1

Tema: Lietuvos gražiausi miestai

Koks Lietuvos miestas gražiausias pasakykite išrinkim? neskaitant Vilniaus, ar Kauno.

2

Re: Lietuvos gražiausi miestai

O kodėl Vilnius ir Kaunas ''rinkimuose'' nedalyvauja?

3

Re: Lietuvos gražiausi miestai

Kaunas turbut todel kad net iki pretendentu karteles tolokai jam.Vilnius todel kad sostine praskolinta iki paskutinio lito ir tos skolos trukdo kitu regionu pletrai.
I tema snekant  tai druskininkai bet irgi tai kurortas.Tada galetu buti ignalina bei radviliskis.

4

Re: Lietuvos gražiausi miestai

Zemaittijoje Taurage.Aukstaitijoje Zatasai,Rokiskis, Anyksciai. tokia mano nuomone turistiniu poziuriu.

5

Re: Lietuvos gražiausi miestai

Klaipėda, Zarasai ir Kėdainiai.

O šiaip, suk nesukęs, bet Vilnius vis vien gražiausias ;]]]

6

Re: Lietuvos gražiausi miestai

Kad nei VIlnius nei Kaunas tai faktas! big_smile Neringoj turbut graziausia. smile))

7

Re: Lietuvos gražiausi miestai

Ele parašė:

O šiaip, suk nesukęs, bet Vilnius vis vien gražiausias ;]]]

:::854

8

Re: Lietuvos gražiausi miestai

ir man Kėdainiai gražus ten gražiausios akimirkos buvo to negaliu pamiršt grįšiu. yra ir kitų miestų  kodėl kiti nesako kad gražus ? Lietuva manau yra graži verta aplankyti bet kokį kampelį.

9

Re: Lietuvos gražiausi miestai

Blondinė parašė:
Ele parašė:

O šiaip, suk nesukęs, bet Vilnius vis vien gražiausias ;]]]

:::854

Prisijungiu prie jūsų :::854
Žinoma yra ir kitų gražių miestų kaip Kaunas, Klaipėda, Druskininkai, Palanga ir daug kitų, bet Vilnius man mieliausias ir gražiausias.

10

Re: Lietuvos gražiausi miestai

idiotai Jus, užknisa žmonės kurie skaityti nemoka... žmogelis klausia, kuris miestas gražiausias? Gražiausias! Jus supranta sąvoka gražus? smile komnetarai: mieliausias miestas, daugiausia prisiminimų mieste... kodėl čia pastoviai žmonės kalba ne į temą?? idiotų kraštas ;DD p.s. gražiausias miestai: Zarasai, Palanga, Druskininkai, Birštonas.

11

Re: Lietuvos gražiausi miestai

mano kaimas labai fainas,ai cia apie miesta,visai pofigu Klaipeda,visai neidomus Siauliai,visa kita nors karta verta aplankyti.

12 (redagavo Ele 2015-04-11 16:38)

Re: Lietuvos gražiausi miestai

Pūkis Baisuolis parašė:

idiotai Jus, užknisa žmonės kurie skaityti nemoka... žmogelis klausia, kuris miestas gražiausias? Gražiausias! Jus supranta sąvoka gražus? smile komnetarai: mieliausias miestas, daugiausia prisiminimų mieste... kodėl čia pastoviai žmonės kalba ne į temą?

Tik du žmogai parašė "mieliausias ir gražiausias" bei "gražus ten gražiausios akimirkos", o Tamsta jau taškosi skrandžio turiniu big_smile Taigi, pirmą aukščiau Tamstos pacituotą apibrėžimą gali ir sau pritaikyti ;]
No offence, bet užknisa prie beprasmybių beprasmiškai kabinėjantys asmenys ;]

13

Re: Lietuvos gražiausi miestai

Visi skrandziai, Jonava graziausia ! big_smile

14

Re: Lietuvos gražiausi miestai

Ele, taip, aš idiotas, ir man negėda tai pripažinti ;D bet to, nu man reikia kaip nors prie ko nors prikibti, bo kitaip bendravimas čia nevyksta ;DD beprasmybė yra ieškokas, o tam, kad prisikabinti visada galima rasti priežastį ir prasmę ;DD

15

Re: Lietuvos gražiausi miestai

Kaunas smile

16

Re: Lietuvos gražiausi miestai

Kaunas grazus ,Vilnius irgi grazus ,bet graziausia Marijampole smile

17

Re: Lietuvos gražiausi miestai

Gražu ten kur nekvepe miestu o užuodžiama gamta ir kuo naturalesne ;-)

18

Re: Lietuvos gražiausi miestai

Vilnius kas be ko.