1

Tema: mylimos isdaviste

Kaip manot kodel mylimja moterys ar pana gali ziurej isdoty savo vaikina ar vyra mane tai ziaurej isdave bet vistek primenu kaip ji to padare ir du metaj prabego ir vistek as piktas labai todel kad ji taip padare patarkit ka dariti man

2

Re: mylimos isdaviste

Pamiršk ir gyvenk toliau.. tiesiog reikia mokėti išmokti atleisti, jei ji taip padarė vadinasi buvo kazkokios priezastys, siaip i kaire niekas neina smile

3

Re: mylimos isdaviste

Pyktis blogas palydovas smile gyvenk toliau

4

Re: mylimos isdaviste

Zinai drauguzi gal ir tu delto kazkiek kaltas,ne isio ne to ,mergina,moteris to be priezasties nedaro. jai ji tave mili.Kaskokia klaida padarei ir tu gal sukokia,panelia,moterim fliurtavai.ogal maziti romaneli uzvedei.Pamate ji pati ar drauge pasake  ,zinok kad to uztenka,nors ir nieko nebuvo.O ji kersidama tau,nuejo i kair. Jai tai buvo pirma karta issiaiskinus jai galima atleisti.kartais ir vieno karto uztenka.O paskui viskas atsistoja i savo vezias, Romas.

5

Re: mylimos isdaviste

http://www.psichologijatau.lt/atleisti- … -i-vieta/.
sekmes!:-)

6

Re: mylimos isdaviste

Pasakisiu vis a delika as nekada neatlejsiu nes NE as kaltas o jinai kalta pas mane sokas didelis buvo ji mane is are is buts nuejau iki ezero hotel utapitsia no viplil as paziurecau kaip jus jaicates Kai tail jums padarytum

7

Re: mylimos isdaviste

Vapšė niekuo nesupratau, ką norėjai pasakyti. jei jau suprantamai nemoki rašyt lietuviškai tai bent jau rusiškai rašyk

8

Re: mylimos isdaviste

moteris gali isduoti tik tuo atveju,jeigu yra ziauriai nusivylusi savo mylimuoju.jeigu jis visiskai nepateisino jos lukesciu.vadinasi,pats kaltas.priezasciu reikia ieskoti savyje.

9

Re: mylimos isdaviste

aleksandr parašė:

Pasakisiu vis a delika as nekada neatlejsiu nes NE as kaltas o jinai kalta pas mane sokas didelis buvo ji mane is are is buts nuejau iki ezero hotel utapitsia no viplil as paziurecau kaip jus jaicates Kai tail jums padarytum

Yra kur kas sunkesniu išgyvenimu ir ju turi visi,ne tik tu vienas smile tad buk vyras,pamirsk,nelaikyk pykčio ir rasi kita moteri,Užuojautos cia nerasi,patarimu beja irgi,pasijuoks ir tiek is taves.

10

Re: mylimos isdaviste

paprastas patarimas, man ir buvo kad mano mergin nuejo I kaire, ir pries tai santykiuose pats esu nuejes I kaire. visko buna. kai tave iskaudina, visada yra skaudu. taciau geriausias vaistas uzsimirsti tai praleisti laika su kitom merginom. tikek manim nieko near geriau uz tai. Ir pasijauti gryzes atgal I zaidima laaabai greitai, kai net nepajauti kad jau vel esi santykiuose su kita mergina smile o tai kad nuejo I kaire, as manau kad tai yra pamoka au. nes as zinau del ko nuejo maniske, ir as zinau del ko nuejau su praejusia mergina I kaire. tad viskam yra priezastys smile
sekmes

11

Re: mylimos isdaviste

Gal jus ir teisy bet vistek buvo labai sunku didelis stresas  buvo po to paskambino ir paklause ar viskas gerai as atvazivau namo tai va ir man Jos kaiminai sako kad ji tokia ira netikejau bet atsimenu atvaziavou ir tipo man sako kad viras kuris sidejo kad bendra darbis bet isvariu as jo

12 (redagavo Andrius 2014-08-20 08:41)

Re: mylimos isdaviste

na taip suprantama jog pyktis lieka ilgam, tai yra didelis izeidimas , savigarbos uzgavimas. Bet neverta teptis ranku i toki zmogu smile tiesiog isbraukt ji reikia is savo gyvenimo, tiesiog imt ir padeti taska. tas zmogus savo vaidmeni jau atliko ir viskas. Zinoma niekas nesako , kad bus labai lengva, bet neverta apsikrauti ir gadintis mintis ir nuodyt siela mintimis apie kazkoki zmogu. Isivaizduok jog zmones yra daigtai, kuriais mes naudojames gyvendami, tai yra leles tik jos kalba ir juda yra siltos o is esmes skirtumo kito juk nera. Tiesiog pametus viena daigta paemi ir isigyji kita. Jeigu tau tas zmogus suteikia tik skausma turi malsinti ne skausma o priezasti. Zmones yra daigtai. kaip ir viskas sitam pasaulyje, o ka jie jaucia ir ka galvoja neturetu taves jaudinti pernelyg, nu isdave isdave, blogas daigtas reikia keit kitu ir viskas. Tai sociopatinis mastymas, bet reikia ziureti saves ir neapkrauti galvos ir dvasios negatyviais dalykais. Zmoniu yra tokia prigimtis ir jais pasitiketi negalima smile jei nori istikimo draugo nusipirk Suni smile

13 (redagavo Juozas 2014-08-20 09:33)

Re: mylimos isdaviste

Todėl,  kad moterys nėra jau tokios geros kaip jau galvojat,  jos dar ir daugiau pačios nesąmonių pridaro nei vyrai.
Ir aš nesauprantu jūsų tave išduoda mergina tai tu kaltas dėl to?  Matosi kaip toleruojama yra išdavystė dėl to taip visi ir daro.

14

Re: mylimos isdaviste

Saunuolis Juozas....parase i desimtuka........nereikia savy ieskoti kaltes.....kai kuriuose santykiuose aisku buni kaltas, bet tai nepateisina, kad jei padarai ar pasakai kazka, kas nepatinka tavo antrajai pusei, si iskart bega tratintis su kitu.....reiskia ji paprasciausiai ciniska kekse ir tiek...

15

Re: mylimos isdaviste

Jei išdavė moteris, tai ji tavyje nerado to, ko tikėjosi. Kartais mes, moterys, taikomės prie jūsų, vyrų, tikėdamos, kad jūs pasitaisysit, subręsit, apsigalvosit, imsitės tinkamos veiklos, atsakingai planuosit ateitį. Laukiam ilgai, bet kantrybė išsenka... Geriausias sprendimas - išsiskirti ir nelaikyti akmens užantyje. Gyvenimas per trumpas, kad gyventume vien praeitimi.

16 (redagavo Andrius 2014-08-20 12:01)

Re: mylimos isdaviste

Ne ne Marija, jus nesitaikot, Jus galvojat , kad mus pakeisit. Jus draugaujat su vyru kuris linkes vartoti alkoholi ir tikites, kad apsivesite ir viskas pasibaigs smile Jus pakeisite zmogu. Bet taip nebus reikia iskarto ziureti, koks tai zmogus ir kokias jis turi savybes smile nereikia stengtis is zmogaus padaryti toki koki jus norite ji matyti, o reikia rasti jums tinkama zmogu smile reiktu isidemeti jog zmogus nera jusu nuosavybe ir uzgaida. Nes, kad ir kiek blokuos zmogus savo prigimtines savybes jos vistiek islys, nes zmogus tiesiog pavargsta buti ne savimi smile Jus sakote susiprotes ateis i prota ir t.t. Taip nebus, nes tasai susiprotejimas tai yra Jusu, Moteru primestinis scenarijus, esa tai ka jus norite matyti yra susiprotejimas, o tai kas jums nepatinka yra blogoji savybe,   taip kad nereiktu visur vaidinti aukas. kokie esame tokie smile ne kiekvienas tinkame vieni kitiems todel ir esame skirtingi zmones smile Jeigu issirenkate golfa ir tikites, kad tai bus feraris jus klystate. Jus tiesiog nemokejote rinktis smile

17

Re: mylimos isdaviste

yra paprastas zmogiskumo aspektas,pries nueinant pas kita,niekada nepamirsk,kad tie su kuriais esi esamu laiku.turi teise suzinot kad jau yra nebereikalingi.:::011

18 (redagavo Andrius 2014-08-20 12:48)

Re: mylimos isdaviste

o as netikiu jog nors kuri moteris realiai gailisi isdavusi savo antraja puse, nu netikiu ir viskas. Pernelyg daug pas jas melo, falso, manipuliaciju ir intrigu. Jos puikiai moka tapti aukomis ir nuskriaustosiomis, nuostabiai ir virtuoziskai suvercia kalte vyrams del savo poelgiu zinoma tame gal ir yra tiesos, bet tai nepateisina pacio fakto smile Moterys tokios yra, galima su jomis gyventi, kalbetis, sukurti seima ir t.t smile bet pasitiketi....
papasakosiu toki pasakojima.. Karta gyveno indenu gentis kurioje vyrais buvo tampama tik isejus i kelione vienam, vienas jaunuolis isejo i kelione ir pazvelge i kalna su apsnigta virsune ir pagalvojo Na susigrumsiu su tavim, kelione buvo sunki ir jis uzlipes i kalno virsune ten rado gyvate, kuri baige numirti is salcio ir bado, gyvate jam sako Vaikine paimk mane ir nunesk i sleni man cia taip salta as mirsiu, vaikinas sako jai Oj ne juk tu esi gyvate tu mane igelsi, gyvate sako Ne jeigu tu man padesi as tau tikrai nieko nepadarysiu. na vaikinas isikiso gyvate uz rubu ir nunese ja i sleni, gyvate pajutusi siluma isitiese, atsisuko i vaikina ir jam igele.. vaikinas susuko Bet kodel , juk as tau padejau... o nusliauzdama gyvate jam atsake Bet juk tu zinojai kas as esu....

19

Re: mylimos isdaviste

Valentina parašė:

moteris gali isduoti tik tuo atveju,jeigu yra ziauriai nusivylusi savo mylimuoju.jeigu jis visiskai nepateisino jos lukesciu.vadinasi,pats kaltas.priezasciu reikia ieskoti savyje.

O vyrai tipo isduoda tada kai viskas gerai buna? Nesnekekit nesamoniu.

20

Re: mylimos isdaviste

Marija parašė:

Jei išdavė moteris, tai ji tavyje nerado to, ko tikėjosi. Kartais mes, moterys, taikomės prie jūsų, vyrų, tikėdamos, kad jūs pasitaisysit, subręsit, apsigalvosit, imsitės tinkamos veiklos, atsakingai planuosit ateitį. Laukiam ilgai, bet kantrybė išsenka... Geriausias sprendimas - išsiskirti ir nelaikyti akmens užantyje. Gyvenimas per trumpas, kad gyventume vien praeitimi.

O tai jei vyras su kita isdave? Tada kaltas tik vyras?