161

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

labiausiai patinka tinkinis, stengiuos nepraleist treniruociu, bet zinot, gi visko buna.. tinklinis patinka tuo, kad greit nepavargsti zaisdamas, kad tai komandinis zaidimas smile

162

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

futbolas smile

163

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

oi ne as tai nesportuoju nemegstu as pati sportuoti ir neisivaizduoju saves prakaituojancios sporto saleje 4 valandas oi ne...man kuno kultura tiesiog prakeikimas..bet mielai ziuriu atletu darbus ir krepsininku(zinot vistiek vaikinuko itaka yra)

164

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

kasis,riedlentes,snieglentes nice megstu extreme sporta

165

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

Nju man tj sjp kasi idomu ziuret ;DD
Bet pati megstamiausia sporto saka tj ta kuria sportuoju ;DD
Baidariu slalomas, Kanupolas... ;Pp

166

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

mano megiamiausia sprintas smile 100m wink ir sekas normaliai ir patinka,zodziu gerai yra big_smile

167

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

Ziuret galiu visa sporta... o propuogoju taip pat lb daug, ivairiu sporto rusiu, taciau 3 yra didziausios, viena tj begiojimas (sprintas), antra kacialke(sunkioji atletika) ir pati megstamiausia ir kuri labiausiai sekasi kuriai esu gabiausias tj - Krepsinis, cia uzsidirbau daugiausiai medaliu, bet megstu payvairint siuos jau ne pomegius, o kasdienybe, tokiais kaip futbolas, tinklinis, plaukimas, stalo tenisas, kartais su draugais ir pasiboksuoju  big_smile , tai tiek smile:::817:::817:::817

168

Re: Megstamiausia Sporto šaka?

nu nzn kai pradejau viena sporto saka imtynes taip dar ir iki dabar wink ir nekeisciau i kita sporta smile