61

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

Ieva, 17 parašė:

pati gyvenau be tevo,galiu pasakyti,kad net gal taip net ir geriau...dbr man atrodo,kad seima yra mama ir vaikas(ai)..todel palik tu ji...


va del sito teiginio nesutinku...seima=mama+tetis+vaikai mums tik taip atrodo, kad netruksta kazkurio is tevu, bet visvien tas trukumas pasireiskia...kaip pavyzdi galiu pasakyt keliu savo draugiu nuomones...va, pirmoji, kai ruosesi teketi, bijojo to, kad nezino kas koki vaidmeni atliks ju seimoje, nes ji gyveno be tecio..viskas buvo mamos rankose...antroji situacija - drauges vaikui 1 m su trupuciu, teti savo jis mato mazai kada, todel nuejus pas kita drauge, kuri gyvena su vyru ivyko tai...vaikas istiese rankas i drauges vyra ir pasiprase ant ranku, visa vakara su juo tik ir tebuvo...
tai va...jeigu yra galimybe but kartu reik stengtis but kartu...neit lengviausiu keliu-skyrybomis...sito netaikau temos autorei, nes, kaip jau minejau savo pasisakymuose, jis nerodo noro likti drauge...pokalbiu isspresti galima butu viska issiaiskinti...


Viktorija, 19 parašė:

Nu va mergina vaiko uzsinorejo, pasidare, o daba nelaiminga..kai paskaitai, tokius dalykus kai merginos bando kurt seima su bachuru kuriam tusintis norisi tai jau visai apgailetina..nedaryk, Marija, gedos visoms moterims- poto apie mus ir sneka negerai..

kaip gali taip sakyt jei nezinai kokia ten situacija? "pasidare vaika"...idomu, kiek pasaulyje planuotu, o kiek ne vaiku smile ..geda...svarbu tu elkis, kad tau nebutu geda ir tiek, o kas ka mano apie kitas moteris, manau, ne taip svarbu turetu but...visi esame skirtingi ...

62

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

As tvirtai sakau kad vaika galima suplanuot, Ingrida..Kitaip dabar visos 14kines butu apsivaikavusios, bet jau ir tos smegenu turi. Nemanau, kad suaugusiai moteriai tureciau aiskint kaip apsisaugot nuo nestumo smile Na Marijos situacija labai aiski wink

63

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

VIktorija> ar ne manai kad 14 gali saugotis...o Marija mane gal kad bus vaikas viskas pasikeis...

64

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

Nu is kur ta kvaila mada vyrus prie saves risti vaikais?! Negi nedaeina,kad tai duagiau skiria nei jungia- juk vaikas yra didziule atsakomybe ir ne kiekvienas dvidesimtmetis gali ja uzsikrauti! Mano draugui 26eri, mes gyvenam kartu, bet jis iki siol kartoja kad vaikas dar per anksti- jis nori keliauti, megautis manimi neaptekusia celiulitu ir nesergancia pogimdybine depresija...Cia gal biski persudziau, bet mano manymu, kad pries planuojant vaikuti reiktu isigyt suniuka dar geriau kelis, pabandyt isleist jam puse algos, popint kaip vaikiuka etc., tada be perstojo tvarkyt namus ir virt valgyt iskart trims, gal tada tos jaunos merginos norincios vaikelio supras kad ne taip jau lengva.

65

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

Viktorija>>as tik sakiau gal tai.. o tokia mada juk is muilu opertu kurios uzgriozdinusi visas televizijas,su savo naivai ir numatomais veiksmais...

66

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

O šiaip net ir saugantis būna netyčiukų...  ar ne taip ?

67

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

buna buna smile Jokia apsauga nera 100%-ine

68

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

Egle, 18 parašė:

O šiaip net ir saugantis būna netyčiukų...  ar ne taip ?


Dar yra abortas wink

69

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

yra ir našlaičių namai.

70

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

Viktorija, 19 parašė:

As tvirtai sakau kad vaika galima suplanuot, Ingrida..Kitaip dabar visos 14kines butu apsivaikavusios, bet jau ir tos smegenu turi. Nemanau, kad suaugusiai moteriai tureciau aiskint kaip apsisaugot nuo nestumo smile Na Marijos situacija labai aiski wink

hmmm..tai dabar siulai toms keturiolikmetems saugotis visais imanomais budais, kad tik vaiku neturet...na, nezinau, jei jau prades nuo tokio amziaus kontraceptikus vartot tai ka as zinau...kaip jau minejau, idomu bus suzinot kokia itaka jie daro moters organizmui...

Viktorija, 19 parašė:

Mano draugui 26eri, mes gyvenam kartu, bet jis iki siol kartoja kad vaikas dar per anksti- jis nori keliauti, megautis manimi neaptekusia celiulitu ir nesergancia pogimdybine depresija...Cia gal biski persudziau, bet mano manymu, kad pries planuojant vaikuti reiktu isigyt suniuka dar geriau kelis, pabandyt isleist jam puse algos, popint kaip vaikiuka etc., tada be perstojo tvarkyt namus ir virt valgyt iskart trims, gal tada tos jaunos merginos norincios vaikelio supras kad ne taip jau lengva.

manau, kad daug kas priklauso nuo to, kaip zmogus bando isivaizduoti save pilnaverteje seimoje...jei matai tik celiulita, puodus ir viska, kas tik blogai, tai nezinau smile

71

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

Gaila vaikucio, nors, turiu drauga, kuris turi du tecius, dvi mamas, abi seimos pesasi del demesio jam smile tai jis labai patenkintas gyveno. Na buvo streso kai tevai skyresi aisku smile...

zodz... saugotis reikia... bet kartais vaikas tik i gera. Dabar dx poru, kurios gyvena kartu 5 ar daugiau metu, ir jei neapstoja, tai dazniausiai anksciau ar veliau issiskiria. O jei uzstato, na ka vestuves. Jei zmones normalus, tai viskas pas juos ciki.

72

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

Situacija tokia, kad jokie patarimai nepades. Kai zmogus myli, jis nieko negirdi ir negalvoja. Laikas viska isspres ir sudelios i vietas. Na o kas del patarimo "ka daryti", tai manau,kad reikia deti visas pastangas ir ta vaikina iskraustyti tiek is namu, tiek ir is sirdies. Ir kuo greiciau.

73

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

jetau zmones kiek jus cia prirase,lb aciu uz palaikyma,jus tikrai nuostabus. bet va nepaklausiau jusu,likau su savuoju ir atsitiko taip kad per barnius visom 5 savaitem anksciau pagimdziau,2 savaites pragulejau ligoninej ir masciau kaip butu be jo,jau linko kalba link skyrybu,bet jis padovanojo vestuvinius ziedus ir papirko begaline meile vaikui, as negaliu atimti is vaiko tecio todel daviau jam menesi bandomaji laikotarpi, aisku ziedu atsisakiau ir abejoju ar kada pasirysiu zengti su juo prie altoriaus bet manau jam atleisiu nes matau siokius tokius pasikeitimus,susirado labiau apmokma darba,padeda rupintis vaiku,net kai grizau is ligonines pats 2 paras rupinosi vaiku o man leido pailseti. labai tikiuosi kad taip bus ir toliau.beto panele Viktorija,vaiko naplanavau,man daktarai pranasavo kad niekad negalesiu turet vaiku,bet vistiek naudojau apsaugas ir stai vistiek uzkibo. o beto 14-meciai turetu galvot apie saldainius o ne apsaugas o juolab apie lytinius santykius

74

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

Marija, sėkmės tau... gal kartais pasauly ir stebuklų pasitaiko... net jeigu toks "pagerėjimas" tik laikinai - siūlyčiau mėgautis, kol jis tęsiasi... smile

75

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

Nu va bent kazkokia prosvaiste wink kokia as bebuciau skeptike ir niurzga linkiu visokeriopos sekmes ir meiles jusu seimai, Marija wink

76

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

labai aciu visiems,jus tikrai nuostabus :::858 :::746 :::031

77

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

Marija>kaip gerai kad pas tave viskas susitvarke, norim pamatyti tavo lelyte..(bent jau as noriu,nesikuklinsiu) saunuole kad nepasirasei del ziedo,jei ka suspesi..:) sekmes tau

78

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

ja galit pamatyt mano anketoje

79

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

tai kad ji jau keliu metu

80

Re: ka daryti.....? (aš nėščia o vaiko tėvas abejingas)

:? Kiap suprasti? bet rimtai ten didelis vaikas..o gal gandrai dabar tokiais nesioja? :?