1

Tema: Prasau pagalbos :( Meile...

Sveiki forumieciai. Esu vaikinas, man 20metu. Rasau tam nes neturiu tokiu draugu su kuriais galeciau pasidalinti tokia tema.
Pries pora menesiu susipazinau su nepaprasta mergina. Nepaprasta todel nes Ji privercia mane mastyt kitaip. Ziuredamas y ja as matau nepaprasta grozy. Bet netoky grozy kuris leistu pasigrozet jos graziom kuno linijom, lupom, ilgais raudonais plaikais..zvelgdamas y ja as matau tikra jos moteriskuma, kuris mane vercia zavetis ja ne kaip kokiu sexo objektu, o kaip tikra moterim, grozis kuris skatina pazvelgt y zmogaus vidu, kas slypi jame, kokia Ji yra istikruju , norisi ja pazinti is vidaus. Ir nuo tos pacios musu pazinties akimirkos as su ja buvau visiskai atviras ir desciau viska atvirai, taip kaip ir siame rasinyje. Susipazines su ja artimiau supratau kad mes tikrai turim nemazai bendru interesu, kas leido man prisiristi artimiau prie jos. Is pradziu viskas buvo tiesiog nuostabu. Gerdavom karsta vyna, kalbedavomes, dalindavomes savo mintimis, jos prisilietimai, buciniai. Inai man negailejo savo demesio ir sake kad as jei patinku kaip vaikinas.Budamas su ja as jauciusiu laimingas visa savo siela, tada jauciu gyvenantis pilnaverty gyvenima. Su ja pasaulis man tampa daug grazesnis, nes tada galiu atsiribot nuo viso blogio kuris supas aplink mane. Esu turejas ir daugiau merginu, bet jom to tikrai nejauciau ir taip ju nevertinau kaip sios.
Taciau viena diena taip netiketai viskas atsalo is jos puses. Dabar inai net nebeparaso man. Kaip su ja kalbejaus inai man atsake kad jau pakankamai yra prisidraugavus, ir mano kad as ja skaudinsiu taip kaip skaudino kiti vaikinai, nuo manes ginasi sakydama kad niekad neturi laiko susitikti. Aisku as ja suprantu kad jei mokslai, reikia mokintis nemazai, nors ji ir nemazai laiko praleidzia su savo draugais (bet nemanimi). Na bet visa esme yra tame kad kaip eina kalba apie jausmus inai man nepasako kad tu man nepatinki ir panasiai, tiesiog sako kad as siuo metu nk nzn, ir laiko mane tokioj nezinomybej, kuri mane grauzia is vidaus kiekviena diena. As nusivyles ir pasimetes, nebezinau ar toliau man kankintis ir tiketis kad ji pagaliau atras man laiko ir prireiks jei mano meiles kaip pacioj pazinties pradzioj ar tiesiog pasiduoti?:(:::003

2

Re: Prasau pagalbos :( Meile...

gal ji tiesiog jaute simpatija tau, nes buvai atviras su ja, sakykim, kad tiesiog suzavejai ja laikinai, o kai susiprato, kad negales tau suteikt to, ko tu tikies, ji eme trauktis, o bijodama iskaudint arba but tiesiog atvira tiesiog atstumia... na cia daug variantu gali buti, ir visa tai ka berasyciau as, ar kiti forumo dalyviai, butu tik speliones.. kaip tau elgtis? hm... as tiesiog viska palikciau ramybeje, taip, kaip yra. tiesiog jei jai rupesi - ji ras tave. na, nes juk prievarta tu jos neprisirisi, o jei ir islaikytum ja salia, negi noretum, kad butu tik is gailescio su tavimi? tad jei ja myli, tai tiesiog paleisk, jei ji visgi jaus tau kazka, as manau ji tikrai gris pas tave.
na cia mano nuomone, taip galbut as visgi elgciaus tokioj situacijoj.
aisku suprantu, kad tau sunku, bet suimk save, rask uzsiemima, gal tiesiog daugiau dirbk, ta prasme neleisk mintims vien tavo laika uzimti. per ta laika ir pats susivoksi savyje, o ir suprasi ko ji nori...

3 (redagavo Anciasnapis, 32 2012-03-09 21:57)

Re: Prasau pagalbos :( Meile...

zmogau,is tavo pasinerimo i pasakojima supratau kad tu esi empatiskas zmogus.tu galvoji teisingai.tu neklisti.ir atsakyma tu zinai,tau reikia tik ji suprast paciam.
as niekas kad zarstyt tokius patarimus arba kad tu mane paklausytum,patarciau tau nerasyt ir nebendraut su ja.teisingai pamineta kad jai ka reiksi ji atsiras.o tu tiesiog ding netiketai.nieko nerasyk ir nieko nekalbek.is tavo pasakojimo man atrodo kad ji tau nedrista kazko pasakyt.tiesiog ji turi pribrest,bet as manau kad ji nenori but su tavim.
kas nenori tas iesko priezasciu,kas nori galimybiu

4

Re: Prasau pagalbos :( Meile...

Suprantu kaip jautiesi. Buvau atsidures panasioj situacijoj kaip ir tu. Istikruju tokioj situacijoj sunku ka pasakyt, nes daugybe variantu gali but. Nors seip 2 menesiai yra gan neilgas laiko tarpas. Pabandyk dar viena menesiuka ir tada siulyciau paklausyti ka parase ''Anciasnapis''.
Papasakok truputy daugiau apie ja...

5

Re: Prasau pagalbos :( Meile...

yra geras posakis, paleisk, jei grys bus tavo, jei ne, niekada tavo ir nebuvo. Kazkaip taip, as manau,kad tai teisingai pasakyta. Taip jau yra gyvenime, kad kuo daugiau lysi i akis jai, tuo daugiau ji begs nuo taves.