181

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Parulskio "Nuogi drabužiai". Užsivežiau aš ant to Sigito kūrybos kažko...

182

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

E.M.Remarkas  "Vakaru fronte nieko naujo"

183

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Augūna, 16 пишет:

Sveiki, mielieji.
Nors tema yra apie knygas, bet norėčiau, kad čia parašytumėt ne mėgstamiausią, bet šiuo metu skaitomą knygą ir, jei nesunku, parašykit savo nuomonę apie ją wink

skaiciau statkeviciaus grozio kirtis, o dabar gyvenimo strategija

184

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Konstantin Stanislavski Actor prepares

185

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Tėvas Gorijo. Joje galima surast viską kas man aktualu...

186

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Dan Brown "Angelai ir Demonai" smile Lb idomi.. smile

187

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Aistė, 19 пишет:

Dan Brown "Angelai ir Demonai" smile Lb idomi.. smile

O "Da Vinčio kodą" esi skaičius? Galėtum galbūt palyginti tas dvi knygas? :::041
Pati dabar skaitau Kristupo Saboliaus "Blogą knygą", tai džiaugiuos tiesiog big_smile originalus rašymo stilius, smagus sarkazmas... o dar tokių nuotaikingų piešinukų prikaišiota smile

188

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

„Aš esu Buda".Knyga verta dėmesio ir atidaus skaitymo.

189

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Maluko "Siukslyno zmones", per kelius vakarus baigiu visa perskaityti, na niekaip neiseina nuo jos atsiplesti smile

190

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Jurgita, 26 пишет:

Maluko "Siukslyno zmones", per kelius vakarus baigiu visa perskaityti, na niekaip neiseina nuo jos atsiplesti smile


Va ir aš neseniai ją perskaičiau. Tikrai prikaustanti knyga, bet pabaigoj jau ėmė darytis bloga nuo viso to purvo, smurto, prievartos... Vis dėlto vertinu teigiamai.
O dabar skaitau M. Bulgakovo "Meistras ir Margarita", seniai jau norėjau jos, bet labai sunku rast bibliotekynuose tokį kūrinį smile Na ką galiu pasakyt... Maloniai valgosi man ji, kažkaip nesitikėjau, kad taip patiks.

191

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

As dabar uzsiemusi A.Sapoka "Lietuvos istorija " pas mane potraukis ant istorijos taip pat pradejau skaityti Hilary Clinton memuarus wink

192

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Martyna, 19 пишет:
Jurgita, 26 пишет:

Maluko "Siukslyno zmones", per kelius vakarus baigiu visa perskaityti, na niekaip neiseina nuo jos atsiplesti smile


Va ir aš neseniai ją perskaičiau. Tikrai prikaustanti knyga, bet pabaigoj jau ėmė darytis bloga nuo viso to purvo, smurto, prievartos... Vis dėlto vertinu teigiamai.
O dabar skaitau M. Bulgakovo "Meistras ir Margarita", seniai jau norėjau jos, bet labai sunku rast bibliotekynuose tokį kūrinį smile Na ką galiu pasakyt... Maloniai valgosi man ji, kažkaip nesitikėjau, kad taip patiks.

Jo, pabaiga nekokia, taip tikejausi, kad viskas laimingai baigsis... smile

193

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

kaip cia gera ateiti ir matyti zmones ben jau man atrodo kad dziaugiasi kad skaito knygas...db kai dirbu bibliotekoj kai laisvo  laiko turiu tai taip gaila kad tukstciais knygu reikejo nurasyti...neskaitau  nes nesurand ka noriu skaityti..

194

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

jei gaila, kad tenka nurašyt knygas, tai jų neišmesk smile bent jau kam nors atiduok, jei yra norinčių jas imt smile
dabar skaitau Ruth Rendell "Krokodilo nasruose" dar nespėjau užsikabliuot, nes nedaug teperskaičiau, bet draugas sakė, kad gera knyga smile

195

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

"siukslyno zmones"skaitau...

196

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

m..dabar tokia senoka knyga skaitau..."Skrydis virs gegutes lizdo" apie psichiatrijos ligonine, dar nespejau ysiskaityti, tad nezinau gera ar ne...

197

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

Jurgita, 26 пишет:
Martyna, 19 пишет:
Jurgita, 26 пишет:

Maluko "Siukslyno zmones", per kelius vakarus baigiu visa perskaityti, na niekaip neiseina nuo jos atsiplesti smile


Va ir aš neseniai ją perskaičiau. Tikrai prikaustanti knyga, bet pabaigoj jau ėmė darytis bloga nuo viso to purvo, smurto, prievartos... Vis dėlto vertinu teigiamai.
O dabar skaitau M. Bulgakovo "Meistras ir Margarita", seniai jau norėjau jos, bet labai sunku rast bibliotekynuose tokį kūrinį smile Na ką galiu pasakyt... Maloniai valgosi man ji, kažkaip nesitikėjau, kad taip patiks.

Jo, pabaiga nekokia, taip tikejausi, kad viskas laimingai baigsis... smile

tai pakankamai laimingai ir baigėsi.visi rado savo vietą.išskyrus Pilotą

198

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

dabar jokios, nes nėra laiko.. o paskutinė skaityta tai buvo Jurgos Ivanauskaitės "Miegančių drugelių tvirtovė". nereali knyga...

199

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

"Kodel vyrai myli kales"

200

Re: Kokią knygą dabar skaitote?

D. Selindžeris "Rugiuose prie bedugnės"