81

Re: Ar mokate už kavą?

as ne mazas vaikas.. manes sulankscius is popieriuko lektuveli nesudominsi.. is viso i pasimatyma einu kaip dalykini pokalbi.. suzinoti tik viena dalyka, ar ji rimtai nori draugaut.. dauguma ateina siaip, papramogaut, sutikt nauju zmoniu, pazinciu, arba iesko geresnio arba pacios nezino ko nori.. todel praktiskai jau ir nebeinu i pasimatymus.. na ir del to, kad ziema, zinoma smile

82

Re: Ar mokate už kavą?

O CV atsineši, jei jau kaip į dalykinį pokalbį?...:)

83

Re: Ar mokate už kavą?

Taip as ir panašiai,eini kad pamatytum bus chemija tada pasimatys ar kas daugiau gali buti,(iki susitikimo daug turiu suzinot  kas kaip smile nuo ka megsta kava arbata,kokia megstama sekso poza ir pan,o siaip pažindintis,susipažint bent man senam įkopus i 4desimti laiko švaistyt nesinori smile

84

Re: Ar mokate už kavą?

Elena parašė:

O CV atsineši, jei jau kaip į dalykinį pokalbį?...:)

Cv reikia pradedant bendrauti virtualiai big_smile atsirenki kandidates :DDDD

85

Re: Ar mokate už kavą?

is viso i pasimatyma einu kaip dalykini pokalbi.. suzinoti tik viena dalyka, ar ji rimtai nori draugaut..

nejuokauk, tu galvoji kas nors pasakys is pirmo pasimatymo ar nori rimtai draugaut ? manau kad pasakytu ar nori rimtai draugaut tai daug daugiau turi but pasimatymu, pazint vienas kita reik gerai. Nu gerai, nebutinai gerai pazint, bedraugaujant susipazinsi dar smile

86

Re: Ar mokate už kavą?

GeraširdisSvolačius parašė:

Taip as ir panašiai,eini kad pamatytum bus chemija tada pasimatys ar kas daugiau gali buti,(iki susitikimo daug turiu suzinot  kas kaip smile nuo ka megsta kava arbata,kokia megstama sekso poza ir pan,o siaip pažindintis,susipažint bent man senam įkopus i 4desimti laiko švaistyt nesinori smile

Nors vienas iki susitikimo stengiasi ką nors sužinoti ( žinoma, mėgstama sekso poza svarbiausia :::034:::034). ..

87

Re: Ar mokate už kavą?

Normalu pabendrauji,virtualiai,jeigu nei flirto nera,humoro nesupranta  ,matai depresijos pozimius, normalu kad nenoresi i real pazinti perkelti big_smile 1-3zinuciu man asmenskai pakanka matau kas per zmogus ,aklam pasimatyme /susitikime nesu buves per savo gyvavimo istorija 30metu big_smile

88

Re: Ar mokate už kavą?

jokiu cv nereikia, svarbu butu noras draugaut is abieju pusiu.. jei yra tik is vienos puses, tai nieko ir nebuna..

89

Re: Ar mokate už kavą?

Taip ,Elena sekso poza svarbi big_smile flirtas sita tema,su suvarzyta moterimi neicau susipazinti kam to?drauges juk neieskau smile i moteri ziuret tik kaip i potenciale busima partnere reikia smile

90

Re: Ar mokate už kavą?

profesoriux parašė:

bet kaip matau tai jam nepadejo..

Kodel nepadejo? Padejo smile Seniai tai buvo, dabar tokiu nesurasi big_smile

91

Re: Ar mokate už kavą?

Ugnė parašė:
profesoriux parašė:

bet kaip matau tai jam nepadejo..

Kodel nepadejo? Padejo smile Seniai tai buvo, dabar tokiu nesurasi big_smile

big_smile Pagalvojus as kaip kreivarankis,nuo meno,dailes pan,nemokeciau net lektuvelio islakstyti big_smile

92

Re: Ar mokate už kavą?

GeraširdisSvolačius parašė:
Ugnė parašė:
profesoriux parašė:

bet kaip matau tai jam nepadejo..

Kodel nepadejo? Padejo smile Seniai tai buvo, dabar tokiu nesurasi big_smile

big_smile Pagalvojus as kaip kreivarankis,nuo meno,dailes pan,nemokeciau net lektuvelio islakstyti big_smile

tai vadinasi origami.. populiaru tarp siuolaikinio jaunimo.. specialiai tam kad panas suviliot ir mokosi lankstyt is serveteliu.. big_smile

93

Re: Ar mokate už kavą?

profesoriux parašė:

jokiu cv nereikia, svarbu butu noras draugaut is abieju pusiu.. jei yra tik is vienos puses, tai nieko ir nebuna..

Vieną kartą susitikus neatsiras tas noras rimtai draugauti, ir jei pirmo pasimatymo pabaigoje paklausi merginos, ar nusiteikusi rimtai draugystei su tavimi, būk tikras, kad daugiau tu jos nematysi big_smile O ir pats, manau, nesivadovauji pirmu įspūdžiu

94

Re: Ar mokate už kavą?

as ir ismaldos neduodu.. nes zinau kad tai jiems nepades..

95

Re: Ar mokate už kavą?

profesoriux parašė:

tiesiog skaiciuoju naudingumo koeficienta.. kadangi kava rezultato neitakoja, ji yra tik pinigu svaistymas.. tai greiciau mados reikalas - jei eiti i pasimatyma, tai kavineje.. nes taip per tv rodo ir taip visi daro..

Atsiprasau, bet perskaiciau ir net nupurte. big_smile Eini i pasimatyma ir skaiciuoji naudingumo koeficienta? Turbut labiau atstumiancio poziurio i pasimatymus dar negirdejau. Jei eini i pasimatyma, kaip i dalykini pokalbi, tai nesistebek, kad jis taip ir baigiasi - rankos paspaudimu ir saltu atsisveikinimu. smile Cia nenoriu izeisti, tik siaip pastebejimas.

96

Re: Ar mokate už kavą?

Elena parašė:
profesoriux parašė:

jokiu cv nereikia, svarbu butu noras draugaut is abieju pusiu.. jei yra tik is vienos puses, tai nieko ir nebuna..

Vieną kartą susitikus neatsiras tas noras rimtai draugauti, ir jei pirmo pasimatymo pabaigoje paklausi merginos, ar nusiteikusi rimtai draugystei su tavimi, būk tikras, kad daugiau tu jos nematysi big_smile O ir pats, manau, nesivadovauji pirmu įspūdžiu

man jau jokie pirmi ispudziai nebeidomus, as tiesiog noriu draugaut ir turet mergina big_smile   man nerupi ar ji ateis pasidazius ar ne, nerupi man ar ji baigus aukstaji ar ne, ar turi darba ar ne, ar gersim kava ar arbata, man rupi tik ar nori draugaut.. jei ji nezino, vadinasi nenori, nera pasiruosusi..  as nesakau, kad is karto pradesim draugaut, bet bent pabandyti susipazinti..

97

Re: Ar mokate už kavą?

TiesiogBaubas parašė:
Elena parašė:

O kaip, profesoriau, pats patrauktum merginos dėmesį? Ar čia ji turėtų tau pasiūlyti kavos, sugalvoti kokį mielą siurprizą? big_smile

Jam tik 600 nuliova nuliovi adidas kalasa na ir t.t.... jei siuo metu sugebesi tai pateikto duodu 100% garantija kad tikrai nustebinsi. Kas pasakys kad as meluoju gali pirmas mesti i mane akmeni big_smile

Prajuokinai big_smile big_smile

98

Re: Ar mokate už kavą?

Anželika parašė:
profesoriux parašė:

tiesiog skaiciuoju naudingumo koeficienta.. kadangi kava rezultato neitakoja, ji yra tik pinigu svaistymas.. tai greiciau mados reikalas - jei eiti i pasimatyma, tai kavineje.. nes taip per tv rodo ir taip visi daro..

Atsiprasau, bet perskaiciau ir net nupurte. big_smile Eini i pasimatyma ir skaiciuoji naudingumo koeficienta? Turbut labiau atstumiancio poziurio i pasimatymus dar negirdejau. Jei eini i pasimatyma, kaip i dalykini pokalbi, tai nesistebek, kad jis taip ir baigiasi - rankos paspaudimu ir saltu atsisveikinimu. smile Cia nenoriu izeisti, tik siaip pastebejimas.

matai as tiesiog esu saziningas.. noriu ateit toks koks esu, ir tada ziuriu ar patinku.. nenoriu zaisti vaikisku zaidimu - gelyciu, kavuciu ir pan..  tai ne man, as siek tiek kitoks nei visi..   paprasti bernai stengias padaryti ispudi, vaisina, kabina.. paprastoms merginoms tai patinka ir sutinka..  o man tokios, kurios uz kavute sutinka, pacios nepatinka.. taip ir ieskau tokios rimtuoles koks pats esu.. big_smile

99

Re: Ar mokate už kavą?

TiesiogBaubas parašė:
Elena parašė:
profesoriux parašė:

jokiu cv nereikia, svarbu butu noras draugaut is abieju pusiu.. jei yra tik is vienos puses, tai nieko ir nebuna..

Vieną kartą susitikus neatsiras tas noras rimtai draugauti, ir jei pirmo pasimatymo pabaigoje paklausi merginos, ar nusiteikusi rimtai draugystei su tavimi, būk tikras, kad daugiau tu jos nematysi big_smile O ir pats, manau, nesivadovauji pirmu įspūdžiu

Yra tokiu unikumu jusu kaliu tarpe kurios net ir nemacius myli niosirdziai, zinoma tai vienetai ir labai retai...

Matosi, kad iš vienišumo subaubėjai big_smile

100

Re: Ar mokate už kavą?

profesoriux parašė:
Anželika parašė:
profesoriux parašė:

tiesiog skaiciuoju naudingumo koeficienta.. kadangi kava rezultato neitakoja, ji yra tik pinigu svaistymas.. tai greiciau mados reikalas - jei eiti i pasimatyma, tai kavineje.. nes taip per tv rodo ir taip visi daro..

Atsiprasau, bet perskaiciau ir net nupurte. big_smile Eini i pasimatyma ir skaiciuoji naudingumo koeficienta? Turbut labiau atstumiancio poziurio i pasimatymus dar negirdejau. Jei eini i pasimatyma, kaip i dalykini pokalbi, tai nesistebek, kad jis taip ir baigiasi - rankos paspaudimu ir saltu atsisveikinimu. smile Cia nenoriu izeisti, tik siaip pastebejimas.

matai as tiesiog esu saziningas.. noriu ateit toks koks esu, ir tada ziuriu ar patinku.. nenoriu zaisti vaikisku zaidimu - gelyciu, kavuciu ir pan..  tai ne man, as siek tiek kitoks nei visi..   paprasti bernai stengias padaryti ispudi, vaisina, kabina.. paprastoms merginoms tai patinka ir sutinka..  o man tokios, kurios uz kavute sutinka, pacios nepatinka.. taip ir ieskau tokios rimtuoles koks pats esu.. big_smile

...Ir jei rasi tokią, jūsų abiejų ateitis visiškai aiški- rytas be kavos į lovą, bučiniai ir seksas pagal grafiką, dienos suplanuotos, visi koeficientai paskaičiuoti metus į priekį....Gėlės ir dovanos tik parduotuvės vitrinoje smile