161

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Aš tai bijau tų "rimtai" nusiteikusių. Kai kurie čia tokie rimti, kad trečioj žinutėj rašo apie tai, kur kartu gyvensim, o ketvirtoj - kiek vaikų bus. Ir iš tų žinučių tokiu naftalinu dvelkia... ir dar tokiu desperatišku noru susirast žmoną, bet kokią. Man baisu, kai žmogus sako, kad yra pasiruošęs priimt su visom mano ydom (jau kai mane užkutena, patikėkit, aš jų prigalvoju ohoho), nes man tai rodo ne jo rimtumą, o neatsakingumą. Dabar tinki, o rytoj jei netiksi, rasiu greit kitą. Ir paprastai baisiai nuobodūs būna tie "rimti". Penktoj žinutėj jau nebūna ką kalbėt. Todėl jei žmogus save apibūdina anketoj žodžiu "rimtas", bėgu kuo toliau. Dar kita kategorija yra "paprastas", bet neišsiplėsiu wink

162

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

O šiaip Konstantinas puikiai parašė. Spaudžiu dešinę wink

163

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Jurga parašė:

Aš tai bijau tų "rimtai" nusiteikusių. Kai kurie čia tokie rimti, kad trečioj žinutėj rašo apie tai, kur kartu gyvensim, o ketvirtoj - kiek vaikų bus. Ir iš tų žinučių tokiu naftalinu dvelkia... ir dar tokiu desperatišku noru susirast žmoną, bet kokią. Man baisu, kai žmogus sako, kad yra pasiruošęs priimt su visom mano ydom (jau kai mane užkutena, patikėkit, aš jų prigalvoju ohoho), nes man tai rodo ne jo rimtumą, o neatsakingumą. Dabar tinki, o rytoj jei netiksi, rasiu greit kitą. Ir paprastai baisiai nuobodūs būna tie "rimti". Penktoj žinutėj jau nebūna ką kalbėt. Todėl jei žmogus save apibūdina anketoj žodžiu "rimtas", bėgu kuo toliau. Dar kita kategorija yra "paprastas", bet neišsiplėsiu wink

As apginsiu vyru garbe bent kai kuriu nes cia visokio plauko uzeina. Jai tau nepatinka rimti ar dar kokie galetum nurodyti anketoje ir sumazintu tokiu skaiciu kurie tau raso jug visokio lygio cia renkasi kaip ir merginu yra visokio lygio ir su visokiais norais. Ovz tos kurios rodo figura arba ta ka turi tai jos daznoaisiai tuscios buna nes nieko neturedamos turiu galvoje nei proto per daug nei ka rodo ka dar turi bet jai viska parodysi nieko neliks. Kitos viska gal ir kaip turi bet jos buna egoistes arba turi demesio trukuma todel ir skaito kaip jom vyrai raso kokios grazios sexovos aisku buna ir vyru kurie raumenas ideda parodyti cia nes nk daugiau ir nera pas juos taig trumpai jai tau reikia kazko tai taip ir parasyk pvz jeri tau reikia kad tave karts nuo karto pamyletu (liaudis sako nei daug nei mazai per savaite tris kartai) ir kazkur nusivestu tai taip ir parasyk ........

164

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Mr K parašė:

Jai tau nepatinka rimti ar dar kokie galetum nurodyti anketoje ir sumazintu tokiu skaiciu kurie tau raso...

Nė velnio nesumažintų. Rašo, kad ir ką parašytum, ir į anketą po N kartų lenda.

165

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Mr K, nesupratai, ką norėjau pasakyti. Man rimti patinka. Bet rimti dažniausiai nesiplėšo maikės ir nesidaužo į krūtinę, kokie jie rimti. Aš pati ieškau normalių rimtų santykių, bet gerai sako Konstantinas - tas rimtas dar turi ir tikt. Vien to, kad jis rimtas negana. O vyrų garbės gint nereikia - aš juos gerbiu, čia pilna puikių gerų vyrų, gerų pašnekovų. Keli tik pi$*#&ai pasitaiko smile. Rimti.

166

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

paprastai merginos vyru rimtuma vertina pagal masinos turejima: turi masina - rimtas, neturi - nerimtas big_smile

167

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

jeigu vyras rimtas tai blogai nes su juo neidomu jeigu nerimtas tai irgi blogai. spjoviau as ant to rimtumo busiu savimi)

168

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Tomas parašė:

paprastai merginos vyru rimtuma vertina pagal masinos turejima: turi masina - rimtas, neturi - nerimtas big_smile

turiu masina bet vairuoju sportini dvirati tas kaip cia dabar? ar bendraus merginos su manimi?

169

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

reiskias tu rimtas bet suvaikejes big_smile

170 (redagavo Jurga 2015-08-05 17:44)

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Ir dar tas dviratis už automobilį brangesnis? Tada kalbės. Dar pasakyk, kad turi butą centre be paskolos big_smile

171

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Ko cia skundziates ?Niekam nera lengva ,bet kaip pasiklosi taip issimiegosi,nepatynka nebendrauk..Nieks nevercia.

172

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Bet kalbeti aploti,Jurga nuvertini savo moteriskumo lygi,nera tobulu kiekvienas su savo ciudais,jei zmones visi butu vienodi butu neidomu, pasijuok viena ,pasijuok su draugemis,bet deti viesai apkalbeti tai jau tavo intelekto trukumas .Vieni jautrus ,kiti issisoke ,vieni naivus ,kitu gudrus ,kiekvienas mes esame skirtingi,su skirtingu poziuriu i pasauleziura.Nesmerk zmogaus uz tai koks jis yra ,gal zmogui nesusikloste viskas gyvenime taip kaipjis norejo ,manau taipat ir tau,,Man pikta kaip zmogus taip elgesi ,tai yra zema ,tu zemiau krenti negu jie... Nepyk ,bet tokia tiesa

173

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Jurga parašė:

Mr K, nesupratai, ką norėjau pasakyti. Man rimti patinka. Bet rimti dažniausiai nesiplėšo maikės ir nesidaužo į krūtinę, kokie jie rimti. Aš pati ieškau normalių rimtų santykių, bet gerai sako Konstantinas - tas rimtas dar turi ir tikt. Vien to, kad jis rimtas negana. O vyrų garbės gint nereikia - aš juos gerbiu, čia pilna puikių gerų vyrų, gerų pašnekovų. Keli tik pi$*#&ai pasitaiko smile. Rimti.

Aciu uz paaiskinima viska supratau ir pritariu tau big_smile

174

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Sandra parašė:

Bet kalbeti aploti,Jurga [...] bet deti viesai apkalbeti tai jau tavo intelekto trukumas .


Privertėt visas Jurgos žinutes perskaityt. Neradau to, ką galima būtų apibūdinti "deti viesai apkalbeti".
Gal galėtumėt paaiškinti ką turite omeny? :::b58

175

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Aha. Man irgi įdomu, ką aš čia viešai apkalbėjau smile. Lyg niekam netaikiau. Maniau, kad apibendrintai diskutuojam apie bendravimą.

176

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Daiva parašė:
Sandra parašė:

Bet kalbeti aploti,Jurga [...] bet deti viesai apkalbeti tai jau tavo intelekto trukumas .


Privertėt visas Jurgos žinutes perskaityt. Neradau to, ką galima būtų apibūdinti "deti viesai apkalbeti".
Gal galėtumėt paaiškinti ką turite omeny? :::b58

Pilnai sutinku su savim. Kiekvienas zmogus gali savo nuomone viesai isreiksti o nemaciau ne vieno kad butent minetu jurga ir ant jos lotu big_smile

177

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Čia gal esmė, ką minėjau aš. Minėjau du nickus - Konstantiną pagyriau už mintį, į Mr K kreipiausi, kai noriu paaiškint savo poziciją. Na, tikriausiai Sandra susimaišė. Nieko tokio smile

178

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Jurga parašė:

Čia gal esmė, ką minėjau aš. Minėjau du nickus - Konstantiną pagyriau už mintį, į Mr K kreipiausi, kai noriu paaiškint savo poziciją. Na, tikriausiai Sandra susimaišė. Nieko tokio smile

Galit mane Kestuciu vadinti tiesiog nikas buvo uzimtas big_smile

179

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Mr K parašė:

Galit mane Kestuciu vadinti tiesiog nikas buvo uzimtas big_smile

"Misteris Kęstutis" irgi užimtas?:::038

180

Re: Ieškau merginos rimtiems, ilgalaikiams santykiams

Daiva parašė:
Mr K parašė:

Galit mane Kestuciu vadinti tiesiog nikas buvo uzimtas big_smile

"Misteris Kęstutis" irgi užimtas?:::038


Nezinau reiktu pameginti big_smile