41

Re: Seksas po vestuvių

Tyčios vaikas parašė:

O aš nematau reikalo visur afišuot apie savo seksualinę patirtį. Jei man vaikinas pasakytų, kad dar neturėjo seksualinių santykių ir kad nori jų tik po vestuvių, nenorėčiau turėti su juo reikalų ne todėl, kad jis nori mylėtis tik po vestuvių, o todėl, kad jam labai svarbu apie tai pasipasakoti. Kas atrodo naivu, net kvaila. Imčiau galvoti, kad jis jaučiasi esąs kažkoks teisuolis ir kad smerkia mąstančius ir besielgiančius kitaip nei jis. Nėra blogai neturėti seksualinės patirties, gražu ir romantiška, kad laukiama vieno vienintelio, bet girtis tuo? Būtent tie, kurie giriasi, ir parodo, kad vertina žmogų tik pagal vieną kriterijų. O kas dėl santuokos - santuoka įvyksta anksčiau, nei kunigas palaimina bažnyčioje, nei pasirašomi dokumentai. Todėl mintis apie seksą tik po vestuvių man atrodo neracionali. Reikia suprasti, kas yra vestuvės. Vestuvės yra tik formalumas, patvirtinantis, kad du žmonės atsidavė vienas kitam (ne lytine prasme).

  visą gyvenimą buvau konservatyvių pažiūrų .....bet ...net man taip nebuvo smile , o šiais laikais tai net nežinau ką pagalvoti reiktų apie tokius du žmones smile ...kažkas iš fantastikos srities smile ..nors taip neturėtų būti  .Čia kažkas yra sakęs , kad būtina kad būtų suderinamumas išbandytas iš anksto , kad poros dėl šios priežasties skiriasi ---- ...bet ...suderinamumo nebūna dažniausiai dėl to , kad abu partneriai to nenori ..nesistengia vienas dėl kito ..žmones  riša kiti dalykai , o sexas visada susiderina jei žmogus mielas ir brangus  smile ....jei tarp dviejų žmonių dvasinis šaltis -sexui tik bėda ,.....  smile

42

Re: Seksas po vestuvių

Danguole, kai rašai "tokie du žmonės" - turi omeny žmones, kurie neturi seksualinės patirties? Jei taip, tai bent manęs tokie dalykai nešokiruoja ir neatrodo fantastiškai, man tai normalu, suprantama, ir nesuprantu, kodėl kažkam tai sukelia atstūmimo reakciją. Pritariu, kad jei žmonės myli vienas kita, dėl seksualinio suderinamumo įmanoma pasistengti. Tie, kurie siūlo pirma išmėginti, ar esate seksualiai suderinami, ir tik tada kurti šeimą, stato viską ant vienos kortos - ant sekso, nors iš tiesų tai, kad gera mylėtis, nieko nepasako apie gyvenimo kartu kokybę.

43

Re: Seksas po vestuvių

Dėkui už nuomones. wink

44

Re: Seksas po vestuvių

Klounas Traškis parašė:

OLA, noriu sekso per vestuves smile Sakyčiau, kas norit pasimylėti su ką tik pakartu bernu? smile

O tai kokios problemos, imi i zmonas Kleopatra gauni seksa ir issiskiri, jinai gi siulosi mainais uz susirasyma, einat i zaksa susirasot padarot seksa ir vos ne ta pacia diena paduodat prasima skyrybom, susimokat valstybei mokescius ir gaunat skyrybu liudijima. Gal mergina taip siekia isgarseti patekti i gineso rekardu knyga kaip daugiausiai kartu susituokus ir issiskyrus mergina.:::034

45

Re: Seksas po vestuvių

Užskaitau tokį požiurį, man asmeniškai bjauru būtų pagalvoti jei mano mergina su buvusiu ex turėjo santykiu, esu ir aš tokių pažiurų smile

46

Re: Seksas po vestuvių

Linkiu kantrybės panelei. Aš irgi laukiau iki vestuvių, bet kadangi vyrai moka tik skaudinti, tai nusprendžiau niekada nesituokti ir parodyti jiems iš kur kojos dygsta. Jau nebeskaičiuoju kiek skirtingų partnerių turėjau, seniai pamečiau skaičių. Palinkėčiau sėkmės sutikti gerą ir garbingą vyrą, bet deja tokie neegzistuoja. Būk stipri ir neleisk niekam su tavimi žaisti wink

47 (redagavo Klounas Traškis 2014-04-07 18:48)

Re: Seksas po vestuvių

Neblogas gineso rekordas būtų smile Bet man taip netinka smile Su manim tik ilgam ir daug kartų, o bažnyčia leidžia tik kartą smile Bet pasimylėti būnant piršliu su nuotaka per jos vestuves jai pirmą kartą būtų įdomu smile Girtas jaunikis gal nesuprastų, kad ten buvo braškių uogienė smile

Vyrai moka tik skaudinti moteris, o moterys moka tik priekaištauti vyrams smile O tai tas pats smile Aišku išbraukus žodį 'tik', būtų labiau tiesa smile Nepergyvenk, Artemide - atsiras ir tau tinkamas vyras smile

48

Re: Seksas po vestuvių

Tyčios vaikas parašė:

Danguole, kai rašai "tokie du žmonės" - turi omeny žmones, kurie neturi seksualinės patirties? Jei taip, tai bent manęs tokie dalykai nešokiruoja ir neatrodo fantastiškai, man tai normalu, suprantama, ir nesuprantu, kodėl kažkam tai sukelia atstūmimo reakciją. Pritariu, kad jei žmonės myli vienas kita, dėl seksualinio suderinamumo įmanoma pasistengti. Tie, kurie siūlo pirma išmėginti, ar esate seksualiai suderinami, ir tik tada kurti šeimą, stato viską ant vienos kortos - ant sekso, nors iš tiesų tai, kad gera mylėtis, nieko nepasako apie gyvenimo kartu kokybę.

O as noreciau sutikt mergina kuri sakytu kad seksas tik po vestuviu. O po vestuviu as jei sakyciau brangioji pas mane seksas buna tik iki vestuviu. Idomu ka tokia mergina darytu?

49

Re: Seksas po vestuvių

Artemidė parašė:

Linkiu kantrybės panelei. Aš irgi laukiau iki vestuvių, bet kadangi vyrai moka tik skaudinti, tai nusprendžiau niekada nesituokti ir parodyti jiems iš kur kojos dygsta. Jau nebeskaičiuoju kiek skirtingų partnerių turėjau, seniai pamečiau skaičių. Palinkėčiau sėkmės sutikti gerą ir garbingą vyrą, bet deja tokie neegzistuoja. Būk stipri ir neleisk niekam su tavimi žaisti wink

O as manau kad normaliu moteru neegzistuoja. Viena is nenormaliu tai tu.

50

Re: Seksas po vestuvių

Klounas Traškis parašė:

Neblogas gineso rekordas būtų smile Bet man taip netinka smile Su manim tik ilgam ir daug kartų, o bažnyčia leidžia tik kartą smile Bet pasimylėti būnant piršliu su nuotaka per jos vestuves jai pirmą kartą būtų įdomu smile Girtas jaunikis gal nesuprastų, kad ten buvo braškių uogienė smile

Vyrai moka tik skaudinti moteris, o moterys moka tik priekaištauti vyrams smile O tai tas pats smile Aišku išbraukus žodį 'tik', būtų labiau tiesa smile Nepergyvenk, Artemide - atsiras ir tau tinkamas vyras smile

Moterys jau nemoka skaudinti. Tu tikras klounas.

51

Re: Seksas po vestuvių

Master Yoda parašė:

Panele Kleopatra, pabrėžei esanti katalikė ir moralės sergėtoja, bet internetinėj erdvėj ant kiekvieno kampo skalambiji apie savo fiziologinius poreikius... Man regis, Tas barzdotas dėdė padebesiuose grūmoja Tamstai pirštu už tokį elgesį, nes, kiek žinau, katalikybėje savo primityvių poreikių išreiškimas priskiriamas nuodėmėms...
Kokia save gerbianti, išdidi moteris kurtų temą vien tam, kad pasireklamuotų, jog joks kiaušiniuotis jai dar tarp kojų nepabuvojo?..
Štai ir subliuško visas rafinuotumo bei intelekto burbulas. Summa summarum - kvepia narcisizmu.

Arba tuom kad tema sukurė moderatorius.

52 (redagavo Klounas Traškis 2014-04-08 11:14)

Re: Seksas po vestuvių

Moka moka. Dažnai net pačios nežino, kaip moka, o tada galvoja, kodėl jis man nepadeda ir nedraugiškai bendrauja. Toj neblogoj knygoj, kuri vadinasi 'Tinkama vyrų priežiūra ir maitinimas', moteris (žmona) klausia savo vyro: 'Ko nori vyrai?' Ir vyras atsako: 'Daug daug sekso ir jokių priekaištų'.

Pavyzdys

Stovėjau eilėj, šalia dvi mergos su penkių litrų vandens pūsle. Sako: 'Niekas nepadeda nunešti'. Tada pasižiūri ir sako: 'Visi vyrai nevykėliai'. Ar kažkaip panašiai. Man nuo tokio pasakymo kaip piso neigiama rekcija, nes tai buvo įžeidimas iš jų pusės. Įžeidimas ant lygios vietos. Už nieką. Jos net nežinojo, padėsiu aš joms ar ne, nes jos dar niekur nėjo, stovėjo vietoje, ir bet kuriuo atveju, tai buvo įžeidimas. Iš karto pirma įžeidė mane ir kitus vyrus. Ir kaip manote ar po įžeidimo ir neigiamos reakcijos, man norėjosi jom padėti? smile Gerai, kad aš ramus ir nedaug kalbantis, tai pažiūrėjau ir nusinešė pačios smile Dabar kitas, normalus variantas, kuris būtų ne įžeidžiantis vyrą, o draugiškas, teigiamas. Jeigu jos būtų pasakiusios ką nors tokio kaip: 'Gal galėtum padėti nunešti vandenį, nes mum sunku?', aš žinoma su malonumu būčiau nunešęs tą vandenį ir joms padėjęs, nes vyrų prigimtis kaifuoja padėdama moterims, ypač patinkančioms moterims smile Bet jeigu mane įžeidžia, tai von ir iki kito karto, kai gal bus teigiamas bendravimas su manim smile Neabejoju, kad taip ir kitiem vyram, sako jie tai ar ne. Todėl moterim reikia mokytis neįžeidinėti vyrų, draugiškai, teigiamai, pagarbiai su vaikinais ir vyrais bendrauti, klausti gal gali padėti ten ir ten, tą ir aną, ir viskas bus daugybę kartų geriau visiems. Bus normaliai gerai. Čia kas liečia moterų elgesį. Tiek juokų smile

53

Re: Seksas po vestuvių

5l vandens nepanesa 2 mergos? Fyfos o ne mergos.

54 (redagavo Klounas Traškis 2014-04-08 09:42)

Re: Seksas po vestuvių

Lieknos buvo panelės smile Ir dar turėjo kitų prekių maišą. O pūslės gal dvi buvo, tiksliai nepamenu smile Matėsi, kad panešėti būtų neprošali, bet nespėjau paklausti, nes joms pirmiau susisuko mane įžeisti vietoj paprašymo padėti smile Aišku, dar jaunos, 18-20 metų, bet vistiek. Geriau mokytis neįžeidinėti ir gražiai bendrauti nuo mažens smile

55

Re: Seksas po vestuvių

aš niekada nelaukiu ir neprašau pagalbos. labai retai pasisiūlo, bet atsisakau.

56 (redagavo Klounas Traškis 2014-04-08 10:44)

Re: Seksas po vestuvių

Tu gimus beždžionės metais. Beždžionės metai yra Yang - Vyriški metai. Vyriška savybė neprašyti pagalbos.  http://chinesehoroscopeonline.com/Zodiac/YinYang5E.htm

57

Re: Seksas po vestuvių

jaučiu tai

58

Re: Seksas po vestuvių

Yang moteris

Yang moterį pažinsi netgi iš kūno sudėjimo. Ji liekna, sportiška, judri. Stipri ir sveika. Visada gyvybinga, kupina sumanymų. Moka valdyti savo emocijas. Visada optimistiškai nusiteikusi, drąsi ir kilni.

Yang moteris visų pirma siekia karjeros. Ji bus visuomet patenkinta užėmusi aukštą postą, ypač diplomatijos srityje. Jai patinka kūrybiškumo reikalaujančios užduotys. Ji gimusi būti aktore. Gerai jaučiasi scenoje, mėgsta būti matoma, nesvarbu – teatre ar televizijos ekrane. Garbėtroška, mėgsta dėmesį, šlovę ir pripažinimą. Dėl pagyrimų ir aplodismentų yra pasiryžusi gyventi nuolatinėje įtampoje – vis bėgti, veikti, kurti, galvoti, daryti. Yra gabi ne tik menams – tokio pat pasisekimo šį moteris pasiekia ir tiksliųjų mokslų – fizikos, chemijos ar medicinos srityse.

Yang moteris – nepaprastai ambicinga, perfekcionistė visose gyvenimo srityse. Ką bedarytų, ko besiektų – visada stengiasi būti pirma. Ir dažniausiai pasiekia savo, randa praktiškiausius sprendimus, geriausią (ir nebūtinai lengviausią) kelią. Sunkumai jos negąsdina, atvirkščiai, ji meta jiems iššūkį. Net pasąmoningai ši moteris siekia valdžios ir lyderės pozicijų. Jai nepatinka būti valdomai, blogai jaučiasi, kai turi paklusti arba kai sprendimas priklauso ne nuo jos. Yang moteris – drąsi, „kieta“, ištverminga. Gali pasipriešinti bet kam, atsistojusiam jos kelyje.

Mėgsta provokuoti, vilioti, medžioti – be jokio vargo užkariauja vyrų širdis. Jos drabužiai dažniausiai efektingi, ryškių, drąsių spalvų – taip ji atkreipia į save vyrų dėmesį. Tačiau meilės santykiai su ja nėra iš lengvųjų. Jos jausmų staigumas, aistra gali žavėti, tačiau iš kitos pusės ji gali išgąsdinti pavydo priepuoliais bei savininkiškumu. Mėgsta dramatizuoti, nors reikia pripažinti, kad sugeba laiku susivaldyti. Nemėgsta „lieti širdies“, atvirauti, neverkia, neieško pagalbos psichologinėse tarnybose. Ji pasitiki tik savimi, pati daro išvadas ir priima sprendimus. Net įsimylėjusi ji išlieka nepriklausoma ir valdinga. Vyras jai – partneris arba grobis, ši moteris niekada nepripažins jo valdžios, niekada jam nepaklus. Geriausiai sutars su Yang vyru – jie lengvai ras bendrą kalbą, sieks vienodų tikslų, kartu valdys savo pernelyg išbujojusius temperamentus. Tačiau, jei ji yra Yang-Yang, jis turėtų būti Yang-Yin – tai leis jam kiek sušvelninti mylimosios „plėšrumą“.

59

Re: Seksas po vestuvių

99 proc. tiesos, nes nesu sveika ir sportiška.

60 (redagavo Klounas Traškis 2014-04-08 12:09)

Re: Seksas po vestuvių

Nu tai va. Grybauskaitė irgi yra Yang, Beždžionės metų, vyriškų metų moteris. Kur jos vyras smile Manau tau būtų labai gerai turėti Yin metų, moteriškų metų vaikiną, vyrą, kad būtų harmonija. Nes harmonijos reikia. Nes su vyriškų metų vyru nebūtų gerai ir vyrui, nes tu kautumeisi su juo, nes dvi vyriškos prigimtys vyriškai ir bendrauja, kaunasi, o vyriškų metų vyrui reikia, kad su juo moteris nesikautų, nusileistų, būtų moteriška, taigi moteriškų gimimo metų. Kaip man reikia moteriškų gimimo metų moters, nes aš esu vyriškų gimimo metų, žiurkės metų, bernas. Negaliu pakęsti, kai moteris su manim kaunasi, konkuruoja, bando dominuoti ir savaime gerai jaučiuosi su moterimis, gimusiomis moteriškais metais. Jos taip pat. Jos nesikauna. Draugelio mama, mano močiutė ir mergina, su kuria pastaruoju metu artimai bendraujam - visos moteriškų metų, aš vyriškų - savijauta liuks. Neskaitant kitų savybių, kas tinka, kas netinka, pagal skirtingus metus, mėnesius ir dienas.

Va. Paprastai ir aiškiai

Yang - Vyriški metai: Beždžionės, Tigro, Žiurkės, Arklio, Drakono, Šuns
Yin - Moteriški metai: Gaidžio, Kiškio, Kiaulės, Gyvatės, Jaučio, Avies/Ožkos

Ir toliau kas su kuo kiek procentų tinka pagal gimimo metų įgimtas savybes

http://chinese-astrology.co.uk/

Todėl aš tau rašiau apie tą bachuriuką, pažiūrėjęs kas ten kaip pas tave ir pas jį. Bet aišku jei tau reikia kitokio, vyresnio ar dar kažkas, tada jo smile