1

Tema: nekaltybe

ar didele tikimybe kad vaikinas per pirmaji karta pasimylejes su panele nuleides jei i vidu gali uzstatyti vaika.?

2

Re: nekaltybe

Tokia pat kaip ir visais likusiais kartais..

3

Re: nekaltybe

big_smile Tupesnio kl nesu skaitęs big_smile

4

Re: nekaltybe

oooo, jeigu pas 'vyra', kyla toks klausimas, tai sakyciau turit rimtu problemu. Itariu, kad protingiausia iseitis butu postinoras...

5

Re: nekaltybe

andrius parašė:

ar didele tikimybe kad vaikinas per pirmaji karta pasimylejes su panele nuleides jei i vidu gali uzstatyti vaika.?

Viskas labai priklauso kuri pas ja buvo cinklo diena. Tada galima ir pasakyti tikimybe didele ar ne.

6

Re: nekaltybe

JUODAS DEIMANTAS parašė:

Pzdiets klausimas :::044:::044 paliubomu busi isoves :-D :-D

:::035

7

Re: nekaltybe

Manau dabar geriausiai atlikti nėštumo testą, čia gali paskaityt kad geriausiai jį atlikti http://www.tevu-darzelis.lt/nestumas/st … umo-testa/

8

Re: nekaltybe

Linkiu sekmes, tikekis kad nevaisingas:D

9

Re: nekaltybe

linkime big_smile

10

Re: nekaltybe

sveiki visi:)man 27 ir as dar skaistus ka man patartumet daryti ir dar esu be merginos

11

Re: nekaltybe

As ir skaistus ka man darit

12

Re: nekaltybe

Man ir toks durnas klausimas buvo kiles nes be prezervatyvo pirmas kartas buvo na bet nepastojo big_smile bet jau išsikandes buvau..

13

Re: nekaltybe

gali ruostis sauskelnes vaikui/(-ams) pirkti.. Nes ji dabar gali ir is kito vaika padaryti o tevelis busi tu big_smile sveikas isauges(I suaugusiu, seimynini gyvenima perejas) big_smile

o jeigu rimtai... Gimti vaikui nera taip paprasta(nes moters vidini sandura sedegina musu apvaisinimo begliukus).. ir sansas is milijardo ar dar daugiau kad spes pakliuti ten kur reikia-mazas , Bet imanomas Geriausia yra viska suzinoti, toliau kartu draugaujant...  vaikai tai musu ateitis wink

14

Re: nekaltybe

Dabar tai prezervatyva naudoju ir viskas gerai yra, nesinori rizikuoti kažkaip big_smile

15

Re: nekaltybe

kokie jus kvail;i visi..tane tareope ir as, kad cia rasau, bwet ... labankt..myliu

16

Re: nekaltybe

nebesvaikyt klaunai ,kaip vaikai cia pjaunat gryba

17

Re: nekaltybe

Tu čia kam ?

18

Re: nekaltybe

Pamegink naudoti feromonus , kai prarasi nekaltybę bus maloniau.. be to, sustiprins efektą ir padidins malonumą... manau pirmas kartas turi būti tobulas

19

Re: nekaltybe

tu primesk, as pirmas parasiau:DDD

20

Re: nekaltybe

Jei tau kyla tokie klausimai, manau tu dar nesi subrendęs seksui..arba tiesiog žinių stoka.."nuleisti į vidų " kaip tu sakai gali tik tuo atveju jei naudoji prezervatyvą (ir jis "techniškai tvarkingas", tinkamai uždėtas, nėra pažeistas ir pn.) arba jei mergina-panelė naudoja kontraceptines priemones..(jų yra labai įvairių). Geriausia apsauga nuo nepageidaujamo nėštumo- SUSILAIKYMAS:)