1

Tema: Šiauliai

Sveiki,su Naujaisais visus. Klajojau po foruma, ne itin daznas esu juose, ir radau tokia skilti apie meetus. paziurejau, jog Siauliuose buvo berots 2007 metais planuota. Sakyciau senokai ar ne?:) Yra siaulieciu, norinciu meeto?

2

Re: Šiauliai

pamiršk, šiauliai mirę big_smile

3

Re: Šiauliai

na jei placiau paskelbtum, manai rastum norinciu smile

4

Re: Šiauliai

visai nemire tie Siauliai;P jei labai nori, gali pasidaryt kad visur butu smagu:)

5

Re: Šiauliai

Monika, 25 parašė:

na jei placiau paskelbtum, manai rastum norinciu smile

Placiau?Kur,per tv,gal radija? smile Ka turi galvoje placiau?

6

Re: Šiauliai

o su siaulieciais ziuriu sunku ;/

7

Re: Šiauliai

zinoma jog galim suplanuoti wink

8

Re: Šiauliai

Na  o  jei  jaunimas   nuleido  rankas ,tai  ką  kalbėti  apie  viresnius:::429  Aš  galvoju  nebūtų   sunku  ,tik  reikia   noro.Pavyzdžiui   nužiūrėti  nedidelę  kavinukę  ir  susitarus   kokia  dieną  ir  valandą   ten  susirinkti.  Galima   apie  tai  pasakyti   ir  darbuotojams,man  atrodo   jie  bus  patenkinti  ,kad  atsiras  klijentų.  o  kavinukės  dydį   
galima  pasirinkti  pagal  norinčių  skaičių. Atsiras   kas  ir  pasiulys  kur   yra  įdomiau  rinktis.  Rašykite  ,diskutuokite,siūlikite  įdėjas. Jaunimas  rodykite  pavyzdi.:::415

9

Re: Šiauliai

sveiki,o rimtai chebra padarom meet'a Siauliuose smile manau cia nera sunku rasti kas ateis,as galiu suorganizuoti jei reikia smile

10

Re: Šiauliai

Kas nori meet'o?:)

11

Re: Šiauliai

Visi nori, tik niekas nesiryžta big_smile smile

12

Re: Šiauliai

yra siauliai, bet nedomina.

13

Re: Šiauliai

Atgaivinsiu siauliecius, visvien neturiu ka veikt, bent vienas siekis bus padarytas. :::235

14

Re: Šiauliai

as visai mielai noreciau sudalyvauti meete, vistiek reikia ir siauliams parodyti kad mes irgi bendraujame ir galime surengti meeta

15

Re: Šiauliai

sveiki kas susitikti su manimi