1

Tema: reikia nuomonių, BIG PROBLEM

labas.
man labai patinka vienas vaikinas, tačiau jis gyvena UK. jaučiu jam simpatiją jau beveik metus, o susitinkame tik kas 3-6 mėnesius ir tai tik pora kartų, tačiau kuo toliau, tuo labiau jis man patinka. aš jam beveik prieš metus jau esu tai prisipažinusi, o jis atsakė tuo pačiu po dar pusės metų, tačiau tuo metu aš dar turėjau kitą vaikiną.
jis ir vėl grįžęs, tačiau neužilgo vėl išskrenda. su savo vaikinu jau esu išsiskyrusi, todėl šįkart jis rodė man daug didesnį dėmesį, mes flirtavome, trauka buvo, bet į kažką daugiau tai neišsivystė. aš ir vėl prisipažinau, kad jis man žiauriai patinka, jis prisipažino taip pat, tačiau pasakė, kad reikia palikti viską taip, kaip yra, nes jis ir vėl išvažiuoja ir vėl labai ilgam ir pasimatysime jau tik vasarą.be to, jis labai tvirto charakterio ir labai laikosi savo išsikeltų taisyklių. tačiau man visai nesvarbu, kad jis išvažiuoja, aš tiesiog noriu jį turėti, o kai nori, juk viskas įmanoma, juk lankytume vienas kitą, susitaupytume kažkaip tų pinigėlių. bet jaučiu kaip jis mane stabdo, lyg atstumia. gal atrodo pakankamai banali situacija, tačiau jaučiu, kad tai mano žmogus, nesinori paleisti. jei jau net beveik metai jis man patinka ir aš jo vis dar laukiu, tikiu, kad tai neatsitiktinė simpatija. ir šiaip, asmeniškai man taip tiesiog nebūna, į draugystes su vaikinu visada žiūriu labai rimtai.
taigi, nežinau ką daryti. ar stengtis, rodyti toliau jam dėmesį, rodyti, kad jis man labai patinka ir, kad tarp mūsų gali kažkas išeiti ar vis dėlto nuleisti rankas ir pasiduoti?

2

Re: reikia nuomonių, BIG PROBLEM

Darija parašė:

labas.
man labai patinka vienas vaikinas, tačiau jis gyvena UK. jaučiu jam simpatiją jau beveik metus, o susitinkame tik kas 3-6 mėnesius ir tai tik pora kartų, tačiau kuo toliau, tuo labiau jis man patinka. aš jam beveik prieš metus jau esu tai prisipažinusi, o jis atsakė tuo pačiu po dar pusės metų, tačiau tuo metu aš dar turėjau kitą vaikiną.
jis ir vėl grįžęs, tačiau neužilgo vėl išskrenda. su savo vaikinu jau esu išsiskyrusi, todėl šįkart jis rodė man daug didesnį dėmesį, mes flirtavome, trauka buvo, bet į kažką daugiau tai neišsivystė. aš ir vėl prisipažinau, kad jis man žiauriai patinka, jis prisipažino taip pat, tačiau pasakė, kad reikia palikti viską taip, kaip yra, nes jis ir vėl išvažiuoja ir vėl labai ilgam ir pasimatysime jau tik vasarą.be to, jis labai tvirto charakterio ir labai laikosi savo išsikeltų taisyklių. tačiau man visai nesvarbu, kad jis išvažiuoja, aš tiesiog noriu jį turėti, o kai nori, juk viskas įmanoma, juk lankytume vienas kitą, susitaupytume kažkaip tų pinigėlių. bet jaučiu kaip jis mane stabdo, lyg atstumia. gal atrodo pakankamai banali situacija, tačiau jaučiu, kad tai mano žmogus, nesinori paleisti. jei jau net beveik metai jis man patinka ir aš jo vis dar laukiu, tikiu, kad tai neatsitiktinė simpatija. ir šiaip, asmeniškai man taip tiesiog nebūna, į draugystes su vaikinu visada žiūriu labai rimtai.
taigi, nežinau ką daryti. ar stengtis, rodyti toliau jam dėmesį, rodyti, kad jis man labai patinka ir, kad tarp mūsų gali kažkas išeiti ar vis dėlto nuleisti rankas ir pasiduoti?

3

Re: reikia nuomonių, BIG PROBLEM

Tiesiog atvirai pasnekek su juo ir tiek.
O jei jau taip be jo nei per kur, pakuokis lagaminus... Santykiai per atstuma lygu 0.

4

Re: reikia nuomonių, BIG PROBLEM

Tas pašnekėjimas vargu, ar ką nors duos, nes manau ji jau yra šnekėjusi su juo ir ne kartą.

Galėtum jam pameluoti, kad susiradai vaikiną ir tuo metu stebėti jo reakciją. Ar bus kokia nors. Jei nebus reiškia jis tik melavo. (arba nėra tikras savo jausmais). Nes dažniausiai mes suprantame, ką turėjome tik tada, kai netenkame.

Manau turėtum dar palaukti iki vasaros ir pažiūrėti, ar tikrai tau jo reikia taip, kaip sau įkalbėjai. O gal tiesiog sieki tikslo? Ir dar jam gali pasakyti, kad tas atstumas tave žudo ir kad jei tu jo negali turėti tai geriau iš vis neturėti jokių vilčių ir nutraukti bendravimą.

5

Re: reikia nuomonių, BIG PROBLEM

Duos ir tik tai duos. Gal ir snekejus, bet tikrai kiek supratau is jos pasakymo ne atvirai. Atvirumas abipusis turi buti. Ir tik atvirumas yra dvieju zmoniu santykiu raktas i sekme.. Kodel? Todel kad atvirai pasnekejus paiskeja kur yra cia ar ten problema ir tik tada ja galima abipusiu kompromisu isspresti.   Visi kiti variantai, laiko klausimas kada kazkuris is partneriu prades laimes sone ieskoti.. Faktas.
O taip... geras patarimas... melas... Tai tikrai prie gero prives big_smile  Daugiau tokiu protynguoliu patareju...

6

Re: reikia nuomonių, BIG PROBLEM

na jau tikrai meluoti nereiketu, pati nuvaziuok p[as ji jei yra galimybe, manau sutvirtetu santykiai, visgi ne savaite kartu esat , gal tada ir jis isitikintu kokie svarbus tau sie santykiai.O jei ir esant visom galimybem jis nenores tavo vizito tada viskas aisku manau

7

Re: reikia nuomonių, BIG PROBLEM

esu su juo kalbejususi labai labai atvirai ir netgi ne viena karta. taciau po tu atviru mano sneku jis mane visada atstumdavo, todel as uzsidariau ir dabar nezinau ar ir vel verta prabilti, nes jau pora kartu atsiverusi jam - paslydau.
suprantu is dalies ir jo puse. taip, as jam irgi patinku, taciau jis nenori klimpti i tuos gilesnius santykius vien del to, kad zada visa savo gyvenima praleisti anglijoje ir, kad grizta karta i puse metu, tai tikrai nieko gero, butu tik dvigubai liudniau atsisveikinti su manimi, jeigu labiau suartetume.
na, bet as tiesiog esu isitikinusi, kad viskas imanoma, jei tik pats to nori ir sieki.
siandien susitinkame paskutini karta pries jam isskrendant ir nezinau net ar taktiska butu butent siandien dar karta pakartoti, ka jau esu jam sakiusi pries beveik metus. neapsisprendziu, ar tiesiog patyleti ir gerai praleisti laika ar atsiverti ir iskloti visa tiesa apie savo jausmus.

8

Re: reikia nuomonių, BIG PROBLEM

praleisk gerai laika, o paskui tas pats laikas ir parodys, nesikrimsk labai

9

Re: reikia nuomonių, BIG PROBLEM

Man tai pasirodė,kad tavo simpatijai  gerai, kaip yra, gal grįžęs į Lietuvą jis susitikinėja su tavimi,o Uk turi kitą merginą. Galbūt todėl daugiau nieko tarp jūsų nebus.

10

Re: reikia nuomonių, BIG PROBLEM

Pabandyk nuwaziuoti atostogu porai savaiciu pas ji... patiks galesi pradet galvot apie lagaminu pakavima smile)

11

Re: reikia nuomonių, BIG PROBLEM

O as pasakysiu tik tiek.TU jam nereikalinga,butu jis susidomejas kaip reikiant butu jau senai pasikvietes,arba bent jau kazkokia iniciatyva parodes.

12

Re: reikia nuomonių, BIG PROBLEM

nu zinot jai patinka viens kitam metus ir per ta laika nebuvo sekso tai tada atsiprasau