1

Tema: dvi versijos: "As esu legenda"

matet abi??? ...kino teatre rodo su bloga pabaiga, o intike galima parsisiusti su gera big_smile smile .....

2

Re: dvi versijos: "As esu legenda"

Geras nežinojau ;D

3

Re: dvi versijos: "As esu legenda"

Tomas, 26 parašė:

Geras nežinojau ;D

sveikinu, dabar zinai ;D

4

Re: dvi versijos: "As esu legenda"

ir antroji versija yra keiomis minutemis ilgesne uz pirmaja smile tas pats yra su filmu "1408" orginalus kompaktas berots turi 4 pabaigas jei nekystu, nes kai ziurejau tai jos kelios buvo ir vis kitaip baigiasi smile

5

Re: dvi versijos: "As esu legenda"

Jo drugio efektas pirmas irgi 2 minimum pabaigas turi. Nu as dvi maciau.

6

Re: dvi versijos: "As esu legenda"

Austeja, 22 parašė:

matet abi??? ...kino teatre rodo su bloga pabaiga, o intike galima parsisiusti su gera big_smile smile .....


is kur tu cia nusprendei ;D kad kine bloga pabaiga :? gal kaip tik nete bloga ;D is kur jau tu cia istraukei :? mm :?

7

Re: dvi versijos: "As esu legenda"

Nijolė, 21 parašė:
Austeja, 22 parašė:

matet abi??? ...kino teatre rodo su bloga pabaiga, o intike galima parsisiusti su gera big_smile smile .....


is kur tu cia nusprendei ;D kad kine bloga pabaiga :? gal kaip tik nete bloga ;D is kur jau tu cia istraukei :? mm :?

keistai tu cia smile ....maciau filmus smile .....nebent tu ziuri kitu kampu nei as smile ..sakykim: jeigu imtume placiaja prasme, tai abu filmai baigiasi gerai: tiek kino teatre rodomas, tiek internete rasta mano versjia, nes pasaulis isgelbstimas-vakcina sukurta; jei ziuretume siauraja prasme ir imtume pagrindini filmo atlikeja mokslininka Roberta Nevili (Will Smith), kuris filmo gale zuva- GAILA ir LIUDNA ...ti va, mergaite big_smile

Lina, o tu tycia matavai laika ar kaip cia???? big_smile smile

8

Re: dvi versijos: "As esu legenda"

ai gi svarbiausiai baigesi tas filmas... big_smile

9

Re: dvi versijos: "As esu legenda"

Austeja, 22 parašė:
Nijolė, 21 parašė:
Austeja, 22 parašė:

matet abi??? ...kino teatre rodo su bloga pabaiga, o intike galima parsisiusti su gera big_smile smile .....


is kur tu cia nusprendei ;D kad kine bloga pabaiga :? gal kaip tik nete bloga ;D is kur jau tu cia istraukei :? mm :?

keistai tu cia smile ....maciau filmus smile .....nebent tu ziuri kitu kampu nei as smile ..sakykim: jeigu imtume placiaja prasme, tai abu filmai baigiasi gerai: tiek kino teatre rodomas, tiek internete rasta mano versjia, nes pasaulis isgelbstimas-vakcina sukurta; jei ziuretume siauraja prasme ir imtume pagrindini filmo atlikeja mokslininka Roberta Nevili (Will Smith), kuris filmo gale zuva- GAILA ir LIUDNA ...ti va, mergaite big_smile

Lina, o tu tycia matavai laika ar kaip cia???? big_smile smile

jo, pasiemiau laikrodi ir ziurejau kiek rodo... siaip jei ka ant kompakto deklo raso jei ka

10

Re: dvi versijos: "As esu legenda"

o as jau maniau, Lina ;D ...... big_smile

11

Re: dvi versijos: "As esu legenda"

manyk toliau...

12

Re: dvi versijos: "As esu legenda"

O gal galima suzinot kur ras nete ta versija su gera pabaiga ?

13

Re: dvi versijos: "As esu legenda"

linkomanijoj yra, speju ir dc rastumet. 80 mb uzima. failas gali vadintis panasiai taip: I Am Legend-Alternative Ending Only.avi

14

Re: dvi versijos: "As esu legenda"

siek tiek pazystant austeja reikia jai uzduoti klausyma... big_smile
kuri pabaigos versija yra teisingesne? ir kai mirsta vilas smitas ar ten nepazeidzia negriuku teisiu big_smile

15

Re: dvi versijos: "As esu legenda"

na ir del to reikia kurti nauja tema ? kur pasaulis ritasi.. :V