21

Re: Klasika Veza

Zilvinas, 37 parašė:

Mouricio Ravel Bolero guitar as jau nemaza gabala ismokau man tai orgazmas tiek klausyti tike paciam groti

Ir aš myliu Bolero. Gal vienišos gitaros skambesys niekaip neprilygs orkestro sukuriamai dvasiai, bet, aišku, pačiam grojant pojūčiai kiek kitokie, nei pasyviai klausantis...

Kiti mano mylimi klasikos kūriniai Gershwino "Rhapsody in Blue" (apskritai man šitas kompozitorius labai imponuoja), Debussy "Claire de lune" ir "La mer", Čiurlionio "Miške", Paganinio "La campanella", Barbero "Adagio for strings", daugelis Chopino kompozicijų... na, jau nekalbant apie Liudviko 5-tąją simfoniją ar Volfgango turkų maršą smile

Kažkada per MEZZO klausiausi Rimskio-Korsakovo "The Kalendar Prince" iš "Šecherezados" (dangiška!). Minia žmonių nuklojusių didžiulę aikštę po atviru dangum. Jokių šansų pasireikšti visokiems beždioniukams su buteliais rankose ir keiksmais marmūzėse. O ant scenos siautėja orkestras. Tobulas koncertas.

Beje, jei kas nors esat žiūrėję bent vieną "Baltish" laidą, pasiklausykit "Pictures at an excibition" - nustebsit smile

Iš tiesų tai kiek nedrąsu kalbėti apie klasikinę muziką, manau, ne man vienai taip... nes čia vis tik neužtenka pasakyt "ai,skonio reikalas"... o demonstruoti neišmanymą irgi nėra smagu...

22

Re: Klasika Veza

Chmm... Jei ka, tai Madonnas, Fancys, Modern Talkings, C.C.Catchs (pirmieji gabalai ju visu) gabalai irgi klasika vadinami. Tai vo... Tai as voobse nesuprantu apie kokia klasika cia snekama... :-D

23

Re: Klasika Veza

Martyna, 20 parašė:

Barbero "Adagio for strings"


oho, nezinojau, kad sitas prie klasikos skaitosi smile sita gabala zinojau tik kaip DJ Tiesto smile bet patinka man smile
man patinka ir kiti klasikos kuriniai, taciau laaaabai retai ju klausau smile

24

Re: Klasika Veza

jo , sitas nerealus...isskraidina i kita pasauly...

25

Re: Klasika Veza

O aš galvojau čia rasti Baha ir Bethovena ;D na ir naivus aš neutral

26

Re: Klasika Veza

be galo grazus kurinys yra Caikovskio sestoji patetine simfonija klausius jos kai kuriuos jos vietos net apsiverkti gali

27

Re: Klasika Veza

Taip, Čaikovskio šeštoji dieviška. Man dar labiau prie širdies kurta muzika baletui Spragtukas.

28

Re: Klasika Veza

Iš klasikos turbūt labiausia patinka Šopenas. Jo Nocturne 19 Op. 72 No 1, tiesiog dieviškas, ypač kaip jį atlieka Claudio Arrau. Toliau garsioji Šuberto "Ave Maria". Tikras, jautrus, jausmingas grožis. Bachas, Beethovenas (Mėnesienos sonata, atliekama Wilhelmo Kempffo), Čaikovskis, Debussy, taip pat tarp mėgiamiausių. Gražios ir Hendelio, Vagnerio kompozicijos. Manau, jog klasikai galima priskirti ir daugiau avangardo elementų naudojusius atlikėjus kaip Bela Bartoka, Zbyneka Vostraka, Aluna Hoddinotta. Iš lietuvių kompozitorių norėtųsi paminėti Eduardą Balsį, K.M. Čiurlionį.

29

Re: Klasika Veza

Pasiklausykit Šopeno Skerco op. 30 nr.1... Yra toks nerealus akordas, kuris taip pereina per visą kūną geromis emocijomis, kad ne tas žodis.. smile)

30

Re: Klasika Veza

Chopin* .
O kad jisai lenkas nieko tokio? Nes kaip ka, tai lojat ant lenku )))))

31

Re: Klasika Veza

Kaifuoju klausydama W.A.Mozart "Symphony No.25" - ir nuramina, ir truputį sužadina... Malonių disonansų pilnas kūrinys smile.
Schubert "Serenade" - atgaiva sielai.
J.S.Bach "Air".
Beethoven "Silencio" ir, be abejo, "Moonlight Sonata".
Paminėjau man pačius mieliausius kūrinius... Gaila, kad dabar gana mažai žmonių besiklauso klasikos (jau užtenka pažiūrėt į tai, kaip "dažnai" komentuojama ši tema...)

32

Re: Klasika Veza

vienas is mano megiamiausiu kuriniu Bacho mazoji fuga (g minor)

33

Re: Klasika Veza

kaip smagu girdeti kad yra zmoniu klausanciu klasikine muzika

34

Re: Klasika Veza

Tomas parašė:

kaip smagu girdeti kad yra zmoniu klausanciu klasikine muzika

yra ir grojanciu ja smile