21

Re: Nebezinau ka daryti..

siusk tu ja nafik ir nebesikankink,butum jai reikalingas,rupetum ,noretu buti kartu tai patikek manim viskas kitaip ir butu, ir seip panos labai prisirisa prie zmogaus,yra jautresnes ko pasekoje ji negaletu be taves buti,pastoviai bendrautumet,butumet kartu,o jei taip nera ir esi jai 0 vietoj tai sakau uzmirsk ir gyvenk toliau,db susirasti normalia pana su kuria tikrai kazkas rimto iseitu tai praktiskai be sansu,visos debiles kad nu ****...

22 (redagavo nesvarbus 2013-06-13 16:13)

Re: Nebezinau ka daryti..

Na tik nereikia situ suicidiniu depresiju. Tau kiek metu? O gal ir yra delele tavo kaltes, kad negali suprasti, kad merginai gal ne tik tu prioritetas, bet ir darbas. Pagal tave tai mergina isvis neturi nieko neveikt o sedet namie? Manau turi pilna teise kaip ir tu praktika atlikineti, dirbti. O tu nepagalvoji, kad darbo metu zmones nelabai ir gali naudotis telefonais? Priklauso dar koks darbas, tikrai nevisur meiles laiskuciams laiko rasi. Cia dar rask toki darba.

Na o siaip buk tu vyras o ne skuduras, suauges, dar praktikantas o naivus kaip paauglys. Rasi tu sau mergina.

23

Re: Nebezinau ka daryti..

Tai kad jai tik 18metu, mokos sulioj. Man 19 greit 20. Neliepiu jai visai nedirbt, tik prasau jos, kad savo darba suderintu taip, kad liktu mums laiko. Pati sake, kad jai darbas nera labai svarbus dabar dalykas. Del to kad pabutume kartu nors trumpam, ji atsisakytu darbo.. Sian ji parode, kad as jai gal ir nesu toks labai svarbus? Vardan jos, as daug ka paaukojau. Stengiuos kaip galedamas, bet rezultatu nematau.. O del tu suicidiniu kalbu perdejau tikrai..

24

Re: Nebezinau ka daryti..

as tai manau kad apskritai dar per jauni zaist seima, cia tikrai ne pasaulio pabaiga dar tik pradedi gyventi ir viskas tavo rankose, jei visa save aukosi merginai paskui dar labiau gailesiesi kai istatys ragus, pagalvok ka gero gali siaip nuveikt siam gyvenime apart svaigimo apie sijona. Dar spes ji tau atsibosti milijona kartu kai gyvensite kartu ir galvosi koks durnas buvau

25

Re: Nebezinau ka daryti..

pritariu Jonui,esi dar tikrai jaunas ir jei del kiekvienos atsiprasant daunes taip imsi i galva ir pergyvensi tai nieko gero is to nebus,tiesiog manau parodyk jai irgi kad ji tau nerupi ir esi dejes ant jos, ir jei pati nores bendrauti ir susitikineti taii viskas ir bus kaip turi buti,o jei ne tai tiesiog pamatysi kad tu jai nerupi ir nieko ten toliau negali buti. Tai tiek wink

26

Re: Nebezinau ka daryti..

Jei su tavim pochuistiskai elgiamasi, tai ir tu pochuistiskai daryk. Pati tegul ir begioja paskui tave, nes ir taip per daug pasikelusios panos. Jei myli, tai pati ir parasys tau pirma, o ne taip kad tu pirmas nuolat turi jai rasyti. Ir siaip, rask tu sau kita, ko tu kaip koks vaikas negaves saldainio? Nu skaudu, ir? Cia kiekvienam taip buvo nutike.

27

Re: Nebezinau ka daryti..

visas gyvenimas yra toks kad jame daug neteisybes ir daugiau blogu akimirku ir isgyvenimu nei geru,bet ka jau padarysi.

28

Re: Nebezinau ka daryti..

Dekui uz patarimus. Nusprendziau neskubet, nedaryti skubotu veiksmu, del kuriu paskui tureciau gailetis. Pasakiau as jai viska, ka as manau, kas neramina, atrodo, kad suprato ji mane. Kaip saket: jaunas esu, tai tikrai dar spesiu kita panele susirast. Taciau dabar, kai as jai jauciu tokius stiprius jausmus, gal vis delto, verta pabandyt ir palaukt? Visi, galu gale, noretumem to antro sanso, kuomet galetume pasitaisyt, pabandyt is naujo.. Jei nieko neiseis, velniop, bet bent zinosiu, kad bandziau ir galbut veliau neteks gyvenime grauzt saves mastant: "o jeigu buciau dares kitaip..".

29

Re: Nebezinau ka daryti..

Sveikas!
nesi sioje situacijoje tas kuris gali kontroliuoti ir valdyti (toks tas gyvenimelis). Esi per silpnas. Taigi baik mizcioti! Atrask savyje vyriskumo ir savigarbos!
Analizuok,mastyk ... Patikek su laiku viskas bus ciki;)

30

Re: Nebezinau ka daryti..

siandien gal atrodo kad ji nereali kad negali be jos, bet cia tik emocijos.  Visiem buna toki aptemimai bet tai laikina. Pats sakei ji nelabai nuosirdi tau daug ko nepasako, tai reiskia kad nera cia toki jau idealus santykiai, buna zmoniu kai mataisi pirma vakara o toks jausmas lyg pazysti visa gyvenima ir buna tokiu kai seniai pazysti bet pasidulkinus nebeturi apie ka sneket.

31

Re: Nebezinau ka daryti..

jauni esate abu,neskubekit.Kaip pabusite issiskyre gal labiau pajausite ar galit viens be kito,o svarbiausia nespausk per daug,nes tikrai issiskyrsite.Jeigu rimtai myli nepaliks.Ir aplamai taip nepergyvenk ,laikas pats viska sudelios i vieta.

32

Re: Nebezinau ka daryti..

:::447:::415na ka cia bepatarsi lauk arba sauk

33

Re: Nebezinau ka daryti..

o buna taip kad myli,bet uzknisa laukti,delsia jis,sako myli bet visa kita ne jo naudai

34 (redagavo Rasa 2015-03-20 22:59)

Re: Nebezinau ka daryti..

maza ka sako... As galiu sakyti kad esu dievas`, bet vistiek nuo to niekas nepasikeis smile
Apie jausmus byloja elgesys, o kalbos ir liks kalbu lygyje smile Neapsigaukit!!! wink

35

Re: Nebezinau ka daryti..

Ne visos uždaros durys vertos, kad i jas belstusi. Ne kiekvienos atviros vertos, kad pro jas ieit.

36 (redagavo Arvydas 2015-03-21 05:06)

Re: Nebezinau ka daryti..

Jeigu ji pati nenori to, na tai greičiausiai tu jai neesi tiek svarbus kiek ji tau. Pasiūlyčiau susitikti ir "по душам" su ja pasišnekėti ir viską nuodugniai išsiaiškinti. Gal labai jauni ir galbūt ji nelaiko labai rimtų jūsų santykių ar žiūri į tai šiuolaikiškai. Be to, moterys kartais naiviai mano, kad "tik draugai" yra "tik draugai", net jeigu ir širdutes siuntinėja... O gal atbulai, laiko jį kokiu nors etatiniu meilužiu, kuris niekada rimtesnės pozicijos jos gyvenime neužims, kurių neriša jausmai, o tik aistra. O kartais moterys tokiu būdu duoda suprasti, kad viskas baigta. Pvz. galbūt ji tiesiog supranta, kad jos gyvenimas dabar pasuks kita vaga, kitas miestas, kita šalis ir t.t... Ji tada yra tiesiog realistė, bet jų minusas yra toks, kad nemoka aiškiai ir į akis pasakyti to kas vyksta. Nors galbūt tiesiog ant tiek naivi, kad mano, kad jūsų santykiai tai išgyvens...  Bet kuriuo atveju, manau sunerimavai teisingu metu.

Moterų logika pagrinde remiasi prioritetine mąstysena ir jas labai lengva permatyti kiaurai. Statai ultimatumus ir žiūri ką ji rinksis ir greitai išsiaiškinsi kas jai svarbiau, nes prioritetai, tai esminė moterų logikos dalis. Dėl to su ultimatumais lengviausia suvokti kokioje vietoje ir kokios svarbos esi jai tu. Bet šios aplinkybės rodo, kad ne itin svarbus.

Dar galima su tuo širdutes siuntinėjančiu biču susitikti, geriausiai tokias atvejais kartu išgert ir irgi "по душам" pasišnekėti, sužinoti ką tas bičas mano. Geriausia į kokį nors tūsą, lyg netyčia pakliūti. Man taip kartą buvo, vienas tipo tik draugas, o netyčia pakliuvom į tą patį tusą su juo, tai papasakojo visai kitą realybės variantą, kad jie ten baisulinė pora su ja... Nors ji irgi buvo tokia, bėgikė į užsienį, tai ant galo nė jam nė man neatiteko smile Muštis nebūtina, bet ji nebūtinai apie jį tiesą sako. Vyrai tada dažnai pasako visą tiesą, kaip yra ir ko jie iš to tikisi...

37

Re: Nebezinau ka daryti..

Arvydas parašė:

Jeigu ji pati nenori to, na tai greičiausiai tu jai neesi tiek svarbus kiek ji tau. Pasiūlyčiau susitikti ir "по душам" su ja pasišnekėti ir viską nuodugniai išsiaiškinti. Gal labai jauni ir galbūt ji nelaiko labai rimtų jūsų santykių ar žiūri į tai šiuolaikiškai. Be to, moterys kartais naiviai mano, kad "tik draugai" yra "tik draugai", net jeigu ir širdutes siuntinėja... O gal atbulai, laiko jį kokiu nors etatiniu meilužiu, kuris niekada rimtesnės pozicijos jos gyvenime neužims, kurių neriša jausmai, o tik aistra. O kartais moterys tokiu būdu duoda suprasti, kad viskas baigta. Pvz. galbūt ji tiesiog supranta, kad jos gyvenimas dabar pasuks kita vaga, kitas miestas, kita šalis ir t.t... Ji tada yra tiesiog realistė, bet jų minusas yra toks, kad nemoka aiškiai ir į akis pasakyti to kas vyksta. Nors galbūt tiesiog ant tiek naivi, kad mano, kad jūsų santykiai tai išgyvens...  Bet kuriuo atveju, manau sunerimavai teisingu metu.

Moterų logika pagrinde remiasi prioritetine mąstysena ir jas labai lengva permatyti kiaurai. Statai ultimatumus ir žiūri ką ji rinksis ir greitai išsiaiškinsi kas jai svarbiau, nes prioritetai, tai esminė moterų logikos dalis. Dėl to su ultimatumais lengviausia suvokti kokioje vietoje ir kokios svarbos esi jai tu. Bet šios aplinkybės rodo, kad ne itin svarbus.

Dar galima su tuo širdutes siuntinėjančiu biču susitikti, geriausiai tokias atvejais kartu išgert ir irgi "по душам" pasišnekėti, sužinoti ką tas bičas mano. Geriausia į kokį nors tūsą, lyg netyčia pakliūti. Man taip kartą buvo, vienas tipo tik draugas, o netyčia pakliuvom į tą patį tusą su juo, tai papasakojo visai kitą realybės variantą, kad jie ten baisulinė pora su ja... Nors ji irgi buvo tokia, bėgikė į užsienį, tai ant galo nė jam nė man neatiteko smile Muštis nebūtina, bet ji nebūtinai apie jį tiesą sako. Vyrai tada dažnai pasako visą tiesą, kaip yra ir ko jie iš to tikisi...

Slepkites, moterys, sitas bicas jus mato kiaurai big_smile
Juokingiausia tai, kad kalbi apie tai, ko isvis neismanai. Is viso to, ka pasakei, galima tik jausti begaline nuoskauda ir pykti ant visos moteriskosios gimines... Gal tai, kad butent nevertini moteru kaip asmenybiu, o jos tikrai ne kvailesnes nei vyrai, vercia ir jas su tavimi elgtis atsainiai... O tai tave velgi zeidzia smile Uzburtas ratas, kol nepakeisi poziurio, neistruksi wink ...`

38

Re: Nebezinau ka daryti..

Temos autoriui reiktu pabuti atokiau vienam nuo savo mylimosios ir ramybeje pamastyti lyg pazvelgti i save is sono. Man susidejo toks vaizdas,kad jis yra daug brandesnio mastymo nei jo isrinktoji. O mergina 18 metu retai kuri apie seima galvoja. Ji greiciausiai megaujasi demesiu ir nebando del to nervintis ,kad gali skaudinti ka nors. Tai ir yra gyvenimo pamokos,kurias reikia ismokti,nes kitaip jos kartojasi... Yra toks pamokymas,kuris sako: neprisiriskite prie nieko! O jei tikrai myli zmogu tada paleidi ji ir tau neskauda. Siuo atveju, matyt ,meiles mazai...daugiau  egoizmas ramiai gyventi neduoda.

39

Re: Nebezinau ka daryti..

Rasa parašė:

Slepkites, moterys, sitas bicas jus mato kiaurai big_smile
Juokingiausia tai, kad kalbi apie tai, ko isvis neismanai. Is viso to, ka pasakei, galima tik jausti begaline nuoskauda ir pykti ant visos moteriskosios gimines... Gal tai, kad butent nevertini moteru kaip asmenybiu, o jos tikrai ne kvailesnes nei vyrai, vercia ir jas su tavimi elgtis atsainiai... O tai tave velgi zeidzia smile Uzburtas ratas, kol nepakeisi poziurio, neistruksi wink ...`

Čia buvo patarimas, konkrečiam subjektui, pagal tikėtinai jo intelekto koeficientą. Pats aš gražiai sutariu su visais žmonėmis, kurie su manim irgi stengiasi gražiai sutarti. Nenurašau moterų ir su nemažai jų bendrauju įvairiose diskusijose, pvz. kai kuriose facebook grupėse. Nors, kaip ir visiems, visko pasitaiko. Bet tai ką patariau jam, tik buvo tam tikra prizmė, į ką šiam žmogui aktualu atkreipti dėmesį. O ne panacėja nuo visų ligų ir visiems atvejams. Tai nepasako mano vertybių sistemos, nes aptarinėjau ne save, o šio žmogaus problemas.

Aišku visi mes žmonės ir visi kartais darome klaidas. Pilnai perprasti kitą žmogų, toli gražu ne visada reikia. Galima taip ir išprotėti. Svarbu gauti atsakymus į tave dominančius klausimus, kurių galbūt konkretus subjektas nenori atskleisti pats... O šiaip, viskam savas laikas ir tam pačiam supratimui (turiu omenyje ne vien save) ir t.t...

40

Re: Nebezinau ka daryti..

gal ir patarimas, Arvydai, galbut tu nori zmogui tik gero, bet mes zmones kiekvienas esam kitoks, negalima kitam lipdyt etikeciu pagal musu lyti ar pagal turtus... Kaip apskaiciavai konkretaus subjekto intelekto koeficienta, pagal kuri pritaikei patarima? O ar zinai beto, kad kiekvienas zmogus ta pacia situacija mato kitaip? Tuomet ar gali duoti vienareiksmiska patarima, kuris tinka visoms grupems? Beto, konkretus subjektas gali tureti tokiu tiesu, kuriu nenori atskleisti viesai, tu sito neissiaiskinai irgi smile Todel, pries nurasydamas moteris i primityviai mastancias butybes, pirma issiaiskink kodel jos taip elgiasi, sugalvok nauja tema forume, o jos tau galbut papasakos, Arvydai wink ...` Bet jei ka, klausianciam patarimo zmogui dazniausiai reikia ne paties patarimo, o tik to, kad ji kasnors isklausytu ar palaikytu, moraliskai smile