1

Тема: Brigada

kas matete? ar patiko? kokie ispudziai? kas nepatiko?

2

Re: Brigada

du kartus maceu visa seriala. geras serialas bent man patiko smile girdejau gandus kad gali pasirodyti antra dalis.

3

Re: Brigada

nemegstu rusisku filmu ar serialu...

4

Re: Brigada

vat o man tai labai, patiko ir mano visiem dragams prisimenu, vienu momentu mirem del to filmo, big_smile bet jei antra dalis ir butu tai faina, butu siaip tai as nzn ar nors gali buti, nes jug ant galo jis nusisauna ( nors man taip sake, kad kaip titrai eina, tada girdisi, ginklo sovimas), tai ka tada gal jo sunus kersytu visiems, big_smile

5

Re: Brigada

man nelabai patinka rusiski filmai.....

6

Re: Brigada

pats geriausias rusiskas serialas apie mafija,maskvos gyvenima...galeciau ziuret ir ziuret...o jei dar ir antra dalis pasirodys  taj isvis gerai...o tu ernesta daug prarandi neziuredama rusisku filmu...jie daug kuo skiriasi nu holivudiniu filmu...aisku i gera puse...;)

7

Re: Brigada

o koks cia keistas merginu nusistatymas "nemegstu rusisku filmu" ? amerikietisku ir meksikietisku serialu yra tokiu sudinu, kad man neuztenka zargono isreikst visam ju nesamoningumui. rusai moka daryti filmus ir serialus. nesakau kad 100%, bet kitu saliu serialai ir filmai buna daug daug kartu blogesni. kaip ir buna geru.. kartais..

8

Re: Brigada

mirus tema, krc big_smile

9

Re: Brigada

Shudeliukas smile big_smile

10

Re: Brigada

as db ~7a karta ziuriu kas daugiau? big_smile

11

Re: Brigada

PATINKA lb, ypac Kosmas (Dmitrijus Dziuzevas) wink

12

Re: Brigada

Geras serialas. smile Iš pradžiu pradėjau žiūrėti tik dėl Vladimiro Vdavičenko smile Bet tj paskui negalėjau atsitraukti .. tik pabaiga lb jau liūdnoka. sad tjp ir nesupratau ar ten pabaigoj šūvis nuskambėjo ar kas. ;(