tikroviskesni - tokie kaip gyvenime

4

Re: Senas kinas - geras kinas

Tai o gal pasidalinkite bent filmu pavadinimais (ir jei imanoma isleidimo metais), susimedziotumem tuos filmus jau kaip nors turedami pavadinimus.

Man pvz irgi atsibodo tie naujoviski filmai, vemt vercia ir net akys tirpsta ziurint juos big_smile

5

Re: Senas kinas - geras kinas

Geras filmas yra -12 Angry Men- 1957 metų. Man tai labai patiko. Nespalvotas jis. Nors žiūrėti siūlau tik tiems, kuriems įdomūs filmai, kuriuose nėra veiksmo, nes šiame vien kalbos.. Aš pati jį siunčiausi iš LM [pakvietimų, deja, neturiu].

6

Re: Senas kinas - geras kinas

eh maciau ji smile tikrai labai vertas demesio bet antra karta ziuret jau nebeidomu nes visa detektyvine mysle buna iminta... :?

7

Re: Senas kinas - geras kinas

Kam idomu filosofija ir siaip kazkokie gilesni pamastymai, paziurekit Godardo filmus.. pries tai galit pasiskaityt siek tiek apie strukturalizma, tai bus zymiai aiskiau... jo filmai - jega. Jei domina dokumentiniai, paziurekit Matelio filmus.. man jie ziauriai patinka

8

Re: Senas kinas - geras kinas

Miglė, 23 parašė:

Kam idomu filosofija ir siaip kazkokie gilesni pamastymai, paziurekit Godardo filmus.. pries tai galit pasiskaityt siek tiek apie strukturalizma, tai bus zymiai aiskiau... jo filmai - jega. Jei domina dokumentiniai, paziurekit Matelio filmus.. man jie ziauriai patinka


o tikslių filmų pavadinimų būtų galima? nes tikrai kažkaip abejoju ar visi visi vieno autoriaus filmai yra vienodai pasisekę.. smile

9

Re: Senas kinas - geras kinas

water world zejau pirma karta kai,<<< viena  joniniu nakti  kai saule "visai nesileido" mes su draugeliais filmu uzsimanem, kaime gerem samagona ir zejom kaip ta boba nusirengineja kad pasigailetu ir neismestu jos i jura tas hibridas ;D o mes tokie netriuksmingi buvom tik spoksojom ir gurksnojom ... tikrai geras filmas nors ir senas , neabejoju ji matet visi ir ne viena karta smile