141

Re: Merginos be krūtinės

Tie kurie peikia mazakrutes,apsiuostykit aplink sawe ar pas jus kelnese wsio wporiadke..su tokiu mastymu net tik kad i jusu puse panos neziures,bet tiketina,kad jusu ranka bus jusu zmona:)

142

Re: Merginos be krūtinės

Zmogus turi tureti widinio zawesio ir moketi sawe pateikti,kad sudomintu priesinga lyti..kokie dar papai,kukios ruros!?smirda skaityt

143

Re: Merginos be krūtinės

Miela Kristina , labai džiaugiuosi, kad rūpiniesi savo sese .  Dar noriu pasakyti , kad mano krūtinė mažutukė. Bet tas kuris mane myli labai džiaugiasi mano krūtine . O tas vyrukas matė ne vieną krūtinę smile) ...Dar noriu pasakyti, kad esu ne tik mažos krūtinės savininkė bet dviejų vaikų mama. Tačiau nei viena nei kita man  netrukdo užmegzti artimų santykių . Taigi tikriausiai esmė ne išoriniuose dalykuose . Gal tavo sesė paaugliukė ? Paaugliukai dažnai pyksta, nemyli savo kūno.  Bet tavo sesė dar turi  daugybę laiko išmokti mylėti save ir savo kūną . Tuomet niekam nebus įdomu  šaipytis - nuo save gerbiančio žmogaus pašaipos lyg nuo žąsies vanduo...

144

Re: Merginos be krūtinės

Visi pasinesę dėl krūtų, nečia yra moters grožis, o akys, nes iš jų gali skaityti, kaip knygą. Vyras bus laimingas kai žinos ko moters siela trokšta, o tas parašyta moters akyse...

145

Re: Merginos be krūtinės

didele krutine daro sunkumus. ypac toje aplinkoje, kai yra daug neismaneliu , kuriems rupi ne zmogus, o pritapti prie kompanijos.  pati esu girdejusi is savo klasioku daug uzgauliuojimu, seniau kreipdavau demesi, bet dabar visiskai tas ptas man liko. kiekvienas zmogus esame unikalus,. nes esame tik vienas toks. galbut turime bendru interesu ir pan. taciau rask tu toki pat zmogu su ydomis savybemis ir t.t. todel geriau gyvebti savo gyvenima ir maziau kreipti i tokius zmones, (pvz apie klasiokus - juk tik tiek juos tematysi). taciau zinau tikrai, kad ir kokia bebutum, pasaulyje yra zmogus, kuris tave myles  tokia kokia esi. su krutine , be krutines . smile

146

Re: Merginos be krūtinės

OK laikas teisybes momentui, kaip galime spresti apie krutis ju nepaciupinejus?

Panos stokites i eile ten uz uzualaideliu paciupinesiu ir yvertinsiu ...:)

Na juk neparagaves negali sakyti skanu ar ne smile

147

Re: Merginos be krūtinės

Zilvinas, 39 parašė:

OK laikas teisybes momentui, kaip galime spresti apie krutis ju nepaciupinejus?

Panos stokites i eile ten uz uzualaideliu paciupinesiu ir yvertinsiu ...:)

Na juk neparagaves negali sakyti skanu ar ne smile

klausykit, juk dbr nekeisim savo kruines dydi vien del to kad daugeliui patnka tokios kurios telpa i vyru delnus. Kai turesit vaikina tada suzinosit kokio tipo jam patinka big_smile o del liaudies neverta.. big_smile

148

Re: Merginos be krūtinės

------------------------------- Neturiu Zodziu....

149

Re: Merginos be krūtinės

Jūratė, 17 parašė:
Zilvinas, 39 parašė:

OK laikas teisybes momentui, kaip galime spresti apie krutis ju nepaciupinejus?

Panos stokites i eile ten uz uzualaideliu paciupinesiu ir yvertinsiu ...:)

Na juk neparagaves negali sakyti skanu ar ne smile

klausykit, juk dbr nekeisim savo kruines dydi vien del to kad daugeliui patnka tokios kurios telpa i vyru delnus. Kai turesit vaikina tada suzinosit kokio tipo jam patinka big_smile o del liaudies neverta.. big_smile

Yra visishkai nesvarbu kokio dydzio krutines patinka vyram , nes svarbiausia yra kokios krutines patinka man asmenishkai. Kokios man labiausia patiks tokios ir bus pacios geriausios ....

ir ishvis, nesuprantu!!! ish vis drausmes nera! nesiblaskykit panos , grazei visos i eilute as uz uzualaideliu ciupineju ir vertinu ... smile

150

Re: Merginos be krūtinės

Jūratė, 17 parašė:
Zilvinas, 39 parašė:

OK laikas teisybes momentui, kaip galime spresti apie krutis ju nepaciupinejus?

Panos stokites i eile ten uz uzualaideliu paciupinesiu ir yvertinsiu ...:)

Na juk neparagaves negali sakyti skanu ar ne smile

klausykit, juk dbr nekeisim savo kruines dydi vien del to kad daugeliui patnka tokios kurios telpa i vyru delnus. Kai turesit vaikina tada suzinosit kokio tipo jam patinka big_smile o del liaudies neverta.. big_smile

Yra visishkai nesvarbu kokio dydzio krutines patinka vyram , nes svarbiausia yra kokios krutines patinka man asmenishkai. Kokios man labiausia patiks tokios ir bus pacios geriausios ....

ir ishvis, nesuprantu!!! ish vis drausmes nera! nesiblaskykit panos , grazei visos i eilute as uz uzualaideliu ciupineju ir vertinu ... smile

151

Re: Merginos be krūtinės

Zilvinas, 39 parašė:
Jūratė, 17 parašė:
Zilvinas, 39 parašė:

OK laikas teisybes momentui, kaip galime spresti apie krutis ju nepaciupinejus?

Panos stokites i eile ten uz uzualaideliu paciupinesiu ir yvertinsiu ...:)

Na juk neparagaves negali sakyti skanu ar ne smile

klausykit, juk dbr nekeisim savo kruines dydi vien del to kad daugeliui patnka tokios kurios telpa i vyru delnus. Kai turesit vaikina tada suzinosit kokio tipo jam patinka big_smile o del liaudies neverta.. big_smile

Yra visishkai nesvarbu kokio dydzio krutines patinka vyram , nes svarbiausia yra kokios krutines patinka man asmenishkai. Kokios man labiausia patiks tokios ir bus pacios geriausios ....

ir ishvis, nesuprantu!!! ish vis drausmes nera! nesiblaskykit panos , grazei visos i eilute as uz uzualaideliu ciupineju ir vertinu ... smile

:::826:::826:::826:::826:::826

152

Re: Merginos be krūtinės

krutine galima traktuot kaip privaluma, bet esmines reiksmes ji neturi... Kas is tos krutines, kai auksciau jos vejai svilpia smile

153 (redagavo Zilvinas, 39 2010-11-30 11:36)

Re: Merginos be krūtinės

Andrius, 18 uzkishk ta skyle su kotu kad vejas neshvilptu tegul shvilpe i dudele. smile

Maau papai tai = linksmakocio dydziu

Svarbu yra "ne ugis o smugis" ir jei viskas tvarkoi tai tau to niekas (tos paguados) nesako.

154

Re: Merginos be krūtinės

Žinau, kad ši skiltis tik vaikinams, tačiau privalėjau įsikišti ir apginti merginų nuomonę. Ką merginai daryti, kad ji žema? Aukšta? Juk čia yra genai, kurių niekas nepakeis. Aišku, krūtinės bėda įmanoma išspręsti, tačiau gal būt merginai patinka natūralumas ir t.t. Juk daug yra priežasčių. Normalūs vaikinai žiūri ne į išorę, o į vidų ir jeigu myli ją ir jam smagu su ja, tai manau čia išvaizda paskutinėj vietoj. Aišku, nekalbam čia apie apsileidusias, netvarkingas ir neprisižiūrinčias paneles. Pe@ce.

155

Re: Merginos be krūtinės

Mergina be krutines kaip vyras be....   As visada pastebiu merginas su graziomis krutimis, tiesiog vezha,  Ir blondine ir krutine....  O tu anareksikiu tiesiog bijau, rodos ne mergina, nei susildis nei matysis.  Nes visada vyrui norisi p[ajusti tikra moters kuna o ne sienos gabala.

156

Re: Merginos be krūtinės

toks vaizdas , kad papai svarbiau uz viska ;]] taip nera

157

Re: Merginos be krūtinės

Grzi krutine - tai sioks toks privalumas,bet ne vien tik nuostabi figura galutinai suzavi :-)

158

Re: Merginos be krūtinės

Andrius, 18 parašė:

krutine galima traktuot kaip privaluma, bet esmines reiksmes ji neturi... Kas is tos krutines, kai auksciau jos vejai svilpia smile

terisingai pasakysta :DDD

159

Re: Merginos be krūtinės

Reiskia pas visas,kurios turi grazia krutine,auksciau vejai svilpia? O tos lentos tai visos protingos? Na ir nusisnekat....:)

160

Re: Merginos be krūtinės

Pritariu nuomonei : krutine galima traktuot kaip privaluma, bet esmines reiksmes ji neturi... Kas is tos krutines, kai auksciau jos vejai svilpia.
Nors gal smegenys nuo krutines ir atvirksciai-nepriklauso? smile