701

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

visi norim tobulumo :::045 ir tai normalu ,,,,,,,,iki 50 ir t,t aukštakulniai grkštu grazu ,,,,venu operacijos ir daug mėnesiu tapkutės va ir visa romantika straksėjimas kulniukais gan trumpą laiką :::001 taip kad prieš ką teisindami ar smerkdami būkim realistais matykim ateitį ne tik dabartį :::045

702 (2014-05-21 00:03 отредактировано Rytis)

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

O man kaip tik auksti yra tokie nevyke ir nerangus smile As esu neaukstas ir del to nekompleksuoju.Tos kurios jauciasi afigenai savo lupomis ties bahuro tarpkoju,tada valio,megaukites kaip sakant  smile Jus tikrai gleznos big_smile

703

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Asta пишет:

visi norim tobulumo :::045 ir tai normalu ,,,,,,,,iki 50 ir t,t aukštakulniai grkštu grazu ,,,,venu operacijos ir daug mėnesiu tapkutės va ir visa romantika straksėjimas kulniukais gan trumpą laiką :::001 taip kad prieš ką teisindami ar smerkdami būkim realistais matykim ateitį ne tik dabartį :::045

Asta tai tiesiai sviesiai i rasyk, kad visa gyvenima tave supo mazaugiai - pikti nykstukai, kurie tave uzgujo del aukstu pakulniu ir auksto ugio o tam ir ribojai save ne del baimes koju venas susigadinti, venos isiplecia ir uzsikemsa tikrai ne del aukstu kulnu, o tam, kad itikti mazaugiams, piktiems vyrams rinktis nelabai turejai is ko tai va ir taikeisi prie ju uzgaidu kiek galejai o mados, ir aplinkiniai ne prie ko, jai aplinkiniai mato, kad sale vyro moteris yra uzguita, susitraukus, susikuprinus tai ir sako ne pora, o jai pacios prisigalvojat nesamoniu tam, kad pateisint despota tai  cia jau jusu bedos, nematau cia jokios romantikos buti graziai ir graksciai tai butinybe, o jai sale pasitaike vyras kuris sito nesupranta tai reikia keisti vyra o ne aukstakulnius i botus ar sliopkes.

704

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

OLA пишет:
Asta пишет:

visi norim tobulumo :::045 ir tai normalu ,,,,,,,,iki 50 ir t,t aukštakulniai grkštu grazu ,,,,venu operacijos ir daug mėnesiu tapkutės va ir visa romantika straksėjimas kulniukais gan trumpą laiką :::001 taip kad prieš ką teisindami ar smerkdami būkim realistais matykim ateitį ne tik dabartį :::045

Asta tai tiesiai sviesiai i rasyk, kad visa gyvenima tave supo mazaugiai - pikti nykstukai, kurie tave uzgujo del aukstu pakulniu ir auksto ugio o tam ir ribojai save ne del baimes koju venas susigadinti, venos isiplecia ir uzsikemsa tikrai ne del aukstu kulnu, o tam, kad itikti mazaugiams, piktiems vyrams rinktis nelabai turejai is ko tai va ir taikeisi prie ju uzgaidu kiek galejai o mados, ir aplinkiniai ne prie ko, jai aplinkiniai mato, kad sale vyro moteris yra uzguita, susitraukus, susikuprinus tai ir sako ne pora, o jai pacios prisigalvojat nesamoniu tam, kad pateisint despota tai  cia jau jusu bedos, nematau cia jokios romantikos buti graziai ir graksciai tai butinybe, o jai sale pasitaike vyras kuris sito nesupranta tai reikia keisti vyra o ne aukstakulnius i botus ar sliopkes.

Na Asta teisi visi daktarai sako kad aukstakulniai yra nesveika. O is ko sprendi kad pykti buna tik zemaugiai, auksti pykti nebuna?

705

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Mano pačios ūgis- 184cm. Retai kada sutinku vyrą, aukštesnį už mane, kartais mano ūgio, ir labai dažnai- mažesnius. Ir žinot ką, arba jie bijo šalia manęs atsistot, arba bando TYČIOTIS iš manęs dėl mano aukšto ūgio. Net ir mano tėvas, būdamas maždaug 175cm, buvo "išdėjęs" mane dėl mano noro vaikščioti su aukštakulniais. Tokie maži dažnai bando kompensuoti savo buvimą žemesniu už moterį ją pašiepdami, sumenkindami, dažnai iškeldami save ir kokią nors savo savybę aukščiau- va, pažiūrėkit, koks aš raumeningas ir sturiu daugiau jėgos už aukštą vyrą, - va, pažiūrėkit, koks aš protingas ir koks mano išsilavinimas, ir taip toliau. Ir ilgą laiką maniau, kad galėčiau būti su vaikinu, žemesniu už mane (nes esu jautus bent jau simpatiją keliems žemesniems vaikinams), bet nuomonė kažkaip pasikeitė. Visų pirma, nesinori, kad vaikinas jaustųsi nepilnavertis (neabsoliutinu, bet kartais tai jaučiu jau vien jam stovint šalia manęs), antra, pačiai būtų nepatogu- apsikabinti, susikibti už rankų, bučiuotis ir pan. Tikrai nesinori ir man jaustis milžinei, nei virš jo galvos žiūrėt; noriu bent jau į vaikino akis žiūrėt galvos nepalenkdama. Ir nors kažkada sakiau, kad aukšti vyrai man nepatinka, dabar tik šalia jų jaučiuosi visiškai patogiai. Ir nesvarbi man to vyro fizinė jėga.

Ir galiu bent jau iš savosios pusės tikrai pripažint- aukšti tikrai rečiau būna pikti nei žemaūgiai. Nu tai kaip nepykt, kai mažas esi ir kompleksuoji (netaikau visiems, dievaži)

706

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

tikrai tikrai turi. ir esmine reiksme! ir auksti vyrai puikiai zino savo verte vien del to wink

707

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Jonas пишет:

Berniuku ugis didesnes reiksmes turi jauniems,kuriems daugiau svarbu zmogaus isvaizda,o ne jo bruozai, ar harakteris, su kuriuo lankosi ivairiuose klubuose, nori parodyti save ir paziureti i kitus, o pagyvenusiems zmonems jeigu motrris ir aukstesne 5 cm, iokios reiksmes ir nepatogumu nesudaro,cia yra mano nuomone


Pasirodo,kad pagyvenusioms taip pat yra didele reiksme ugyje ir man tai teko isitikinti...nors ir moteriske zemesne 2 cm...na ,bet aisku jos aukstakulniai padaro ja aukstesne....

708

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Tiesiai šviesiai - taip svarbu. Nepatinka žemesni už mane ar vienodo ūgio, bet kadangi aš pati esu 168cm, tai dauguma vaikinų ir yra aukštesni už mane. O aš dar aukštakulnius mėgstu smile Na kaip bežiūrėsi, aukštesnis vaikinas prie merginos atrodo geriau, bet kas per daug tas nesveika wink

709

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Man vaikino ugis labai svarbus, kadangi as pati auksta ir dar aukstakulnius megstu. Zemesni uz mane man asmeniskai nepatinka.

710 (2014-05-21 21:12 отредактировано Alison Burgers)

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Nieko pries neturiu merginos, bet truputi nusisnekat, jeigu vyras tai vyras, jeigu myznius tai joks ugis jam nepades kad ir 2m. Mano 183 ir nesijauciu gleznas.

711

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Arturas пишет:
OLA пишет:
Asta пишет:

visi norim tobulumo :::045 ir tai normalu ,,,,,,,,iki 50 ir t,t aukštakulniai grkštu grazu ,,,,venu operacijos ir daug mėnesiu tapkutės va ir visa romantika straksėjimas kulniukais gan trumpą laiką :::001 taip kad prieš ką teisindami ar smerkdami būkim realistais matykim ateitį ne tik dabartį :::045

Asta tai tiesiai sviesiai i rasyk, kad visa gyvenima tave supo mazaugiai - pikti nykstukai, kurie tave uzgujo del aukstu pakulniu ir auksto ugio o tam ir ribojai save ne del baimes koju venas susigadinti, venos isiplecia ir uzsikemsa tikrai ne del aukstu kulnu, o tam, kad itikti mazaugiams, piktiems vyrams rinktis nelabai turejai is ko tai va ir taikeisi prie ju uzgaidu kiek galejai o mados, ir aplinkiniai ne prie ko, jai aplinkiniai mato, kad sale vyro moteris yra uzguita, susitraukus, susikuprinus tai ir sako ne pora, o jai pacios prisigalvojat nesamoniu tam, kad pateisint despota tai  cia jau jusu bedos, nematau cia jokios romantikos buti graziai ir graksciai tai butinybe, o jai sale pasitaike vyras kuris sito nesupranta tai reikia keisti vyra o ne aukstakulnius i botus ar sliopkes.

Na Asta teisi visi daktarai sako kad aukstakulniai yra nesveika. O is ko sprendi kad pykti buna tik zemaugiai, auksti pykti nebuna?

Kas tie visi, gal tokie kaip tu bemoksliai su nupirktais diplomais zemaugiai "profesoriai", pasidomek med. literatura tingiu tau ir tau prijauciantiems aiskint ir kas is to vieniems nedaeis o kiti nepatikes, didziaja dali gyvenimo strikineju su austakulniais i nieko. As ne sprendziu o konstatuoju faktus pats beja tik 170cm o tai kaip vyrui yra labai mazai tai nieko nuostabaus, kad esi piktas i pagiezingas, kiek man teko sutikti aukstaugiu t.y. nuo 190cm jie ramesnio budo, jiems visiskai vienodai kokio aukscio pakulne ir neisterikuoja...

712

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

neskaičiau kas parašyta aukščiau, todėl gal ir pasikartosiu... vyresni žino seną patarlę - svarbu ne ūgis o smūgis:::238

713

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Taip, rūpi. Aukštesni vaikinai, yra aukštesni vaikinai ir merginoms tai labiau patinka. O žemaūgiai susitaikykit, ir bandykit surasti irgi žemą panelę wink O kas dėl kulniukų, tai visą gyvenimą ant jų ir jokių problemų nėra, matyt vaikščiot reik mokėt wink

714

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Audronė пишет:

neskaičiau kas parašyta aukščiau, todėl gal ir pasikartosiu... vyresni žino seną patarlę - svarbu ne ūgis o smūgis:::238

Cia ne vyresniu o mazaugiu sukurptas posakis tam, kad paguosti tuos kuriems truksta ugio.:::010

715

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

stebiuosi sia pirmos eiles vertibe,be kurios nu niekaip siame gyvenime....  laukiu nesulaukiu kai kazkas viesai paskelbs kad intelektas, gabumai, motriskumas (ne tas kur aukstakulniu ir vuzavos spalvos fanatizmas )  viriskumas  ( ne tas kur bmw ir kelniu 'abasrancu' turejimas ) atvirumas ,sveiko gyvenimo budas - yra vertibe

Nastya пишет:

Tiesiai šviesiai - taip svarbu. Nepatinka žemesni už mane ar vienodo ūgio, bet kadangi aš pati esu 168cm, tai dauguma vaikinų ir yra aukštesni už mane. O aš dar aukštakulnius mėgstu smile Na kaip bežiūrėsi, aukštesnis vaikinas prie merginos atrodo geriau, bet kas per daug tas nesveika wink

716

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

OLA пишет:
Arturas пишет:
OLA пишет:

Asta tai tiesiai sviesiai i rasyk, kad visa gyvenima tave supo mazaugiai - pikti nykstukai, kurie tave uzgujo del aukstu pakulniu ir auksto ugio o tam ir ribojai save ne del baimes koju venas susigadinti, venos isiplecia ir uzsikemsa tikrai ne del aukstu kulnu, o tam, kad itikti mazaugiams, piktiems vyrams rinktis nelabai turejai is ko tai va ir taikeisi prie ju uzgaidu kiek galejai o mados, ir aplinkiniai ne prie ko, jai aplinkiniai mato, kad sale vyro moteris yra uzguita, susitraukus, susikuprinus tai ir sako ne pora, o jai pacios prisigalvojat nesamoniu tam, kad pateisint despota tai  cia jau jusu bedos, nematau cia jokios romantikos buti graziai ir graksciai tai butinybe, o jai sale pasitaike vyras kuris sito nesupranta tai reikia keisti vyra o ne aukstakulnius i botus ar sliopkes.

Na Asta teisi visi daktarai sako kad aukstakulniai yra nesveika. O is ko sprendi kad pykti buna tik zemaugiai, auksti pykti nebuna?

Kas tie visi, gal tokie kaip tu bemoksliai su nupirktais diplomais zemaugiai "profesoriai", pasidomek med. literatura tingiu tau ir tau prijauciantiems aiskint ir kas is to vieniems nedaeis o kiti nepatikes, didziaja dali gyvenimo strikineju su austakulniais i nieko. As ne sprendziu o konstatuoju faktus pats beja tik 170cm o tai kaip vyrui yra labai mazai tai nieko nuostabaus, kad esi piktas i pagiezingas, kiek man teko sutikti aukstaugiu t.y. nuo 190cm jie ramesnio budo, jiems visiskai vienodai kokio aukscio pakulne ir neisterikuoja...

Kai salia tokios daunes kaip tu tai neina nesinervinti, o ugis cia del to ne prie ko.

717

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Nastya пишет:

Tiesiai šviesiai - taip svarbu. Nepatinka žemesni už mane ar vienodo ūgio, bet kadangi aš pati esu 168cm, tai dauguma vaikinų ir yra aukštesni už mane. O aš dar aukštakulnius mėgstu smile Na kaip bežiūrėsi, aukštesnis vaikinas prie merginos atrodo geriau, bet kas per daug tas nesveika wink

O ka daryt zemesnem vaikinam pasikart? Vien del to kad ugio nera? Idomu kuom tas zmogus del to kaltas?

718

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

zemesniem telieka pasikart....aukstesniai ant kaklo

719

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

žmonės nesipykit smile
... jei mergina aukštoka jau savaime bus taip , kad ji nedraugaus su labai žemu vyru , jei jai tai nepatinka ..tas pats ir vyriškai pusei ....bet realiam gyvenime juk kiek daug  yra pvz kur moterys aukštesnės , nemanau , kad joms tai buvo pati didžiausia svajonė , tačiau , matyt , tame žmoguje buvo pamatyta kažkas daugiau ir svarbiau , negu ūgis smile ...

720

Re: Ar turi reiksmes vaikino ugis?

Arturas пишет:
Nastya пишет:

Tiesiai šviesiai - taip svarbu. Nepatinka žemesni už mane ar vienodo ūgio, bet kadangi aš pati esu 168cm, tai dauguma vaikinų ir yra aukštesni už mane. O aš dar aukštakulnius mėgstu smile Na kaip bežiūrėsi, aukštesnis vaikinas prie merginos atrodo geriau, bet kas per daug tas nesveika wink

O ka daryt zemesnem vaikinam pasikart? Vien del to kad ugio nera? Idomu kuom tas zmogus del to kaltas?

..nesikark ,Artūrai, toks gražus metas  smile ...tiesiog žemesnis automatiškai ieškos kiek žemesnės ...pagal save ... smile ir viskas ...